Б92, срамота

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Свети Сава није само религијкса личност, он је много више од тога, крупан лик у историји Европе, сама чињеница да су су Бугари тешка срца растали од његових моштију довољно говори.
 
Једноставно су могли да ставе обе слике, што им је уосталом и дужност и посао - да објављују вести а не да их праве по сопственом нахођењу.
 
Petar_FPN:
pa dobro,king,ali ne mora bas svako da na pocetnu stranu stavi sliku sv.save..sta kao,bez slike,nista..
a arhangele,mozes da ebbes samo svoju ...

Psovku upotrebih zbog tvog načina pozivanja na logiku...Pročitaj ponovo moj post, gde sam te citirao, mislim da je na mestu.

To što TI misliš da ne mora SVAKO da na početnu stranu stavi sliku Sv.Save je ok, ali u nekoj drugoj državi. Ako B92 želi i dalje da potvrđuje svoj "image", to im zaista sa uspehom polazi za rukom.A, ovo je - hvala Bogu - još uvek Srbija...Zabole me što će to zasmetati građanima druge nacionalnosti (ili veroispovesti), ateistima, pomodarima i dežurnim bakicama sa frequentnim kamičkom...

I ne radi se uopšte, o poređenju Mocarta i Sv.Save, taman da se na (sada već) jučerašnji dan rodio i Miki Maus, verujem da bi od toga B92 napravio udarnu vest.Ko to ne vidi, slep je kod očiju, ili zlonameran.
 
Petar_FPN:
mislim da ne mozes ni tako crno-belo gledati na b92...al,ajde..

Pa cuj.. Ja bih mislio da sam paranoik po pitanju B92, dok mi najbolji ortaci nisu poceli da skrecu paznju na istu i njen antisrpski karakter.
Mislim, ako sam ja lud, zasto onda i 10 ljudi iz moje najblize okoline isto tako misli.
 
27. januar 2006. | 09:37 -> 09:48 | Izvor: Beta
Novi Sad -- Sonja Biserko kaže da bi međunarodna zajednica trebalo da podrži tužbu BiH protiv Srbije za genocid.
"To je jedan od uslova za suočavanje Srbije s nedavnom ratnom prošlošću, a to je i uslov za normalizaciju odnosa u regionu i za pravilnu interpretaciju ratova na prostoru bivše Jugoslavije", kazala je predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji Biserko sinoć na tribini Nezavisnog društva novinara Vojvodine u Novom Sadu "Kultura trivijalnosti, potiskivanja i poricanja".


Mislim, je l' treba jos nesto reci o paranoji 'patriJota' na kanalu..
 
vuk_:
27. januar 2006. | 09:37 -> 09:48 | Izvor: Beta
Novi Sad -- Sonja Biserko kaže da bi međunarodna zajednica trebalo da podrži tužbu BiH protiv Srbije za genocid.
"To je jedan od uslova za suočavanje Srbije s nedavnom ratnom prošlošću, a to je i uslov za normalizaciju odnosa u regionu i za pravilnu interpretaciju ratova na prostoru bivše Jugoslavije", kazala je predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji Biserko sinoć na tribini Nezavisnog društva novinara Vojvodine u Novom Sadu "Kultura trivijalnosti, potiskivanja i poricanja".


Mislim, je l' treba jos nesto reci o paranoji 'patriJota' na kanalu..

Lepo reče bakica... Posebno me je "dojmila" - PRAVILNA interpretacija ratova.

A i lepo se dogovorila sa svojim mentorima preko kamička - B92...Tu se siti napasu mudrosti, pa krenu u preobraćanje zabludele srpčadi.

U stvari, divno je da i mi imamo svoju sapunicu...Svaki dan po nekoliko epizoda, pa moraš po celi dan buljiti u B92, ne daj Bože nešto da se propusti...
 
Elvin:
u srbiji preči sv.sava od mocarta...

Ako si prvo Srbin pa onda covek onda sv.sava jeste preci od Mocarta.Medjutim,ako si prvo COVEK pa onda Srbin onda bi juce pre stavio sliku Mocarta nego Sv.Save na sajtu B92



Srecan ti rodjendan Mocarte

krafftportrait.jpg
 
vuk_:
Pa cuj.. Ja bih mislio da sam paranoik po pitanju B92, dok mi najbolji ortaci nisu poceli da skrecu paznju na istu i njen antisrpski karakter.
Mislim, ako sam ja lud, zasto onda i 10 ljudi iz moje najblize okoline isto tako misli.

Vrlo jednostavno...za "ortake" biras osobe ciji je mentalni sklop slican tvom.
 
Proseravanja Elvine, ko po obicaju. A to sta su slusali od Mozarta, nije to Coldplay:D kad bi ih pitao ko je najcuveniji pijanista izvodio njegove koncerte i koja je glavna mana njegovog izvodjenja samo bi bilo..... ili sta je Marriner uradio u jednoj simfoniji tj. koje je instrumente izbacio iz originalne verzije..... Znaci prvo Sv. Sava pa Mozart.
 
Elvin:
o,pa ovo je jedan od jačih komplimenata

za obraz ekipu sam srPin
za b92 ekipu srBin
to mi govori da sam na pravom putu
hvala:D

Stvar je u tome sto ti glumis umerenog desnicara pa je i logicno sto te Obraz ekpa naziva srPinom.

Vise cenim one koji i ne skrivaju da su ekstremni desnicari nego salonske ultradesnicare kao sto si ti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top