Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Az - Partizan

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
20.898
Kapetane, nadam se da gresis ; treba nam ova pobeda za Srbiju mada cisto sumnjam posle Zvezdinih poraza da imamo sanse za dva predstavnika u LS ali ipak ; pobeda za Srbiju a i za prolaz u knock-out fazu

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.268
Partizan ima solidan tim, doduse nema tu nekog ne znam ni ja kakvog fudbala i pas igre, ali dobro koriste greske protivnika da stvaraju sanse... Cilj je jasan - pobediti veceras u Holandiji i Astanu u BG, pa ako to ne bude dovoljno za prolaz e onda dodjavola, mislim koliko je realno da Alkmar pobedi Mancester?? Skoro sve je na Partizanu...

ljubota

Iskusan
Poruka
6.324
Az drugi u holandiji, osam pobeda u poslednjih deset utakmica...Nikad bolji. U bg imali smo srece, igrac vise inace bi nas dobili... Prebrzi su ...

Dva komada za njih minimum...
Pazi,rodjeni sam partizanovac,ali mi posle celavog,pravog trenera nismo imali.
Savo je balvan,najobicniji.
Ne znam dal ste primetili,kako vec priprema teren i kaze da utakmica i nije nesto posebno, (po pitanju zivota i smrti u cilju podizanja morala)...
Znaci brate,petarda nam ne gine,na zalost.
Setio sam se onog majmuna Drulovica,zbog cije je kukavicke postavke igre,Partizan ispao iz lige Evrope,nikad jadnije i bednije.
SaVO izbacuje Sumu protiv AZ a u Beogradu,u momentima pritiska na iste.Od tog momenta nijedan sut,nijedna akcija do kraja utakmice.
Nema bre tu srece,znam da cu ujutro opet ici nervozan na posao...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.