B92: "Srbi su najgori i najprimitivniji narod na svetu"

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Elem, srecom ne gledam tv ali videh da je B92 ubacio u turbo kvark brzinu. Ovo sa navjacima im doslo kao 1 na 10. Najgori i najprimitvniji narod na svetu?!! Zato sto se navijaci tuku?! Pa recimo, ko je bio bilo gde na Mediteranu video je da se Englezi svuda tuku i mrtvi pijani cuda prave u sred bela dana. Mi smo za njih Becka skola..

Ali treba narodu vec zadnjih par godina ubaciti kompleks ne nize, nego najnize vrednosti, i apsolutne krivice pa i za to sto je zemlja okrugla. Izbaciti elementarno samopostovanje i dostojanstvo i onda si odlicno meso za obradu u bilo sta...

Francuski ambasador preti zato sto se navijaci tuku...ejj...pa za nas je Burkina Faso drzava! Malo je falilo da trazi 100 za 1, okupacija je zajebana stvar.

"Vrlo dobro sećam kako su ti isti navijači, i to mnogo ratoborniji, agresivniji i „primitivniji“, godinama, od 9.marta pa zaključno sa 5. oktobrom, tretirani kao dragoceni saborci i dobrodošli saveznici, takoreći, udarna pesnica demokratskih snaga i heroji demokratskih promena.

A onda su, preko noći, postali „stoka“ i „primitivci“ koji nas brukaju pred gostima u svečanoj loži „Marakane“. U koju, uzgred rečeno, mnogi nikada verovatno ne bi ni kročili da nije bilo tih istih „primitivaca“ da za njih gutaju suzavac i razbijaju policijske kordone. A ko im je kriv kada nisu shvatili da je suštinska demokratska promena (a možda čak i suština demokratije same!?) u tome što, umesto „onih njihovih“, sada „mi/naši“ medijski manipulišemo, obmanjujemo, „kraduckamo“ i sedimo u počasnim ložama."
- Djordje Vukadinovic

Naravno b92 nece biti kaznjen, i dalje ce uz pomoc prozapadne kvizlinske vlasti da pljuje po Srbima i Srpstvu.
 
Poslednja izmena:
@Teodosije

nisam citao izjavu g.ambasadora

nije on glup, ni zaboravan. zna on sta su francuzi radili po balkanu, ukljucivsi srbiju.

oko srebrenice se nije razjasnila uloga francuskih agenata, srpski govorecih, akoji su se kasnije pokusali ubaciti na kosmet da slicno organizuju i sprovedu

francuzi su preuzeli aerodrom u sarajevu lazno obecavsi demilitarizaciju i neutralnost

francuzi su usli prvi sa vojskom od splita pa kanjonom neretve do igmana, i prvi su artiljrijom dejstvovali po srpskim snagama, u korist alijine strane

a i oni zarobljeni piloti, jel behu francuzi

ima toga dosta, ko ce sve da pamti.

decko ambasador se samo ponasa kao guverner provincije srbije
 
@Teodosije

nisam citao izjavu g.ambasadora

nije on glup, ni zaboravan. zna on sta su francuzi radili po balkanu, ukljucivsi srbiju.

oko srebrenice se nije razjasnila uloga francuskih agenata, srpski govorecih, akoji su se kasnije pokusali ubaciti na kosmet da slicno organizuju i sprovedu

francuzi su preuzeli aerodrom u sarajevu lazno obecavsi demilitarizaciju i neutralnost

francuzi su usli prvi sa vojskom od splita pa kanjonom neretve do igmana, i prvi su artiljrijom dejstvovali po srpskim snagama, u korist alijine strane

a i oni zarobljeni piloti, jel behu francuzi

ima toga dosta, ko ce sve da pamti.

decko ambasador se samo ponasa kao guverner provincije srbije
Gluposti
 
Не разумем зашто гледате б92? па зар не видите да су они против Србије,једино што тамо вреди је спортски програм,само то нису изманипулисали -.- доћиће дан када ће се све то променити,а до тада гледајте ртс1 :D
 
u pravu si. zao mi je samo sto ovaj pokvareni zapad optuzeuje srbe za nesto sto nisu ucuinili. ajde sto optuzuje, nego napuni zatvore sa nevinim srbima.
ali nece to jos dugo trajati... cim se veliki medved potpuno probudi, promenit ce se i odnos snaga i napokon ce istina izaci nas videlo,a svi srpski heroji ce izaci iz zatvora, pecina, raznih vukohebina i bit ce ko ptice na grani, potpuno slobdni uz svo postovanje koje zasluzuju:worth::worth::worth::worth:
A видим ове ваше мало мало па ухапсе у некој страној земљи, а после следе ургенције албанских лобиста и претње ако се не ослободе да ће се напасти преостали Срби на КиМ. Лепо. лепо, само тако наставите да се понашате па да видим докле ће те догурати.
 
To naravno nije tacno. Srbi su narod kao i svaki drugi. Ali ono sto su ti mladici uradili tom francuzu je za svaku osudu i to niko normalan ne moze ni da razume, ni da opravda

i ja osecam pijetet prema tom stradalniku

ali cudi efikasnost policije. kao sve znaju. mozda, a mozda i ne. lako moze da se desi da nekome `prisiju`.

da se podsetimo one nase ztrve sa proslogodisnjeg mitinga. gde je tu efikasnost? sve je snimljeno. zna se poimenice koji su polismeni gde bili. i...pojela maca

malo sam rezervisan prema akcijama rezima, nisu oni mutavi, ima da izvuku propagandnu korist iz svega, nista im nije sveto
 
Jel su tebi slamka vise od 30 porusenih i popaljenih manastira,jel ti slamka sto je proterano 200.000 Srba s Kosova?:dontunderstand:
Pa ne reci ako je o tome tema da opet kukamo u krug jedno 50godina..nemam pametnija posla
Koju cinjenicu iz uvodnog posta?

Da smo nepopravljive polupismene sirovine koje ce zbog shacice primitivaca ispastati..a nisu vredni ni sekunde
 
Elem, srecom ne gledam tv ali videh da je B92 ubacio u turbo kvark brzinu. Ovo sa navjacima im doslo kao 1 na 10. Najgori i najprimitvniji narod na svetu?!! Zato sto se navijaci tuku?! Pa recimo, ko je bio bilo gde na Mediteranu video je da se Englezi svuda tuku i mrtvi pijani cuda prave u sred bela dana. Mi smo za njih Becka skola..

Ali treba narodu vec zadnjih par godina ubaciti kompleks ne nize, nego najnize vrednosti, i apsolutne krivice pa i za to sto je zemlja okrugla. Izbaciti elementarno samopostovanje i dostojanstvo i onda si odlicno meso za obradu u bilo sta...

Francuski ambasador preti zato sto se navijaci tuku...ejj...pa za nas je Burkina Faso drzava! Malo je falilo da trazi 100 za 1, okupacija je zajebana stvar.

- Djordje Vukadinovic

Naravno b92 nece biti kaznjen, i dalje ce uz pomoc prozapadne kvizlinske vlasti da pljuje po Srbima i Srpstvu.

Niko nije rekao generalno o Srbima,ali pojedinci u Srbiji jesu divljaci i to ogromni!
 
Elem, srecom ne gledam tv ali videh da je B92 ubacio u turbo kvark brzinu. Ovo sa navjacima im doslo kao 1 na 10. Najgori i najprimitvniji narod na svetu?!! Zato sto se navijaci tuku?! Pa recimo, ko je bio bilo gde na Mediteranu video je da se Englezi svuda tuku i mrtvi pijani cuda prave u sred bela dana. Mi smo za njih Becka skola..

Ali treba narodu vec zadnjih par godina ubaciti kompleks ne nize, nego najnize vrednosti, i apsolutne krivice pa i za to sto je zemlja okrugla. Izbaciti elementarno samopostovanje i dostojanstvo i onda si odlicno meso za obradu u bilo sta...

Francuski ambasador preti zato sto se navijaci tuku...ejj...pa za nas je Burkina Faso drzava! Malo je falilo da trazi 100 za 1, okupacija je zajebana stvar.

- Djordje Vukadinovic

Naravno b92 nece biti kaznjen, i dalje ce uz pomoc prozapadne kvizlinske vlasti da pljuje po Srbima i Srpstvu.
vec ste zaboravili ponasanje po pitanju gay parade, eh? :lol: ma jock, daleko od primitivnog agresivca....
 
...ejj...pa za nas je Burkina Faso drzava! Malo je falilo da trazi 100 za 1, okupacija je zajebana stvar.

- Djordje Vukadinovic

Naravno b92 nece biti kaznjen, i dalje ce uz pomoc prozapadne kvizlinske vlasti da pljuje po Srbima i Srpstvu.


Poenta svega je da nece i nikada nisu bili kaznjeni , a ovo je tek sitnica u odnosu kako inace govore uopste o Srbiji i Srbima...zahebali su i susJede neretko i sta reci nego nek nastave jos zesce u istom pravcu nebili se i najtvrdokornijim braniocima njihovog lika i dela oci otvorile...najtvrdokornije antisrpstvo na delu, a ima prodju i ne kaznjava se kao sto bi se desilo u iole uredjenoj bilo kojoj drugoj drzavi:neutral::roll:

p.s. Ja uopste i nemam vise taj kanal i od kako sam ga ponistila kod mene mnogo bolje se osecam...ranije ako bih pogledala njihove vesti u ustima mi je obavezno ostajao otuzan i gorak ukus, a sto mi to treba ako imam mogucnost izbora.;)
 
Zaposleni u B2 su pripadnici tog istog naroda, tako da se i za B92 može reći da je prilično primitivan, zaslepljeni i zatupljeni fanatici. Ne prihvataju tuđe mišljenje, ukidaju pravo govora svakom ko misli drugačije nego oni, vidim da i im moderatori foruma pozivaju da narod preuzme zakon u svoje ruke.

Budale koje treba prvo ignorisati i posle ih žaliti,.

Oprostimo im, očigledno je da ne znaju šta čine.
 
p.s. Ja uopste i nemam vise taj kanal i od kako sam ga ponistila kod mene mnogo bolje se osecam...ranije ako bih pogledala njihove vesti u ustima mi je obavezno ostajao otuzan i gorak ukus, a sto mi to treba ako imam mogucnost izbora.;)

Ranije sam čitao samo njihove vesti preko Interneta, sad ih uopšte više ne čitam, samo čitam forum gde me njihovi moderatori zabavljaju.

Takođe se daleko bolje osećam :), nekako, slobodnije.
 
A видим ове ваше мало мало па ухапсе у некој страној земљи, а после следе ургенције албанских лобиста и претње ако се не ослободе да ће се напасти преостали Срби на КиМ. Лепо. лепо, само тако наставите да се понашате па да видим докле ће те догурати.

cak ih malo hapse koliko zasluzuju... a to da retko javljaju o tim hapsenjima, to je jos jedna zavera uperena protiv....

Ovo nije tema o Šiptarima,nego o pljuvanju sa B92 po svojoj zemlji i narodu.

Nemojte da svaka tema izgleda isto, bez obzira na uvodni post!

nemoj da kvaris uobicajeni tok rasprave...:evil::evil::evil:
ipak je danas bajram, necemo da se svadjamo, kvarimo zelje jedni drugima
 
Zaposleni u B2 su pripadnici tog istog naroda, tako da se i za B92 može reći da je prilično primitivan, zaslepljeni i zatupljeni fanatici. Ne prihvataju tuđe mišljenje, ukidaju pravo govora svakom ko misli drugačije nego oni, vidim da i im moderatori foruma pozivaju da narod preuzme zakon u svoje ruke.

Budale koje treba prvo ignorisati i posle ih žaliti,.

Oprostimo im, očigledno je da ne znaju šta čine.


Ne, greska...oni nemaju osecaj pripadnosti, nacionalnost , niti zemlju porekla...tolika mrznja prema ovoj zemlji koja izbija iz svake reci i gesta njihovih spikera je apsolutno medicinski fenomen , cak i kada bi se prenosilo iz neke komsijske zemlje...to cak ni novci ne mogu opravdati...zaposlenici na ovom mediju su tek za posmatranje...vlasnike jos i razumem.;)
 
cak ih malo hapse koliko zasluzuju... a to da retko javljaju o tim hapsenjima, to je jos jedna zavera uperena protiv....

Није то завера, него намерно избегавање одговорности за злочине који им се стављају на терет и ниподаштавање жртава, као и афирмисање лица која су оптужена за злочин.
Анеј Луцијус Сенека каже Прећутани злочин је исто злочин.
Цео један народ је протеран само зато што су Срби, а ако злочинци не одговарају пред људским судом, одговараће пред Божијим.
 
Poslednja izmena:

Back
Top