Б92 је неумољив у антисрпству

Marko80

Zainteresovan član
Poruka
266
Данима и годинама траје замлаћивање и заглупљивање народа емитовањем reallity show-ова на свим телевизијама. Али једна од њих не одступа од своје антисрпске концепције.

Тренутно се на У92 емитује "Велики брат" у коме су између осталих две учеснице - сестре близнакиње из БЈРМ. Једна од њих се заљубила у београдског пробисвета и фаворита поменуте телевизије Хрвата Карла Загорца и тиме показала да је бугарашко-усташко братство на снази и данас. Та иста БЈРМ-овка се сликала са албанским кечетом, дресом "косовске" репрезентације у фудбалу и осталом албанско-шиптарском иконографијом.

Право је сваког човека, па и БЈРМ-оваца шта ће и како да раде, али зашто би Србија гледала БЈРМ-овку обучену као Шиптарка која се заљубила у Хрвата а којој од Срба треба само тих 100.000 евра?

Срамота ко све има националну фреквенцију!

http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=3039827#post3039827
 
Данима и годинама траје замлаћивање и заглупљивање народа емитовањем reallity show-ова на свим телевизијама. Али једна од њих не одступа од своје антисрпске концепције.

Тренутно се на У92 емитује "Велики брат" у коме су између осталих две учеснице - сестре близнакиње из БЈРМ. Једна од њих се заљубила у београдског пробисвета и фаворита поменуте телевизије Хрвата Карла Загорца и тиме показала да је бугарашко-усташко братство на снази и данас. Та иста БЈРМ-овка се сликала са албанским кечетом, дресом "косовске" репрезентације у фудбалу и осталом албанско-шиптарском иконографијом.

Право је сваког човека, па и БЈРМ-оваца шта ће и како да раде, али зашто би Србија гледала БЈРМ-овку обучену као Шиптарка која се заљубила у Хрвата а којој од Срба треба само тих 100.000 евра?

Срамота ко све има националну фреквенцију!

http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=3039827#post3039827
...
Немо тако да збориш.Па тај ти је шоу под покровитељством градоначелника нашега Ђиласа и треба њему да донесе парице које ће он да уложи у билборде и тако потпомаже економију,отвара нова радна места...
 
Разумем да нас оноде Американци, Енглези и Швабе...већи су и јачи су

Али да трпимо тутунобераче и београдске Хрвате да нам се смеју у лице преко У92 у сред Србије то је већ превише!

Pa ybg, kad su patriote škrte na impulse pa neće da glasaju za Srbe...

Eto, na primer, onaj glavurdan iz Zaječara, kog su izbacili, je bio toliko interesantan da sam osetio pravo olakšanje kad su ga izbacili...

Glasaj za Srbe...

Dokaži svoje SrBstvo...

Nemoj da si Srb samo na rečima...
 
Ne znam sta si navro na devojku, ocigledno da je modernih shvatanja i ne pati od predrasuda,

danas sa kechetom sutra sa shajkachom :dontunderstand: u cem` je probljem?! :think:

viki.jpg




http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/84812/Viki+sa+kečetom!.html
 
Ne znam sta si navro na devojku, ocigledno da je modernih shvatanja i ne pati od predrasuda,

danas sa kechetom sutra sa shajkachom :dontunderstand: u cem` je probljem?! :think:




Нека иде ван граница Републике Србије па нек носи шта хоће, па макар и шајкачу. Мада је тутуноберачима и фес милији од шајкаче.
 
...istina nisam bio ovdje vec par mjeseci ali vidim da su se idioti exponencijalno uvecali......vazno da ti je Farma tipicno srpski show...za nase ljude nije nista drugo nego da timare ovce i krave i ciste svinjska govna.


На Фарми су јуловско-жути умЈетници који ипак нешто раде. А шта раде БЈРМ-овка и њен дечко усташа на једној од националних телевизија?
 
...istina nisam bio ovdje vec par mjeseci ali vidim da su se idioti exponencijalno uvecali......vazno da ti je Farma tipicno srpski show...za nase ljude nije nista drugo nego da timare ovce i krave i ciste svinjska govna.
Ne omalovažavaj seljaštvo kod Srba i to što većina posebno oni koji pljuju farmu,kao nešto ''retrogradno'' to osećaju više od onih koji su prema tome neutralni,to je u genima.I nije ni za hvalu ni za kudnju već za prihvatiti kao činjenicu.Inače je Pink turska bljuzga,možda je to jedina svetla tačka što se tiče ''zabavnog programa'':cool:
 
VB su ljudi izgustirali,u mojoj okolini retko ko to gleda,a i ti sto gledaju kazu da je ekipa losa da su sve sami gotovani,bez mozga.Ukinuli su ga u nekim zemljama,verujem da ce i kod nas jer je narodu dosadio,a likove koje biraju su veoma ograniceni i cudni,kao da su namerno birali ludake a ne prosecne osobe,muce ih glupim zadacima,surovost prelazi u torturu a sve samo da bi se gledalo jer vise ne znaju kako da odrze paznju gledaocima.
 
VB su ljudi izgustirali,u mojoj okolini retko ko to gleda,a i ti sto gledaju kazu da je ekipa losa da su sve sami gotovani,bez mozga.Ukinuli su ga u nekim zemljama,verujem da ce i kod nas jer je narodu dosadio,a likove koje biraju su veoma ograniceni i cudni,kao da su namerno birali ludake a ne prosecne osobe,muce ih glupim zadacima,surovost prelazi u torturu a sve samo da bi se gledalo jer vise ne znaju kako da odrze paznju gledaocima.

Ma od ekipe su okupili najveci sljam, meni je licno prva sezona bila zanimljiva, ostalo sve bzvz ... Mislim da je ovo poslednja sezona i kod nas ...
 
VB su ljudi izgustirali,u mojoj okolini retko ko to gleda,a i ti sto gledaju kazu da je ekipa losa da su sve sami gotovani,bez mozga.Ukinuli su ga u nekim zemljama,verujem da ce i kod nas jer je narodu dosadio,a likove koje biraju su veoma ograniceni i cudni,kao da su namerno birali ludake a ne prosecne osobe,muce ih glupim zadacima,surovost prelazi u torturu a sve samo da bi se gledalo jer vise ne znaju kako da odrze paznju gledaocima.

Meni je stvarno smijesno kada procitam sve ove primitivce koji misle da je VB ubacen u Srbiju radi razbijanja ove mocne i bogate zemlje :hahaha::hahaha::hahaha: da se ja pitam ukunio bi odmah i VB i Farmu i sva ona reality sranja jer privatni zivot covjeka nije za prikazivanje na televiziji, to moze da gleda samo bolesni um nekog isfrustriranog pedofila, nekrofila ili pedera.
 

Back
Top