Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Az - Partizan

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
Savo je balvan,najobicniji.

SaVO izbacuje Sumu protiv AZ a u Beogradu,u momentima pritiska na iste.Od tog momenta nijedan sut,nijedna akcija do kraja utakmice.
Да, на жалост, у праву си. Опет је избацио Суму, и од тада ниједан контранапад ни шут, и тотални колапс на крају без икаквог разлога.

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.226
Šta viđeno? Ovo još u istoriji sporta nije viđeno! Od svih debilnih poraza ikada ovaj je prešao sve igrice. Evo, ja da sam na mestu bilo koga od njih, ne bih više loptu u životu šutnuo!
Augzburg itd..ko sto neko spomenu,kad su primili prvi znao sam da ce jos jedan...bas luzerski nema sta...petardiranje bi mi lakse palo od ovoga..a neki od vas su to najavljivali

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.907
Hahahaha

Savo debil!!!

Ni jednom nije u poslednjih deset min psiholoski digo ekipo vicuci da sevaju kontre da ih pritisnu imaju igraca manje...

Stojketa treba govnima gadjati!!! Idiot za psihijatra!!! Stoji daleko od gola bez potrebe debil....

Oniliko promasiti i onda se usr.ati...

Savo mrs u pm!!!!

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.437
Augzburg itd..ko sto neko spomenu,kad su primili prvi znao sam da ce jos jedan...bas luzerski nema sta...petardiranje bi mi lakse palo od ovoga..a neki od vas su to najavljivali
Ovo je još i gore od Augsburga. Imaš dva gola i igrača više u 88 minutu i ti primaš dva gola. Pa evo nas desetak ovde da smo se izuli, ne bi primili 2.
Ja sam bio ubeđen da će nas ovi odrati. I kamo lepe sreće da je bilo tako.

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.226
Ovo je još i gore od Augsburga. Imaš dva gola i igrača više u 88 minutu i ti primaš dva gola. Pa evo nas desetak ovde da smo se izuli, ne bi primili 2.
Ja sam bio ubeđen da će nas ovi odrati. I kamo lepe sreće da je bilo tako.
Zato i kazem...70% poseda za AZ i vodili smo 2-0 ...bar da nisu da ti ne daju laznu nadu..ovako dokaz da su gubitnici,luzeri i ne zasluzuju da idemo dalje..jedino su to uradili na najbolniji nacin da te najvise iznerviraju i pokidaju zivce...stvarno je specificno navijati za Partizan,znaju da razocaraju kao niko...podignu te pa onda tresnu o zemlju...**** me ko me natera da gledam

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
12.012
Hahahaha

Savo debil!!!

Ni jednom nije u poslednjih deset min psiholoski digo ekipo vicuci da sevaju kontre da ih pritisnu imaju igraca manje...

Stojketa treba govnima gadjati!!! Idiot za psihijatra!!! Stoji daleko od gola bez potrebe debil....

Oniliko promasiti i onda se usr.ati...

Savo mrs u pm!!!!
Dokazao da je MAJMUN. Jer je celo vreme stojao kao MAJMUN pored aut linije i cutao.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.437
Zato i kazem...70% poseda za AZ i vodili smo 2-0 ...bar da nisu da ti ne daju laznu nadu..ovako dokaz da su gubitnici,luzeri i ne zasluzuju da idemo dalje..jedino su to uradili na najbolniji nacin da te najvise iznerviraju i pokidaju zivce...stvarno je specificno navijati za Partizan,znaju da razocaraju kao niko...podignu te pa onda tresnu o zemlju...**** me ko me natera da gledam
Tačno. Ovo ovako samo Partizan može da uradi. Pa kad je onaj golman Amelija dao gol u stotom minutu, pa Augsburg, pa još štošta što ne mogu da se setim a da ne idem dalje u prošlost.
Ej, još nas i sudija ispoštova... Sve imaš i ti izgubiš nekako da stvarno ne postoji objašnjenje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.