Quantcast

AVION SA TAČIJEM I VESELjIJEM POLETEO KA HAGU: Uskoro na optuženičkoj klupi za zločine nad Srbima

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.923
nečuveno
HARADINAJ TRAŽI HITNU SEDNICU ZBOG TAČIJA I VESELJIJA: Okomio se na SRBIJU!
Haradinaj traži prekid dijaloga sa Srbijom

Objavljeno: 05.11.2020. 15:48h

Alijansa za budućnost Kosova Ramuša Haradinaja zatražila je danas vanredni sastanak kosovske vlade o situaciji nastaloj nakon podizanja optužnica specijalizovanih veća i poručila, nakon hitnog sastanka rukovodstva stranke, da bi vlada trebalo da odmah zaustavi sve aktivnosti u vezi sa procesom dijaloga sa Beogradom.

Stranka je zatražila i hitan sastanak Saveta bezbednosti Kosova o opštoj bezbednosnoj situaciji, vanredno zasedanje u Skupštini u znak podrške "vrednostima OVK" i sastanak čitavog političkog spektra radi, kako su naveli, pronalaženja nacionalnog jedinstva suočenog sa političkim i ustavnim izazovima, prenosi Gazeta ekspres.

"Alijansa za budućnost Kosova sa zabrinutoščhu prati razvoj događaja nakon optužnica Specijalizovanih veća za bivše borce Oslobodilačke vojske Kosova. ABK veruje u pravdu, u nevinost boraca OVK. Rat OVK je bio oslobodilački i odbrambeni rat protiv srpske zločinačke i genocidne vladavine", navodi se u saopštenju Alijanse.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Шиптари увек промовишу исте свињарије и лажи...........

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.525
Tači podneo ostavku, Vjosa Osmani preuzela dužnost predsednice Kosova
Ažurirano posljednji put: 5. novembar/studeni, 2020.
Vjosa Osmani

Vjosa Osmani
Pogledajte komentare
Vjosa Osmani, predsednica Skupštine Kosova, i zvanično je preuzela dužnost predsednice države nakon što je predsednik Hašim Tači (Hashim Thaci) u četvrtak podneo ostavku.
Kako se navodi u saopštenju iz kabineta predsednika Kosova, ceremonija primopredaje obavljena je u prisustvu osoblja Predsedništva i Skupštine. Takođe je najavljeno da će se u 17 sati Osmani obatiti javnosti.
Osmani može vršiti tu funkciju najviše šest meseci, a vršiće je na osnovu Ustava Kosova, po kome ukoliko predsednik Republike Kosovo privremeno ne može da obavlja svoje dužnosti, on može dobrovoljno preneti svoje dužnosti upravo na predsednika Skupštine.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.214

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.547
To ti je ono kao i sa svecima. Ako kolje za SPC onda je svetac a ako kolje one od SPC onda je zločinac...
Ovde ovi lažni nacionalisti krše sopstvene principe. Sada hajde da podržavamo Hag jer radi protiv Tačija, a kada su sudili Mladiću onda ne priznajemo Hag i Hag zločinci. Licemerno i šizofreno do bola!

Poruka
9.098
Ovde ovi lažni nacionalisti krše sopstvene principe. Sada hajde da podržavamo Hag jer radi protiv Tačija, a kada su sudili Mladiću onda ne priznajemo Hag i Hag zločinci. Licemerno i šizofreno do bola!
Nema pravog nacionalizma na Balkanu. Ovdje za par hiljada eura ljudi ubijaju svoj narod ili povlače svjedočenja od zločina...

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.214
Da li si uopšte pročitao Bibliju?
U svojoj privatnoj biblioteci,imam tri Biblije obicne i jednu za naucna razmatranja-specijalno izdanje.Naravno da sam citao ne jednom,nego vise puta.
Ali volim da stvari posmatram sa njihove saljive strane.Biblija je za mene,samo jedan od nacina,kako se gleda na religije.Inace,ja sam agnostik,ali
volim da znam,sta drugi osecaju i misle,o necemu sto je kao religija,jedan fluid,koji nema utemeljenje u realnosti...

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.547
U svojoj privatnoj biblioteci,imam tri Biblije obicne i jednu za naucna razmatranja-specijalno izdanje.Naravno da sam citao ne jednom,nego vise puta.
Ali volim da stvari posmatram sa njihove saljive strane.Biblija je za mene,samo jedan od nacina,kako se gleda na religije.Inace,ja sam agnostik,ali
volim da znam,sta drugi osecaju i misle,o necemu sto je kao religija,jedan fluid,koji nema utemeljenje u realnosti...
Hvala na odgovoru, ali ako jesi onda znaš da će Isus biti glavni sudija.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.547
Vode ih u Hag da ih tamo oslobode!
Ne znam ko normalan može da se primi na tu budalaštinu...... Kad ih njihovi saveznici sertifikuju da su "nevini" onda će biti kandidati za noblesovu nagradu za mir, a srbi neće moći da ih nazivaju krvnicima i zločincima jer poseduju sertifikat.....
Tačno vode tamo da ga amnestiraju od svih zločina.

Heidfeld fan

Poznat
Poruka
9.881
To ti je ono kao i sa svecima. Ako kolje za SPC onda je svetac a ako kolje one od SPC onda je zločinac...
Чојство и Јунаштво уступило место пинку и хепију. Сваког дана у сваком погледу све више напредујемо!

Khal Drogo

Domaćin
Poruka
3.815
sace zavrse sa tim kao i sa naserom oricem, oslobodice ih...
Епилог ће бити исти као и са овим нитковом Насером, и слична фарса. Са напоменом да је у случају Орића фарса у режији МКСЈ у Ден Хагу као и још већа фарса када је у питању суд у Сарајеву.
Сада имамо процес пред тзв специјалним судом лажне државе Косово и оптужницу тзв специјалног тужилаштва лажне државе Косово. Ту смећарски медији попит Бљуца манипулишу изостављајући да је у питању инститиција ове нарко творевине на уз помоћ силника отетом простору на југу Србије, већ само напишу специјално тужилаштво у Хагу, тако настоје створити збрку и повезницу са МКСЈ који је своју кварну мисију завршио.
Како год, нити треба доживљавати озбиљним (тзв специјално) тужилаштво и (тзв специјални) суд ове нарко творевине, нити треба имати илузија да то неће бити још једна фарса и игроказ за наивне.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.