Б92, срамота

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja ne smem ћирилицом да куцкам,већ сам довољно упадљив:shock:,послали би ми компанију на врата(луковић,бисерко,вучо,кандић...),овако им летим испод радара,али храбри бг5 ме је раскринкао,вјечнаја му слава:lol:
 
BG5:
Ne bih rekao.Isuvise smrdis na SrBstvo

Колико се осећа на овом форуму Ти смрдиш на празилук-малограђанштину која је загадила Србију сејући ПОКОНДИРЕНЕ ТИКВЕ.

Ко може и ко сме у Србији да успостави такав систем вредности у коме би било ко био ИСПРЕД СВЕТОГА САВЕ ??? Само неки празилук тикван !
 
marlon:
Elvine kakav ti to salon imas? Nista ne prijavljujes :D A mi desnicari slusamo Mozarta, Cream, Foo fighters bogme neko i Korn....:D:D:D

al moras priznati da vecina desnicara,velika vecina,svrshava uz baju malog knindzu i slichna arlaukanja...slucajno pre neki dan na tv-u vidim spot baje malog ,kako je obukao dete u maskirnu uniformu,dao mu utoku,sedi medju decom i peva neku fashistichku pesmicu...
 
eremita:
Колико се осећа на овом форуму Ти смрдиш на празилук-малограђанштину која је загадила Србију сејући ПОКОНДИРЕНЕ ТИКВЕ.

Ti i ne znas sta je malogradjanstina

eremita:
Ко може и ко сме у Србији да успостави такав систем вредности у коме би било ко био ИСПРЕД СВЕТОГА САВЕ ??? Само неки празилук тикван !

Aha znaci tebi je sv.sava ispred Hristosa?Zanimljivo

PS Tikvan ti je otac koji te je takvog napravio nacionalisticki teletabisu
 
marlon:
Aj majke ti, ti mi delujes barem normalno, koga ti ovde osim dvoje troje smatras desnicarima. Da nismo to eremita, ja, veksla, King, Ras, da ne nabrajam vise. Ako mislis da jesmo, nemamo sta da pricamo vise.

recimo,eremita je ultradesnicar,kao i king...ti si vise desni centar...sad,ako te vredja da te smatram desnicarem i nacionalistom...
 
serb_pagan:
recimo,eremita je ultradesnicar,kao i king...ti si vise desni centar...sad,ako te vredja da te smatram desnicarem i nacionalistom...
E sad si me nasmejao..... :D jel' ti to stvarno :D moracemo da odemo na pice neki put pa da vidis koliko si u zabludi. Normalni ljudi brate, koji vole ovu zemlju, slusaju sve sto slusa vecina njihovih vrsnjaka, jedu istu hranu, cene porodicu i potomstvo i zele da u ovoj zemlji ne bude vise decijih suza kao sto je bilo ranije. E ako je to desni centar, onda jesam desnicar par excelans a i ova dvojica koje si spomenuo.
 
kad već pričamo o ultra-xy
reci mi pagane čisto informativno da li je normalno da je nekome u srbiji preči mocart od rastka nemanjića?
da li je zdravo-razumski reći nekome kome jeste da je salonski ultra-nacionalista?
 
@ BG5

... ошишај перушке празилука који Ти из ду*ета вири !

Св.Сава је човек, људско биће КОЈИ СЕ СВОЈИМ ДЕЛИМА ТОЛИКО УЗДИГАО У СВОМ НАРОДУ да је проглашен СВЕТИТЕЉЕМ ... а Ти тикво покондирена покушаваш да Господа свучеш у овоземаљско блато...
 
serb_pagan:
recimo,eremita je ultradesnicar,kao i king...ti si vise desni centar...sad,ako te vredja da te smatram desnicarem i nacionalistom...

Ја УЛТРАДЕСНИЧАР ...



7.gif





Тебе су изгледа тукли по глави када си био мали...

п.с. мада ми се свиђа та реч УЛТРА, тако некако делује фино...хехехе...
 
@marlon
pa po parametru nacion si desno od centra,a po drugim parametrima si centar,nekad odes i u levo(kao i komodor u nekim socijalnim pitanjima) ta podela levo-centar-desno ne stoji,jer bi tako pojednostavljeno, i neki neoliberal i eremita bili desno...ali,globalno mislim da je normalno da ljudi u razlicitim sferama i oblastima zivota setaju levo desno...
a ove,koje je pagan stavio kao ultra,ne komentarisem...
 
Petar_FPN:
@marlon
pa po parametru nacion si desno od centra,a po drugim parametrima si centar,nekad odes i u levo(kao i komodor u nekim socijalnim pitanjima) ta podela levo-centar-desno ne stoji,jer bi tako pojednostavljeno, i neki neoliberal i eremita bili desno...ali,globalno mislim da je normalno da ljudi u razlicitim sferama i oblastima zivota setaju levo desno...
a ove,koje je pagan stavio kao ultra,ne komentarisem...
Hvala ti, sad sam miran. A ti bi prvi medju svima mogao to da pomislis, ako se secas zezanja ... davno. :D
 
serb_pagan:
recimo,eremita je ultradesnicar,kao i king...ti si vise desni centar...sad,ako te vredja da te smatram desnicarem i nacionalistom...
Ultradesnicar - moze biti kompliment ako me samo ne svrstavas u skinse, nazi i navijacku gomilu po receptu levo - desno i gde nema gore - dole a koji sluzi iskljucivo levici koja opet zeli da bude pretplacena na sve fine stvari na svetu - umetnost, napredak i ostale lepote. Desnica je ta koja je zaduzila svet kulturom iznanjem.
Cenim Mocarta ali sam zaljubljenik u J.S. Baha ali opet smatram da sv. Sava ima veci prioritet tog dana jer je svetac i to Srpski sto ne mora da znaci da se slika velikana Mocarta mora ignorisati ali se niposto ne sme ignorisati slika sveca. Nema mnogo polemike oko toga jer u Austriji ce opet biti slika Mocarta koji je nacionalna velicina a tek onda slike drugih ljudi. Koliko puta treba onda ponoviti da je potez B - 92 provokativan? Ta ista TV nije jednom dokazivala antisrpski stav pa makar na dan sv. Save.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top