Avganistan: NATO šalje balkansku legiju

Ако ШуНАТОвац остане .... Бојим се да си у праву ....

Мада, кад видим колико овде има Жутаћа који подржавају улазак у НАТО,
верујем да уопште нећу бити проблем пронаћи довољну количину топовског меса ....

Сви ће они први да узму пушку у руке
и стану у одбрану "демокраЦије" у свету,
а и шире ....

За жутаће нисам баш сигуран да би ишли ни у Мали Иђош да ратују, акамоли у Авганистан!
Мада идеја да жуте пошаљемо тамо са Борисом Тадићем на челу и није тако лоша! Замисли оду сви жути тамо и не врате се!
Тадића бих ставио у неку специјалну јединицу да иде да хвата талибане по оним вукоојебинама, лепо би га опремио са маневарском муницијом...:mrgreen:
 
За жутаће нисам баш сигуран да би ишли ни у Мали Иђош да ратују, акамоли у Авганистан!
Мада идеја да жуте пошаљемо тамо са Борисом Тадићем на челу и није тако лоша! Замисли оду сви жути тамо и не врате се!
Тадића бих ставио у неку специјалну јединицу да иде да хвата талибане по оним вукоојебинама, лепо би га опремио са маневарском муницијом...:mrgreen:

ЗАМИСЛИ БОЖУ ДЕРИКОЖУ СА ШЛЕМОМ!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Чак препоручујем мудром руководству да уведе и мобилизацију,
да све мушко од 18 - 28 година има обавезу да проведе бар 2 године
ратујући у братској Вам Муслиманској земљи,
за интересе ваших највећих пријатеља ....

И нови WTC у сред Загреба да изградите ....

..................koji cu ja da srusim.
 
Gde ces bolje vojnike od Srba?! Pa mi od kada smo dosli na balkan ratujemo! Da li imamo jednu jedinu generaciju koja nije bila u ratu?! Msm, da sam negde citao da oko 35% Legije Stranaca cine srbi [oni koji su posle ratova u Bosni i Hrvatskoj otisli tamo]. Nije za dzabe za vreme turske imperije zvanicni jezik vojske bio srpski [turski je bio svetovni, arapski religiski, persiski knjizevni, a srpski vojni jezik]
 

Back
Top