Bačena bomba na Merkator

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rade verovatno srbi. no sobzirom da u srbiji ima trenutno preko 10 razlicitih trgovinskih lanaca, predlazem da se merkator zatvori , da njihovo mesto tj lokaciju zauzme neki drugi trgovinski lanac, recimo grcki , cija drzava nije toliko neprijateljski nastrojena prema nasoj kao slovenacka, i da radnike merkatora preuzme taj novi gazda.

a slovenci nek otvaraju markete u djakovici, drenici, suvoj reci i prizrenu.
 
ti mi reci. a logicno mi je da su plate vece u merkatoru sobzirom da je merkator od svih trgovinskih lanaca kod nas ubedljivo najskuplji
Ne lupaj od mene u krugu od 100 metara postoji Mercator , Maxi,Rodic i Univer i Maxi je ubedljivo najskuplji i to su cene srpskih proizvoda vise nego u Mercatoru i jos se svesno favorizuju Deltini proizvodi tako sto je jedino njima niza cena, a svim ostalim drasticno skuplja ili ih ni nema.
 
ovo sto si izrekao je totalna laz. juce sam shoppingovao i u mercatoru i u maxiju i mercator je ubedljivo najskuplji i forsira uglavnom strane proizvode a nasih ima veoma malo.

recimo da dam primer, u mercatoru mozes kupiti samo slovenacke sunke kras dok srpskih nema u prodaji.
 
Ovako ne treba . Bojkot slovenacke robe bi izazvao pozitivniji odjek u svet , a sa ovim danas ostajemo gde jesmo , divljaci . Ima li dovoljno bombi , jer Slovenija nije jedina ?

slazem se sa tobom al na zalost ne razmisljamo svi isto.

ove akcije slovenaca usmerene protiv nase zemlje su na zalost izazvale bes kod svih nas, stim sto neki kad pobesne bojkotuju a drugi bacaju bombe.
 
ovo sto si izrekao je totalna laz. juce sam shoppingovao i u mercatoru i u maxiju i mercator je ubedljivo najskuplji i forsira uglavnom strane proizvode a nasih ima veoma malo.

recimo da dam primer, u mercatoru mozes kupiti samo slovenacke sunke kras dok srpskih nema u prodaji.
pa i ja sam sopingovao ne samo juce nego gotovo svaki dan jer su mi jedan preko puta drugog , i recimo Viljamovka takovo u Mercatoru kosta 930 dinara a u Maxiju 1080 , takodje u Maksiju imas samo Miskovicevo somborsko ulje a u Mercatoru imas i Zrenjaninsko i Crnjansko ... mada je izlisna prica koji je skuplji kad se to razlikuje od proizvoda do proizvoda,. .
 
sve u svemu slovencima treba oduzeti dozvolu za rad i istu dodeliti nekoj drugoj trgovinskoj firmi . i onako su je na politicku foru i dobili tj tako sto su zaposlili u mercatoru zenu gorana svilanovica i dali joj platu od 5000e .

meni nije jasno zasto je ta lokacija , koja je boli glava, dodeljena mercatoru mesto da je odrzan tender ili licitacija na kojoj bi se za tu lokaciju nadmetali svi svetski trgovinski lanci.

zasto se ta lokacija dala slovencima bukvalno bez banke?
 
sve u svemu slovencima treba oduzeti dozvolu za rad i istu dodeliti nekoj drugoj trgovinskoj firmi . i onako su je na politicku foru i dobili tj tako sto su zaposlili u mercatoru zenu gorana svilanovica i dali joj platu od 5000e .

meni nije jasno zasto je ta lokacija , koja je boli glava, dodeljena mercatoru mesto da je odrzan tender ili licitacija na kojoj bi se za tu lokaciju nadmetali svi svetski trgovinski lanci.

zasto se ta lokacija dala slovencima bukvalno bez banke?

Kako bez banke? Pa i sam si rekao da tamo radi Svilanoviceva zena za 5000e. A Svilanovic je inace dao i prevlaku hrvatskoj takodje "bez" banke
 
ta lokacija na kojoj je merkator je dodeljena toj firmi bez ikakvog tendera ili licitacije!

zato to treba ponistiti, oduzeti im tu lokaciju i raspisati tender ili licitaciju za dodelu iste, pa koja firma ponudi najbolje uslove neka tu i drzi trgovinski centar.

zasto da tu bude slovenacki mercator kad ima 1000 puta jacih firmi od mercatora zainteresovanih za tu lokaciju?
 
Veci je problem u ovoj drzavi Miskovicev monopol nego merkator. I stranci se zale da ne mogu da otvaraju svoje centre jer Miskovic ima monopol i nisu isti uslovi za njih i za njega. A da oni dodju, Miskovic bi pukao, a i merkator takodje. Pisalo se o ovome zadnjih mesec dana... guglajte malo i citajte....
 
ta lokacija na kojoj je merkator je dodeljena toj firmi bez ikakvog tendera ili licitacije!

zato to treba ponistiti, oduzeti im tu lokaciju i raspisati tender ili licitaciju za dodelu iste, pa koja firma ponudi najbolje uslove neka tu i drzi trgovinski centar.

zasto da tu bude slovenacki mercator kad ima 1000 puta jacih firmi od mercatora zainteresovanih za tu lokaciju?


E da je bio tender ne bi Svilanović dobio par miliona niti bi mu žena tu radila.
 
Koje su ove lazne patriote licemeri sad kukaju sto nije bio tender za praznu ledinu na Novom Beogradu a sto je najvrednije srpsko preduzece prodato nedavno ispod cene takodje bez tendera to im ne smeta ,stvarno ste smesni kao crtani film sa svojim glupavljenjem
 
Au gde ja zivim...

Pa zar ne shvatate bre da cemo tako samo pogorsati izglede da zadrzimo Kosovo?
Ako ocete da im 'naudite' onda prestanite da kupujete u Merkatoru i gotovo!
Ovako im samo saljemo poruku da smo divljaci i da se shodno tome prema nama ophode.

Nije ni cudo sto nas turci zovu 'Serbistan' kad su ovde poceli teroristi da se kote...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top