Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Az - Partizan

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.561
Dokazao da je MAJMUN. Jer je celo vreme stojao kao MAJMUN pored aut linije i cutao.
Nije trebao ništa da radi ni da priča, samo da pusti momke da igraju. Izveo Tošića pa Sumu za defanzivce.Sumu koji mu nosi igru. Čuvao ga za Radnik ili Spartak ili koji moj? Očigledna namera da se igra bunkerčina a nemaš ni izbliza postojanu odbranu za takav koncept. Odigrao u mocartu online oko 60-og da ovi daju dva gola protiv uroka . Sad mi žao što nisam sačekao 15 minuta da uzmem kvotu pa da se bahatim sutra u Kurfürstendamm i KaDeWe-u na crnom petku :lol:

Čist trenerski poraz.
Ovo prati i klubove i reprezentaciju to povlačenje i izigravanje Murinja a nazad vetrovi duvaju. Čitav koncept je pogrešan.
Ovo je ekipa za gol više i trener koji to ne vidi nema šta da radi u ovom poslu. Nema opravdanja na neiskustvo.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.805
Slažem se. Teško da ima veće debilčine od onoga koji na 0:5 uvodi trećeg štopera.
Ali vas je Savo syebao večeras. Onako pošteno.
sta je treba da uradi po tvom misljenu,da baci sve na napad, da bude 8:0 ? Zvezda je platila cenu losoj kadrovskoj politici ,trecerazrednim "pojacanjima" ,Miloje je tu nemocan jer raspolaze sa onim sta ima.To se sve videlo u kvalifikacijama koje smo uz mnogo srece prosli.Zabili nam sest komada ,i Totenhemu su sedam
Ovo veceras sa Partizanom je nasa realnost.Pogledas reprezentaciju ,Partizan,nema razlike,takva nam je narav.Cemu onda nervoza ?

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
12.012
Nije trebao ništa da radi ni da priča, samo da pusti momke da igraju. Izveo Tošića pa Sumu za defanzivce.Sumu koji mu nosi igru. Čuvao ga za Radnik ili Spartak ili koji moj? Očigledna namera da se igra bunkerčina a nemaš ni izbliza postojanu odbranu za takav koncept. Odigrao u mocartu online oko 60-og da ovi daju dva gola protiv uroka . Sad mi žao što nisam sačekao 15 minuta da uzmem kvotu pa da se bahatim sutra u Kurfürstendamm i KaDeWe-u na crnom petku :lol:

Čist trenerski poraz.
Ovo prati i klubove i reprezentaciju to povlačenje i izigravanje Murinja a nazad vetrovi duvaju. Čitav koncept je pogrešan.
Ovo je ekipa za gol više i trener koji to ne vidi nema šta da radi u ovom poslu. Nema opravdanja na neiskustvo.
Pacercina obicna.Takvu igru ni Italijani odavno ne igraju.Izduvao se kao balon taj SaVO. Nema ni od njega nista.
Kao da je vodio 3:0 minimum.Kreten majmunski.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.805
Treba samo da se vrati u Grčku i da dovedemo nekog osrednjeg nemačkog trenera.
Reci mi da me zezas ? Niko ko je "osrednji" nece doci da radi u nasoj ligi,ovde dolaze samo oni bez mnogo izbora,Marin je izuzetak.Sve dok u Srbiji ne bude ozbiljan novac u fudbalu,dok ne budemo imali jednog povremenog clana LS a najmanje dva redovna u EL,takoreci dok ne budemo imali 4-5 klubova koji mogu da se nadmecu sa prosecenim evrospkim klubovima kod nas nece doci niko "osrednji" da radi .Ko je blesav da dodje u Srbiju zbog par utakmica u evropskim takmicenjima gde ce biti nalupan ,a u domacem prvenstvu gostujes u nekoj palanci pred 2000 gledalaca.

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.448
Iznenadjen sam koliko je losu az odigrao utakmicu i pored te
Zvezda i Partizan su sramota Srbije, kao i reprezentacija... Srpski fudbal je uklet.
Nije uklet
Nego oduvek zbog novca koje se vrti u fudbalu mafijasi bes ikakvog znanja o fudbalu zajasu,klub,reprezentaciju,savez.
Svuda se mafija mota oko fudbala to mu dodje normalno,ali onda ostavi barem struci da se bavi strukom.
Ovde se bave svim mogucim poslovima koji se ticu fudbala od najmladjih selekcija do a-tima...

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.805
Od sad ako iko bude hteo da gleda Partizan u Evropi neka drmne šaku lekova, spremi par džointa i litru rakije. U suprotnom možeš samo da se razboliš.
previse si pesimistican,neko ko je optimista bi rekao "Kladis se protiv nasih klubova,nabacis kinut na kladzi i cepas radzu u dobrom drustvu slaveci siguran dobitak".Bitcoin i fiksevevi protiv nasih klubiva,i sledece godine u ovo vreme bices milioner :lol:

ljubota

Iskusan
Poruka
6.324
"Ova utakmica je označila kraj našeg učešća u Evropi, jer će meč sa Astanom biti revijalnog karaktera, pa kada saberemo sve što smo uradili, možemo biti zadovoljni, naročito kada se zna kakvu smo situaciju zatekli u martu", počeo je Milošević.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.437
previse si pesimistican,neko ko je optimista bi rekao "Kladis se protiv nasih klubova,nabacis kinut na kladzi i cepas radzu u dobrom drustvu slaveci siguran dobitak".Bitcoin i fiksevevi protiv nasih klubiva,i sledece godine u ovo vreme bices milioner :lol:
I hteo sam ovde da igram 4+ ali nisam imao snage da svratim danas u kladionicu. Sinoć sam doživeo traume. :lol: Lukaku me sinoć zaklao u nadoknadi vremena za X2 & 2-4 umalo se nisam šlogirao. 6 iljadarki. Lavovi ga pojeli dabogda 6 iljada puta!

ljubota

Iskusan
Poruka
6.324
jbt,volim partizan al dokle vise sa tim rukovodstvom koji dovlace ovakve balvane za trenere...pa ebote sta ce taj Vucelic u Partizanu,lopov,kriminalac...
ma mars svi u tri lepe bre,jbt izbacis Sumu koji ti vuce igru,kolko su ti platili magarcino da ovako unistis Partizan

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.