Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Az - Partizan

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
jbt,volim partizan al dokle vise sa tim rukovodstvom koji dovlace ovakve balvane za trenere...pa ebote sta ce taj Vucelic u Partizanu,lopov,kriminalac...
ma mars svi u tri lepe bre,jbt izbacis Sumu koji ti vuce igru,kolko su ti platili magarcino da ovako unistis Partizan
Ово што је Саво Милошевић урадио личи једино на намерну диверзију. Неко нас као нацију стално намерно води у поразе, и чини да изгледамо смешни иако реално јесмо јаки. Партизан све време држи и резултат и игру у својим рукама, и онда једноставно диверзија.

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062
ispadoše luzeri, eto šta sad :rotf:
Иста ситуација као против лација у риму. Ово као да играју за кладионицу, просто је невероватно да играш дисциплиновано сат и двадесет минута а да последњих 10-15 одиграш као на часу физичког у основној школи.

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.226
Pacercina obicna.Takvu igru ni Italijani odavno ne igraju.Izduvao se kao balon taj SaVO. Nema ni od njega nista.
Kao da je vodio 3:0 minimum.Kreten majmunski.
E a bili ste mi dobri sa onim kalkulacijama kako ce AZ da oplete Manchester a mi da pobedimo Astanu uz ovu vec dobijenu...
Cak i s tom kalkulacijom smo prognozirali ispadanje ..ovako nas postedili muka

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Odem na trafiku da kupim nešto, i onako uzgred kažem komšiji "e komšo, dobi Partizan ove", kad mi on odgovara 2:2. Ja zabezeknut jer je bio već devedeseti minut kada sam izašao iz kuće, ali eto, lopta je okrugla :D

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.448
Ово што је Саво Милошевић урадио личи једино на намерну диверзију. Неко нас као нацију стално намерно води у поразе, и чини да изгледамо смешни иако реално јесмо јаки. Партизан све време држи и резултат и игру у својим рукама, и онда једноставно диверзија.
Kakva diverzija,struka nam je amaterska,bata Djorina skola fudbala......

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.907
trener olimpijakosa je objasnio kako je doslo do promene kod trenera u portugalu i serije uspesnih...

dolaskom murinja iz barselone, pri pocetku karijere, kada je vodio porto, promenuo je nacin ... da se stovise prica sa igracima i radi na treningu da bude bolji da sam napreduje i popravi sebe u trku sa svetom...

da prihvata novine i sto vise radi na boljitku...

kod nas bata djorina skola...

vracaj loptu nazad...sporo...dok ostali trce...

miloje je primer debilcine a savo nesto manji...

Splatt91

Domaćin
Poruka
4.816
Jbg, sta da se radi, imali smo vise prilika da odemo na 0:3, utakmica je trebala biti resena mnogo ranije.

Savo se, nazalost, usr*o sa igracem vise, hteo je da branimo rezultat iako nemamo igrace koji znaju da smire situaciju, da ne kazem jos nesto gore.

Svakako mi se svidja kako je Partizan igrao u Evropi ove godine. Kakvu ekipu su uspeli da okupe 3V iz uprave, Savo je sa njima ipak uspeo da napravi napadacki tim koji je u svakom mecu bio konkurentan... dobro, osim onog u gostima Junajtedu :mrgreen:

Nadam se da ce se naci neko resenje za odbranu, ovo sto sad imamo je kriminal. Pavlovic ide na leto (ne bi me cudilo i na zimu), tako da, kad on ode, svaka utakmica Partizana moze slobodno da se stavi GG3+ na kladzi.

Poruka
17.549
Zaključak je da su i Partizan i Zvezda odigrali kao najveće sisice i da su sve ovo zaslužili.
Šta reći kad Milojević na 0:5 uvodi trećeg štopera, valjda da ne primi još pet komada, a da se Savo sa igračem više brani sa 10 igrača iza lopte kao najveća pičkica.

Ipak, bez obzira na sve, mislim da ne treba priželjkivati Savin odlazak, jer je od Partizana stvorio jednu modernu ekipu koja ima igru, ali koja dosta oscilira.
Ne treba zaboraviti da je Savo trener-početnik i nadam se da će iz svega ovoga izvući pouke.

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.417
Ne kaže se džaba da utakmica traje dok sudija ne svira kraj. Partizan je bio dobar prvo poluvrijeme pravo su me iznenadili. Ova dva gola primljena u par minuta nije balkanska specijalnost. Dešava se to i Englezima, Holandezima u Švabama. Trebao je Partizan dati treći gol i gotova priča

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.268
Zaključak je da su i Partizan i Zvezda odigrali kao najveće sisice i da su sve ovo zaslužili.
Šta reći kad Milojević na 0:5 uvodi trećeg štopera, valjda da ne primi još pet komada, a da se Savo sa igračem više brani sa 10 igrača iza lopte kao najveća pičkica.

Ipak, bez obzira na sve, mislim da ne treba priželjkivati Savin odlazak, jer je od Partizana stvorio jednu modernu ekipu koja ima igru, ali koja dosta oscilira.
Ne treba zaboraviti da je Savo trener-početnik i nadam se da će iz svega ovoga izvući pouke.
Nema tu ni m od modrene a ni i od igre.... Partizan sve golove koje je dao od pocetka sezone u Evropi je ili na gresku protivnika ili na individualni kvalitet Natka i Sume... Pas igra u Partizanu ne postoji a ti pricas o nekoj modernoj igri..........

dejan624

Ističe se
Poruka
2.156
Da li je normalno da se neko krsti i ljubi loptu svaki put kada je ima u rukama ja mislim da nije i da golman partizana Stojković ima neki veliki problem i da je sklon kiksevima neshvatljivim za jednog preiskusnog golmana kakav je on...

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
Kakva diverzija,struka nam je amaterska,bata Djorina skola fudbala......
Намештен меч, добили су задатак да не прођу даље. Први примљени погодак, Стојковић не зна где му је гол, код другог се нешто као бацака и има лопту на руци али не брани, као да је тешко одглумити да ниси успео да одбраниш шут. Ако је за утеху, бар смо показали да смо далеко квалитетнији тим, а намештаљке су друго.

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.175
Definitivno mec nije dobijen zbog trenera koji je izmenama poremetio linije tima i sa igracem vise odlucio da se ekipa brani bez poseda u potpunom haosu od igre, poslednjih pola sata i na kraju je takva kukavicka igra, ziheraska obila se o glavu u finisu meca.
Ovakvi bunkeri ali i stil igre je prisutan samo kod nasih timova tako vise ne igraju ni trecerazredni timovi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.