Azerbejdzan cekao 30 godina da povrati Karabah i na kraju uspeo - tako cemo i mi Kosovo

vi ste i jedni i drugi kkurrac na biciklu sto bi rekao nas prost srpski narod

Jaki ste koliko je jak NATO pakt u datom trenutku inace su Srbi uvek bili najjaci narod na Balkanu
zasto mislis da sam manje srbin akocitiram erdoganove reci?
koji azerbejdzanski narod smatra svojim

koga MI SRBI imamo iza sebe kada smo ovakvi medju sobom?

Jevreji su se 2000 godina pozdravljali sa dogodine u Jerusalimu

Bili su rastureni sirom sveta ali su 2000 godina nakon sto su od strane Rimljana proterani iz danasnjeg Izraela na kraju povratili svoju vekovnu zemlju i teritoriju.

Zato - Dogodine u Prizrenu!

Cim NATO bude unisten Srbi ce povratiti svoju otetu zemlju.

Sta sam obrukan batice, samo vi Srbi kazete da Albanci nisu starosjedioci na Balkanu. Trazite neke slamke i niti, da dokazete da ste oduvijek tu, jer sva vasa teorija o "pravu na zemlju" pada u vodu ako nijeste, a nijeste kao sto nijesu ni drugi Slaveni! Dakle samo u tvojim vizijama mozemo o nekoj mojoj bruki pricati. Bruka je to kuckanje i kmecanje iza tastature, ali ne samo vas Srba nego i ostalih balkanoida koji zive svi na mitovima o "svetim zemljama roda", a milimetar vlastite komocije ne bi dali, a kamoli zivot za te "svete zemlje". Srba na Balkanu je barem dva puta vise nego Albanaca, dakle da ste spremni da ginete za to Kosovo, da vam je doista vazno, ne bi ga morali "vracati" jer bi tamo jos uvijek bili. Punkt. The End.
http://www.albanianhistory.net/1936_Stadtmueller/
"With this in mind, if we take a look at the potential locations of summer pastureland in Old Serbia and northern Albania that the early Albanian shepherds might have used, it becomes evident from the start that we must exclude Old Serbia. Because of their low elevation, the great inland basins of Old Serbia (Kosovo, Metohia and the Sandjak of Novi Pazar) would have served them as winter pastureland and not as summer pastureland. In the mountains surrounding these basins, there is extensive pastureland, but these regions were not isolated enough for a linguistic enclave to survive. These regions, easily accessible from all sides, played a major role as a nucleus of the early Serbian state (Rascia), but they were never prime locations for the native population to resist foreign rule, be it Roman, Byzantine or Ottoman. As such, the early Albanian enclave cannot have been located in Old Serbia."
Још сам са албанског сајта ово покупио лол. А овај човјек је био водећи експонент илирске теорије настанка Албанаца но овај дио гдје их дисквалификује из Старе Србије забораве споменути.

О чему причаш? Шиптари се хватају за то што неки историчари мисле да су они остатак остатка Илира и мантрају како су аутохтони на цијелом Балкану. То је као да Ирци крену својатати њемачки Халштат јер одатле потичу Келти а Ирци су Келти или да својатају Галатију која је у Турској или Француској. Таква мантра пролази само код србомрзаца и дивљих Шиптара.

Jevreji su se 2000 godina pozdravljali sa dogodine u Jerusalimu

Bili su rastureni sirom sveta ali su 2000 godina nakon sto su od strane Rimljana proterani iz danasnjeg Izraela na kraju povratili svoju vekovnu zemlju i teritoriju.

Zato - Dogodine u Prizrenu!

Cim NATO bude unisten Srbi ce povratiti svoju otetu zemlju.
Dobro da se ne lazemo i to je uz pomoc Amerike, ali opet bolji je primer jer su imali san i cilj, vekovni, i nisu ga napustali.

zasto mislis da sam manje srbin akocitiram erdoganove reci?
koji azerbejdzanski narod smatra svojim

koga MI SRBI imamo iza sebe kada smo ovakvi medju sobom?
Kad nas stisne muka, tad smo slozni i najbolji, ovako smo uzas.

Prosto, da li zbog geografskog polozaja ili sta, ali kao da smo rodjeni da ratujemo a ako ne to, u svakom slucaju da se borimo stalno za nesto.

Sta sam obrukan batice, samo vi Srbi kazete da Albanci nisu starosjedioci na Balkanu. Trazite neke slamke i niti, da dokazete da ste oduvijek tu, jer sva vasa teorija o "pravu na zemlju" pada u vodu ako nijeste, a nijeste kao sto nijesu ni drugi Slaveni! Dakle samo u tvojim vizijama mozemo o nekoj mojoj bruki pricati. Bruka je to kuckanje i kmecanje iza tastature, ali ne samo vas Srba nego i ostalih balkanoida koji zive svi na mitovima o "svetim zemljama roda", a milimetar vlastite komocije ne bi dali, a kamoli zivot za te "svete zemlje". Srba na Balkanu je barem dva puta vise nego Albanaca, dakle da ste spremni da ginete za to Kosovo, da vam je doista vazno, ne bi ga morali "vracati" jer bi tamo jos uvijek bili. Punkt. The End.
Ne spominju ih srpski spisi prije 13 ili 14 vijeka. Takođe ni Vizantijski ih puno ne spominju. Negdje u 11 vijeku desio se okršaj srpske i vizantijske vojske na području današnje Albanije u rejonu rijeke Rab. Nakon Vizantijskog poraza,vizantijski car odredi da naseli dobrovoljce sa Siciilije koji će biti neka zona razgraničenja između Vizantinaca i Slavena. Prije dolaska na Siciliju Albance su sa Kavkaza doveli Arapi sa ženama i djecom. Rejon njihove pradomovine na Kavkazu je poznat po opasnim psima čuvena Kavkaska ovčarka koja je fizičkim izgledom identična sa Šarplanince. Tu vrstu psa su oni doveli.

Ne spominju ih srpski spisi prije 13 ili 14 vijeka. Takođe ni Vizantijski ih puno ne spominju. Negdje u 11 vijeku desio se okršaj srpske i vizantijske vojske na području današnje Albanije u rejonu rijeke Rab. Nakon Vizantijskog poraza,vizantijski car odredi da naseli dobrovoljce sa Siciilije koji će biti neka zona razgraničenja između Vizantinaca i Slavena. Prije dolaska na Siciliju Albance su sa Kavkaza doveli Arapi sa ženama i djecom. Rejon njihove pradomovine na Kavkazu je poznat po opasnim psima čuvena Kavkaska ovčarka koja je fizičkim izgledom identična sa Šarplanince. Tu vrstu psa su oni doveli.
Zato sto su ih pridosli Slaveni mozda skoro istrijebili? Sacuvali se u vrletima. Ali spominju spisi Ilire prije bilo kakvih Slavena, a bezmalo dio ilirskog korpusa i oni sami su! Naravno nikom ja ne branim da vjeruje u istoriju a la Deretic i Kosta Kecmanovic je vjerovao.
Moj stav je i dalje da vi Srbi toliko zarko zelite Kosovo imali bi ga!

Zato sto su ih pridosli Slaveni mozda skoro istrijebili? Sacuvali se u vrletima. Ali spominju spisi Ilire prije bilo kakvih Slavena, a bezmalo dio ilirskog korpusa i oni sami su! Naravno nikom ja ne branim da vjeruje u istoriju a la Deretic i Kosta Kecmanovic je vjerovao.
Moj stav je i dalje da vi Srbi toliko zarko zelite Kosovo imali bi ga!
Iliri su živjeli od Istre na zapadu do Kopaonika na istoku od Save do Jadrana na jugu. Samo sjever Albanije je malo bio Ilirski. Nema ih ni u rimskim ni u vizantijskim spisima. Nema uopšte podataka o njima. Narod Dinarida je poprilično genetski drugačiji od naroda koji živi na području Albanije i Kosova tako da nije potrebno ni Deretić bilo šta da objašnjava.

Азербалије су сад исто што и Шипци пре... чекали пребијање дугова великих империја за своју пљачку...

Ми смо се ко Јермени ослањали на црвене КГБ Русташе, и остасмо без Космета

Једина разлика између нас и Јермена, је што су се ови пре губитка Карабаха опамети и баталили Русе, а ми ни после губитка Космета не може због лудака од Руса (читај Совјета) да се одлепимо...
Kmeči malo, pa onda još, pa opet: zašto Rusiju malo “ne isteraju iz Sirije” za promenu? Jermenija po savetu Zapada rešila da preda Karabah i Jermene otuda na milost i nemilost Alijevu: Pašinjan je bar 10 puta izjavio na TV da je to suverena teritorija Azerbejdžana. Gotova diskusija, kmeči negde drugde.

Treba cekati da trijumfalno izroni periskop ruske podmornice, kod Zemunskog keja. E tada treba misliti për Kosovën.
Kiše jesenje, Azerbejdžan vas ne priznaje.
B4F647B0-5382-4509-877D-527AC15D0C02.jpeg

Taman kad vise nijedan Srbin tamo ne ostane da si nakacimo koje milionce Albanaca na vrat, i svi na budzet automatski ima da idu.
Srbi se masovno iseljavaju iz Srbije, odnosi ostaju otprilike tu negde. Proveri statistike, ali ne one DJ Vucicevica koji ti govori ono za sta zna da bi ti hteo da cujes, bez obzira na fakte a ti se k'o francuska sobarica primas. Ili, jos gore, Vucicevu usminkanu statistiku za potrebe stranackih skupova, gostovanja kod Marica i halucinacija po kineskim tablama.
Za trideset godina nece biti ni jednih ni drugih dovoljno ni za Srbiju ni za KIM.
Zašto “da nakačimo na vrat”? Odrekli se državljanstva uzimanjem Kurtijevog, boravišne dozvole se neće izdavati. :kafa:

Azeri su imali podršku Zapada i Rusije. Verovatnoća da će Srbija to imati za Kosovo je mala. Mi smo više kao Jermeni koji su napušteni od svih.
S tim da jedna imperija tako brzo raste da je Nemačka u odnosu na nju već sada zanemarljiva veličina, a šta će tek biti za 30, 40, 50 godina?

Da pogledamo geografske karte iz 1900. i prelistamo štampu od tada, čisto da vidimo ko je kada gospodario svetom, strogo iz lične perspektive to nije baš najuočljivije.

Male nacije mogu da ostvare svoje ciljeve samo uz pomoć jakih saveznika i to tako što će da ih uklope sa njihovim. Međutim, Srbe je neko ubedio da ne trebaju da ulaze u savezništva sa najjačim silama već sa večitim luzerima, sve pod maglovitom pretpostavkom da će za trideset godina možda da dođe i njihovo vreme da vode glavnu reč u svetu.

Preovladao je samoubilački mentalitet. Glupe a kurrčevvite je lako žedne preko vode vazda voditi.

Daleko smo bi od bilo kakvog otrežnjenja. Mi se time ponosimo... mi smo ponosan narod... nebeski narod.

Azerbejdzan cekao 30 godina da povrati Karabah i na kraju uspeo - tako cemo i mi Kosovo

30 godina cekali i docekali. Dakle naravucenije je, izgubljeno je samo ono cega smo se sami odrekli! Mi cekamo tek 14 godina, ima vremena..

Nema predaje!!!

Vreme radi za nas.

Siptari se masovno iseljavaju sa Kosmeta a Rusija unistava NATO pakt....

Tema je autorska...
Azeri su se pripremali.
Jel znas sta to znaci?

Natalitetom
Ekonomski
Vojnim budzetom, vojnom obukom
Politicki - NATO prijatelji
Nisu vristali po forumu kupite buljakoin i dolar je propao.

Za to vreme, ti planiras da Rusi oslobode Kosovo, a da ti na temi o kvadratima delis fotke kako vozis bajk i depiliras noge, a glasas za Vuçiça i radis preko SNS

Azeri su se pripremali.
Jel znas sta to znaci?

Natalitetom
Ekonomski
Vojnim budzetom, vojnom obukom
Politicki - NATO prijatelji
Nisu vristali po forumu kupite buljakoin i dolar je propao.

Za to vreme, ti planiras da Rusi oslobode Kosovo, a da ti na temi o kvadratima delis fotke kako vozis bajk i depiliras noge, a glasas za Vuçiça i radis preko SNS

ne lupaj

NATO je neprijateljbAzerima

Blinken je onomad zvao Alijeva i oretiobratom sankcijama. Bezuspesno.

Back