Axl Rose( Guns n'Roses)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta mislite o Axlu?
mislim veoma cesto o njemu :mrgreen:
Kriv je ili nije za raspad Gunsa?
naravno da je kriv .
O njemu ovako kao licnosti?
z*****n je .
Prilicno je zeznuo stvar zar ne?
ne mozes ni da zamislis .
Cure sta mislite o njegovom izgledu?
shmex xD
Bio je dosta sladak po meni!
bio....
Ajmo!!!!
'ajde !!!!
Pozzz za sve..
i ti budi pozdravljena .
 
A zasto mislis da je debilna tema? ja mislim da je bas zanimljiva! ja i moja sestra stalno pricamo o njemu i nikad nam ne dosadi .. meni ustvari treba neko od fanova da mi pomogne da saznam sta se krije u njegovom mozgu-dosta je zajeban, ne znam sta se desava sa njim u poslednje vreme i bio je stvarno dosta lep...eh
 
A zasto mislis da je debilna tema? ja mislim da je bas zanimljiva! ja i moja sestra stalno pricamo o njemu i nikad nam ne dosadi .. meni ustvari treba neko od fanova da mi pomogne da saznam sta se krije u njegovom mozgu-dosta je zajeban, ne znam sta se desava sa njim u poslednje vreme i bio je stvarno dosta lep...eh

boluje od afektivnog bipolarnog poremecaja koji se manifestuje naglim promjenama raspolozenja
sto ga svrstava medju debile,kao mladji,bioje predmet opste sprdnje
bio je nizak i muskarace su ga tukle u srednjoj
otkrio je pjevanje
i danas je poremecena svetska faca puna love

SLASH je gazda
 
axel roses je obichan madafaka glem rok pevac koji je z*****n do zla boga...
i to je jedno filozofsko pitanje da li je on kriv ili ne zbog raspada gansa....
u jednu ruku da, u drugu ruku ne, u trecu ruku... u *** ja se zaneo.. pa nema tretja ruka zar ne? omg
 
axel roses je obichan madafaka glem rok pevac koji je zajeban do zla boga...
i to je jedno filozofsko pitanje da li je on kriv ili ne zbog raspada gansa....
u jednu ruku da, u drugu ruku ne, u trecu ruku... u *** ja se zaneo.. pa nema tretja ruka zar ne? omg

'alo GLEMERU ne s.e.r.i. !!!!!
sKash je veci ultra seksi jo niga glem madafaka od axEla .....i ima vecu kosu....mada....filozofsko je pitanje da li ima vecu kosu od axEla jer...zavisi kako posmatras stvari....mozda axEl ima trecu ruku,samim tim i dlake na njoj i kada bi on te dlake nadogradio na kosu,mozda bi imao vecu kosu od sKasha glem tresh madafake....ozbiljna tema,razmisljacu o njoj dok budem slusala dablju ej es pi .
 
O Axlu niti sam niti sam šta čula, niti sam šta čitala. Ja samo glas njegov slušam i slike gledam :D...Ima vokal (ufffffff) , fizički izgled (njam, njam). A dal je kriv za raspad ne znam, valjali su dok su trajali, i još uvek valja sve što su napravili

p.s. Ovo "valjali" i "valja" se odnosi na "super, sjajno, genijalno" a ne na "travu, drogu..." , znam da je suvišno, ali mi je došlo da obrazložim
 
Sa njim sam u dobrim odnosima. Jedno vreme se palio na mene, ali nista dalje. Njega znam jer smo pevali u horu pentakostne crkve u Kansas sitiju. njegovi roditelji su bili jako pobozni. Cak, mislim da su ga podsticali da mi pridje, iako smo bili mali. 8)
 
pa aksel je verovatno u vecu ruku kriv za raspad #PRAVIH# GUNSA,presladak je bio to stoji,ali sad sa onim kikicama...i ne svidja mi se njegov stil oblacenja prilicno je fenserski majke mi one cipelice kosuljica sakoi malo glupo izgledaju n njemu.a gansi se nisu skroz raspali.vec 10 godina izlazi album koji je inace najskuplji ikada snimljen album sada je snimljen spot za novu pesmu better i valjda u februaru izlazi mada ni to nije sugurno kad se vec 10 godina odlaze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top