Azerbejdzan cekao 30 godina da povrati Karabah i na kraju uspeo - tako cemo i mi Kosovo

Azeri su imali podršku Zapada i Rusije. Verovatnoća da će Srbija to imati za Kosovo je mala. Mi smo više kao Jermeni koji su napušteni od svih.
Српски комплекс да су сами против света зато што нико није започео нуклеарни рат око њих...

Иначе, одакле ти то да су Азере подржавали и Zапад и Руси? Американци су подржавали морално Јермене, Руси продавали оружје, а у исто време је Европска унија подржавала Азере. Пази ти то. А Руска подршка Азербејџану није баш нека, само су им дозволили да поврате део територије који нико не признаје као јерменски. Отворену моралну подршку су имали само из Турске.

Poslednja izmena:
Misliš da ovako ne bi Albanci prošli da krene npr. neka operacija Potkovica? Bila bi još veća katastrofa jer je Arcah imao 100.000 ljudi a Kosovo 1,5 milion najmanje.

Uostalom tako su i prošli već 1999. stotine hiljada izbeglih sa Kosova, vratili se tek nakon povlačenja VJ sa Kosova...

Azerbejdzan cekao 30 godina da povrati Karabah i na kraju uspeo - tako cemo i mi Kosovo

30 godina cekali i docekali. Dakle naravucenije je, izgubljeno je samo ono cega smo se sami odrekli! Mi cekamo tek 14 godina, ima vremena..

Nema predaje!!!

Vreme radi za nas.

Siptari se masovno iseljavaju sa Kosmeta a Rusija unistava NATO pakt....

Tema je autorska...
Aзербејџанци исламисти = шиптари исламисти
Јермени хришћани = Срби хришћани

Радује се лик што је Исламска Држава заузела још једну хришћанску територију, а Путин ћути као п...а
И уместо да ратује против исламиста, он изнајмљује исламисте Чечене да они ратују против православаца Украјинаца, као да исламисти Чечени нису ратовали против Руса и као да неће сутра чим умре Путин.

Auuun brate Tihi? Pa sta napisa? Nagorno Karabah nikada nije bilo Azerbejdzan do komunista. To je uvek bio deo Jermenije ali je prebacen administativno da zadovolje muslimane. Kao sto su naknadno u AP Kosovo I Metohija prebacili cisto srpske opstine da imaju neke prihode ,konkretno Trepca. U komunizmu su unistili Jermeniju,kod nas su stvorili S.Makedonce i Bosnjake kao naciju. Srbi su dobijali nastavak SKI umesto IC. Uzeli su Rusiji Krim i prebacili ga u Ukrajinu.

Радује се лик што је Исламска Држава заузела још једну хришћанску територију, а Путин ћути као п...а
И уместо да ратује против исламиста, он изнајмљује исламисте Чечене да они ратују против православаца Украјинаца, као да исламисти Чечени нису ратовали против Руса и као да неће сутра чим умре Путин.
5D sah.
Ne razumeju to obicni smrtnici. Zna Drug Tzar sta radi.

Jevreji su se 2000 godina pozdravljali sa dogodine u Jerusalimu

Bili su rastureni sirom sveta ali su 2000 godina nakon sto su od strane Rimljana proterani iz danasnjeg Izraela na kraju povratili svoju vekovnu zemlju i teritoriju.

Zato - Dogodine u Prizrenu!

Cim NATO bude unisten Srbi ce povratiti svoju otetu zemlju.
Kako dogodine??! Misliš valjda za 2000 godina?

Taman kad vise nijedan Srbin tamo ne ostane da si nakacimo koje milionce Albanaca na vrat, i svi na budzet automatski ima da idu.
Srbi se masovno iseljavaju iz Srbije, odnosi ostaju otprilike tu negde. Proveri statistike, ali ne one DJ Vucicevica koji ti govori ono za sta zna da bi ti hteo da cujes, bez obzira na fakte a ti se k'o francuska sobarica primas. Ili, jos gore, Vucicevu usminkanu statistiku za potrebe stranackih skupova, gostovanja kod Marica i halucinacija po kineskim tablama.
Za trideset godina nece biti ni jednih ni drugih dovoljno ni za Srbiju ni za KIM.
Opet si pobegao iz Laze?

30 godina cekali i docekali. Dakle naravucenije je, izgubljeno je samo ono cega smo se sami odrekli! Mi cekamo tek 14 godina, ima vremena..

Nema predaje!!!

Vreme radi za nas.

Tema je autorska...
Volim takav optimizam! Bravo :heart:

Nema predaje!!!

Vreme radi za nas.

Tema je autorska...

Veća je šansa da vi ostanete bez još pokojeg komada teritorija nego da vratite Kosovo, vi ste više ko Armenci a ne ko Azeri :klap:

Back