Quantcast

Б92 Контрола Ума Против Србског Народа

nonk

Primećen član
Poruka
678
Пре пар дана на Б92 су објавили, боље речено жалили су се у својим вестима како су негде опет осванули транспаренти против њих. Нисам сигуран тачно која је варијанта од ове две била поменута да је била на тим транспарентима:
- затворите Б92, отворите очи
- угасите Б92, упалите мозак
И једна и друга мени имају исто значење и једна и друга су истина. Не знам ко је писао и лепио те транспаренте и не знам на основу чега је то изјављено, али сад ћу да вам кажем шта сам схватио сутрадан после тих вести:

Сви сте верујем чули за сугестивне контроле ума? Рецимо, ако из дана у дан понављаш или ти неко пушта неки тонски запис који говори изјавном реченицом типа Ја Сам Срећан, после извесног времена ти стварно постајеш срећан. Сигурно има још доста облика контроле ума, попут оног са једном сличицом у 24 фрејма, али на Б92 ја сам ухватио и открио тонски облик који примењују у циљу уништења Србског народа, свесно или несвесно, то већ ви одлучите.

Б92 има јутарњу емисију Кажипрст, емитују је и на телевизији и на радију. Сви озбиљни људи верујем да прате јер су гости доста занимљиви и углавном је добар програм, поучан рекло би се. Међутим, мени је привукла пажњу реченица Чеде Јовановића у најавној шпици која се некако највише истиче:

Ово друштво је морално, економски и политички уништено.

Како сам чуо ту реченицу, мени је прошло кроз главу да је она могло би се рећи школски пример како сугестивна реченица треба да звучи. Уколико се понавља из дана у дан, она постаје истина и сваки човек који слуша кажипрст несвесно ће то за неко време да прихвати као истину. Одмах сам сео за рачунар и потражио на јутубу кажипрст најаву. Ова Чедина реченица је изгледа новијег датума, нашао сам и неке мало старије.
Када се пусти, наизглед сваки глас прича нешто невезано, Ненад Чанак каже једно, Вучић нешто друго, међутим кад сам ставио на папир оно што нам Б92 утискује у мозак и те како има смисла.

Писаћу са цртицама за сваки нови глас а на крају ћу да образложим:

Poslednja izmena:

nonk

Primećen član
Poruka
678

Da, taj umobolni B92 je danas preneo neke laži o 400.000 dece koja gladuju. Nato pešadija iz B92 stvarno nema srama sa takvim lažnim pričama.
Мислиш прво нас је довео дотле, па нам сад прича докле смо стигли јер ми то не видимо? Јел му то поента?

Било како било другари, сви су они издуване муштикле почевши од 20.01.2011. Од тад је Србији кренуло на боље и само на боље има да иде. 22.01.2011 је био поготову значајан и по Србе добар дан.

Ај здраво.

kajzersoza

Iskusan
Banovan
Poruka
6.833
B92??? B92 je jedna slatka televizija koja se uvek zalaze za slatku evropsku istinu na evropski nacin. Jer Srbija je jedna slatka zemlja koja zeli da udje u jednu slatku uniju koja se zove EU. I zato je B92 kao jedna slatka televizija veoma pozeljna jer se zalaze za slatke demokracijske vrijednosti.
:hahaha::hahaha::hahaha:

B92 je slatka tv, sa slatkim voditeljima ,koji imaju slatkog direktora, a ovi ,opet imaju ,slatkog donatora (slatkog sorosa), a ovaj pa opet ima ,slatke igrace iz senke
, a na kraju ...slatki ljubitelji B92 , slatko vole slatke vesti ...:huh:

velke712

Elita
Poruka
24.631
...Б92 има јутарњу емисију Кажипрст, емитују је и на телевизији и на радију. Сви озбиљни људи верујем да прате јер су гости доста занимљиви и углавном је добар програм, поучан рекло би се. Међутим, мени је привукла пажњу реченица Чеде Јовановића у најавној шпици која се некако највише истиче...
кажеш сви озбиљни људи прате то срање... мсм, не знам шта ти је, ил си провокатор са у92, ил баш понекад не знаш шта причаш.
испада да они који не прате то срање или уопште немају тј избрисали су у92 са списка програма нису озбиљни, а могу у сваком тренутку да ти доведем гомилу људи који су управо то урадили са у92 програмом. веома интелигентни и проницљиви по природи.
тако да стварно не знам што ти је то требало. даље нисам ни читао.
а о контроли ума бих баш могао да кажем штошта на теми, ал сам одустао после те брљотине

nonk

Primećen član
Poruka
678
кажеш сви озбиљни људи прате то срање... мсм, не знам шта ти је, ил си провокатор са у92, ил баш понекад не знаш шта причаш.
испада да они који не прате то срање или уопште немају тј избрисали су у92 са списка програма нису озбиљни, а могу у сваком тренутку да ти доведем гомилу људи који су управо то урадили са у92 програмом. веома интелигентни и проницљиви по природи.
тако да стварно не знам што ти је то требало. даље нисам ни читао.
а о контроли ума бих баш могао да кажем штошта на теми, ал сам одустао после те брљотине
У праву си, моја грешка. Исправићу се - мислио сам на све озбиљне људе који не знају да Б92 служи да помогне што бржем и темељнијем уништењу Срба.
Рецимо ја сам веровао да ту има нечег, али нисам имао материјални доказ као сад што имам. Сад размишљам да тужим Б92, односно волео бих да их тужи народ. Не треба да избацујемо канале, треба да се укине та телевизија због можданог геноцида над својим народом.
Ето, читај даље сад. ;)

Reg

Elita
Poruka
24.714
Пре пар дана на Б92 су објавили, боље речено жалили су се у својим вестима како су негде опет осванули транспаренти против њих. Нисам сигуран тачно која је варијанта од ове две била поменута да је била на тим транспарентима:
- затворите Б92, отворите очи
- угасите Б92, упалите мозак
И једна и друга мени имају исто значење и једна и друга су истина. Не знам ко је писао и лепио те транспаренте и не знам на основу чега је то изјављено, али сад ћу да вам кажем шта сам схватио сутрадан после тих вести:
Nastavak teksta ne bih čitala, ali reći ću ti bar kad su osvanule parole: posle prve epizode serijala Insajder - Pljačka veka u Kolubari, u kome su imenom i prezimenom nabrojani svi oni koji su oštetili ovu državu za 130 000 000 evra i to uglavnom poštenjačine iz redova DSS, Palma i još gomila njih.

A ti samo nastavi da gledaš RTS i Pink i skreći pogled od B92, naročito od emisija u kojima se iznose dokazi kako nas vlast i opozicija udruženo pljačkaju.

Ako je to kriterijum, u tvojim tvrdnjama ima istine, ali nema pameti i logike.

Poslednja izmena:

nonk

Primećen član
Poruka
678
Nastavak teksta ne bih čitala, ali reći ću ti bar kad su osvanule parole: posle prve epizode serijala Insajder - Pljačka veka u Kolubari, u kome su imenom i prezimenom nabrojani svi oni koji su oštetili ovu državu za 130 000 evra i to uglavnom poštenjačine iz redova DSS, Palma i još gomila njih.

A ti samo nastavi da gledaš RTS i Pink i skreći pogled od B92, naročito od emisija u kojima se iznose dokazi kako nas vlast i opozicija udruženo pljačkaju.

Ako je to kriterijum, u tvojim tvrdnjama ima istine, ali nema pameti i logike.
Ево отворих још један топик да људима као ти што си боље објасним како ја размишљам:

http://forum.krstarica.com/showthre...а-Распродата-а-Србија-Никад-Дужнија-Није-Била

Ту мислим и на цркву и на телевизије и на политичаре, целу државну структуру треба да мењамо и све да погасимо.
Који бре пинк ми помињеш? То су нам они наметнули да морамо да бирамо између пинка и Б92 и осталих небулоза које нам сервирају, како у телевизији тако и у новинама. Фарма, велики тебра, двор, а дрмају све време у мозак бре, постајемо зомбији.

Знаш ли шта сам чуо - да је вршено испитивање интелигенције деце у европи и да је србија убедљиво на задњем месту. Еј БРЕ!

Reg

Elita
Poruka
24.714
Ево отворих још један топик да људима као ти што си боље објасним како ја размишљам:

http://forum.krstarica.com/showthre...а-Распродата-а-Србија-Никад-Дужнија-Није-Била

Ту мислим и на цркву и на телевизије и на политичаре, целу државну структуру треба да мењамо и све да погасимо.
Који бре пинк ми помињеш? То су нам они наметнули да морамо да бирамо између пинка и Б92 и осталих небулоза које нам сервирају, како у телевизији тако и у новинама. Фарма, велики тебра, двор, а дрмају све време у мозак бре, постајемо зомбији.

Знаш ли шта сам чуо - да је вршено испитивање интелигенције деце у европи и да је србија убедљиво на задњем месту. Еј БРЕ!
Ok, samo ja i dalje ne vidim kakve veze ima izveštavanje B92 sa tim što si nabrojao. U čemu je njihov "greh"? U tome što imenom i prezimenom prozovu lopova, ubicu, huligana...jel' to? Ništa lakše, nemoj da gledaš i živi u iluziji da je sve onako kako kažu na RTS.

Ja nemam dilemu između Pinka i B92, rešila sam je tako što Pink nije medju ponudjenim kanalima na mom TV. Ko hoće da gleda Pink, mora da ide u komšiluk....vrlo jednostavno.

I na kraju, ne znam da je nekada vršeno ispitivanje stepena inteligencije dece u Evropi, a naročito ne verujem u tvoju tvrdnju da su srpska deca najgluplja u Evropi, tako nešto nisam čula i pretpostavljam da misliš na loš rezultat koji su srpski djaci postigli na PISA testovima, ali to nema veze sa inteligencijom.

A da ti ipak počneš da gledaš B92, videćeš da nije tako loš.

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Сигурно има још доста облика контроле ума, попут оног са једном сличицом у 24 фрејма, али на Б92 ја сам ухватио и открио тонски облик који примењују у циљу уништења Србског народа, свесно или несвесно, то већ ви одлучите.

Б92 има јутарњу емисију Кажипрст, емитују је и на телевизији и на радију. Сви озбиљни људи верујем да прате јер су гости доста занимљиви и углавном је добар програм, поучан рекло би се. Међутим, мени је привукла пажњу реченица Чеде Јовановића у најавној шпици која се некако највише истиче:

Ово друштво је морално, економски и политички уништено.

Како сам чуо ту реченицу, мени је прошло кроз главу да је она могло би се рећи школски пример како сугестивна реченица треба да звучи. Уколико се понавља из дана у дан, она постаје истина и сваки човек који слуша кажипрст несвесно ће то за неко време да прихвати као истину. Одмах сам сео за рачунар и потражио на јутубу кажипрст најаву. Ова Чедина реченица је изгледа новијег датума, нашао сам и неке мало старије.
Када се пусти, наизглед сваки глас прича нешто невезано, Ненад Чанак каже једно, Вучић нешто друго, међутим кад сам ставио на папир оно што нам Б92 утискује у мозак и те како има смисла.

Термин кажипрст сам схватио као синоним за потказивање, издају. Знате оно кад немци поређају строј Срба а онда изваде једног и питају га да покаже на неког свог брата, а он да би сачувао своју главу упире кажипрстом у невине људе. Б92 нам поручује да нас то чека.

Шта нам Б92 поручује у џингловима? Коментарисаћу само први, а ви укључите мозак за друга два:

1. умеће нам у ум да ми хоћемо у европску унију али уједно нам наређују да будемо у конфликту са њима
2. друга и трећа реченица – срби треба да размишљају чиме ће да замене своју домовину пошто она треба да престане да постоји
3. 4 и пета реченица – намеће нам се страх од нових људи у политици, ми имамо већ 20 година једне те исте људе на политичкој сцени
4. 6,7,8 – намећу нам да прихватамо уцене због косова а да прихватимо као награду европску унију
5. 9 и 10 – сви ће бити испитивани, приморани да издају и сви Срби ће да буду криви.
I kao nije u pravu Čeda? Pa pogledaj šta pišeš ovde?!?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
У праву си, моја грешка. Исправићу се - мислио сам на све озбиљне људе који не знају да Б92 служи да помогне што бржем и темељнијем уништењу Срба.
Рецимо ја сам веровао да ту има нечег, али нисам имао материјални доказ као сад што имам. Сад размишљам да тужим Б92, односно волео бих да их тужи народ. Не треба да избацујемо канале, треба да се укине та телевизија због можданог геноцида над својим народом.
Ето, читај даље сад. ;)

ти очигледно никад ниси чуо за *протоколе сионских мудраца* и њихове методе контрола народа и држава...и то пази,још у време док је новина била једини мас медиј...можеш да замиуслиш како то данас функционише....прво су се побринули да људима разним друштвеним уређењима и јересима искваре Веру и Цркву а онда је лако јер путем медија све што желиш и пласираш људима постаје *истина* у коју ће веровати.....и док се они замајавају подметнутим,они који стоје иза тога несметано преузимају контролу над државом ,њеним ресурсима и,најважније,над СВЕШЋУ народа...јер кад се не верује у Господа Исуса Христоса то јест-ИСТИНУ,онда ти се свака лаж може продати и подвалити каи истина...јер како ћеш знати дал је?

Poslednja izmena:

nonk

Primećen član
Poruka
678
ти очигледно никад ниси чуо за *протоколе сионских мудраца* и њихове методе контрола народа и држава...и то пази,још у време док је новина била једини мас медиј...можеш да замиуслиш како то данас функционише....прво су се побринули да људима разним друштвеним уређењима искваре Веру и Цркву а онда је лако јер путем медија све што желиш и пласираш људима постаје *истина* у коју ће веровати.....и док се они замајавају подметнутим,они који стоје иза тога несметано преузимају контролу над државом ,њеним ресурсима и,најважније,над СВЕШЋУ народа...јер кад се не верује у Господа Исуса Христоса то јест-ИСТИНУ,онда ти се свака лаж може продати и подвалити каи истина...јер како ћеш знати дал је?
Све је то мени бураз јасно као дан. Ово сам отворио да би још људи схватили то. Хоћу да вам кажем да су за нас почела добра времена, невезано шта ко радио, повратка на лоше нема, ма како ова моја изјава вама чудно звучала. Ипак, пишем да би се што више људи што пре тргло и отрезнило, да што пре наступи благостање у Србији које нас чека.

Не благостање које нам је ватикан и ЕУ нудио док је претварао најинтелигентнију децу на планети, Србску децу у ретарде, Божије благостање наступа у Србији.

Poslednja izmena:

Machony

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.937
Do sada sam pročitao svakakve gluposti ali ovo ih je sve nadmašilo. Kakav dokoni mozak mora neko da bude da bi analizirao uvodnu špicu neke emisije? Kakav latentni uticaj na razmišljanje naroda? Smatram da oni što gledaju B92 informativni program već imaju prodemokratski i proevropski stav i da nema razloga da ih bilo ko instruiše preko skrivenih poruka. A oni što ne dele njihovo mišljenje i ovako ne gledaju B92. Ja sam na primer primetio idiotsko akcentovanje reči koje nam i javni servis i B92 plasira preko vesti i koje sam počeo i sam da koristim, na sopstveno čuđenje. Naime u akciji je bilo pet vatrOgasaca... parlAment je zasedao , dobili su mEdalje itd. Čemu to?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.