Bacio bombu zbog lopte u dvorištu

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.291
Zbog čestog upadanja lopte u njegovo dvorište Ivica N. (36) se sukobio sa decom iz komšiluka, koja su na obližnjem sportskom terenu igrala fudbal





Ivici N. (36) iz Kragujevca određeno je policijsko zadržavanje zbog sumnje da je bacio ručnu bombu u dvorište Nenada I. u Kajmakčalanskoj ulici.

U eksploziji su oštećeni prozori, fasada kuće i putničko vozilo “folksvagen pasat”, saopštila je policija.

Ivica N. se prethodno, zbog čestog upadanja lopte u njegovo dvorište, sukobio sinoć sa decom iz komšiluka, koja su na obližnjem sportskom terenu igrala fudbal, a među kojima je bio i maloletni sin Nenada I.

Ivica N. je bombu bacio u 22.40 sati , a policija ga sumnjiči da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.

http://www.telegraf.rs/vesti/279393-kratak-fitilj-bacio-bombu-zbog-lopte-u-dvoristu
 
J*ebali ih više bombe, svaki majmun ima po bombu :(

A inače, jedno zapažanje što se tiče "dečjih igara"...
To su odavno prestale da budu igre, ono što je odlika njihovih novih "igara" je euforija, bujica groznih psovki, urlikanje koje traje satima i završava se pretnjama.
 

Back
Top