Avatar

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Da li bi vecina bila za to da postavi fotku na avataru koja je realna...makar nekog dela sebe...ja postavih ovu moju slichicu,jer videh nekoga,ko se postavio slichno... ...pa velim shto da ne...dodushe ni do sada se nisam skrivao...uostalom imate li razloga skrivati bash sve?ili ce i ova tema pasti u nemilost zbog strahova?ili ce me neka od gazdarica zakljuchati...?Da se skapiramo...govorim o realnim...pravim fotkama...ili niko nishta nesme o ovome da kaze,ili pokaze?
 
"Ja uradio ajde sada svi to da urade."
Ma glup ti je fazon... demokratija covece, neka svako stavlja sta mu je volja.
Nego... imam bolji predlog ajde sivi da imamo isti nick. Nekako mi to zvuci zanimljivije.... avatari se menjau, samo glupost traje.
 
nikodim:
"Ja uradio ajde sada svi to da urade."
Ma glup ti je fazon... demokratija covece, neka svako stavlja sta mu je volja.
Nego... imam bolji predlog ajde sivi da imamo isti nick. Nekako mi to zvuci zanimljivije.... avatari se menjau, samo glupost traje.
Pa zashto bi se krili iza laznih likova ili je forum odlichno mesto da ljudi budu ono shto nisu u private life?
 
istrazivach:
Pa zashto bi se krili iza laznih likova ili je forum odlichno mesto da ljudi budu ono shto nisu u private life?


Ima jedna zanimljiva temica na Savremenom, odes tamo i procitas kakvih sve vrsta forumasa ima... Klasifikovanih sasvim jasno, cak su i slicice prilozene... Htedoh reci da nas ima raznih... svako ima svoj razlog zbog cega se ovde pojavljuje, sto se iz tih opisa jasno vidi (mada je i bez toga to sasvim jasno i logicno).
Trebalo bi dozvoliti budali da bude budala, licemeru da bude licemer, kompleksasu da bude komplesas pa i onim koji dolaze samo da bi nekog vredjali ili pokusali da nesto "ubodu", da ostanu u senci sopstvenih gluposti. Avatar im pomaze u tome... slike prasica, macica... neke gluposti... a sve u cilju skirvanja identiteta.
Za sve one koji su oslobodjeni takvih stvari postoji jedna druga tema gde mozes postaviti i sliku (koja je ipak daleko veca od avatara).
Sa druge strane i avatar sam po sebi moze da kaze dosta, mozda i vise od fotografije.
A... kako bismo svi bili stopljeni u glupost i srOnje koje tako fino zaudara iz pojedinaca, najbolje je da imam zajednicki nick. Dakle... bratstvo i jedinstvo.
 
Pa 15i put ti kazemo da su vecina forumasa imali svoje licne slike i u avataru i u profilu... No nije da nisi cuo nego eto... kao vidite mene varijanta... :roll:

Inace koju god zanima kako ja izgledam a jos uvek nezna, moze da mi posalje PP i dobice je... naravno zauzvrat trazim isto jel... :wink:
 
Ova tema ce verovatno doziveti svoje preseljenje na neki drugi foruma, pa ipak vrlo rado cu odgovoriti. Postoje tri elementa: nickname (nick), avatar i naravno profil. Po mom shvatanju fotografija pripada u profil, a nick i avatar su odrazi zamishljenog lika chiju ulogu zauzimamo naj bolje shto umemo da pri tome ne mozemo pobeci od sebe samih.
 
Retki su lepi i u slici i u RL-u... Ja znam da sam ruzan i u jednom i u drugom... :lol: A i sve druge karakteristike su mi dno dna... :lol: Al eto bar dobro glumim nekog dobrog frajera eto i avatar mi pomaze... :lol: Kad ja bas volim da mastam da sam neki bolji od svih drugih... :lol:
 
ja sam postavila u profilu svoju sliku (u korisnickom panelu ima opcija postaviti sliku pored opcije za avatar), i to svi mogu koji nece da stave kao avatar
 
Petar_Pan:
Retki su lepi i u slici i u RL-u... Ja znam da sam ruzan i u jednom i u drugom... :lol: A i sve druge karakteristike su mi dno dna... :lol: Al eto bar dobro glumim nekog dobrog frajera eto i avatar mi pomaze... :lol: Kad ja bas volim da mastam da sam neki bolji od svih drugih... :lol:
E,cao Pero,bash sam chekao tebe,sinnketa ili Aleksej,vasha mi msljenja bash onako znache ,i ajde ne tripuj se stvarno nemam pojma kako izgledash,al znam da i najruzniji tipovi mogu imati svoju charizma energiju a ti je sigurno imash i ne verujem da spadash u takvu kategoriju,zato ajd uozbilji se...ili okreni sve na zezanje al sa ozbiljnim argumentima...ok?
 
istrazivach:
E,cao Pero,bash sam chekao tebe,sinnketa ili Aleksej,vasha mi msljenja bash onako znache ,i ajde ne tripuj se stvarno nemam pojma kako izgledash,al znam da i najruzniji tipovi mogu imati svoju charizma energiju a ti je sigurno imash i ne verujem da spadash u takvu kategoriju,zato ajd uozbilji se...ili okreni sve na zezanje al sa ozbiljnim argumentima...ok?
Ma nisam ja to tebi napisao... :lol:
Poredi ti mene sa kim hoces... i meni tvoje poredjenje mnogo znaci... :lol:
Ma sta cu kad sam neozbiljan... cak i sa 30... :lol: A kazu mi da izgledam i mladje pa se eto uklapam u taj klinacki profil.... Al dobro bas i ne bih voleo da izgledam 10 god starije nego sto stvarno jesam...
 
Petar_Pan:
Ma nisam ja to tebi napisao... :lol:
Poredi ti mene sa kim hoces... i meni tvoje poredjenje mnogo znaci... :lol:
Ma sta cu kad sam neozbiljan... cak i sa 30... :lol: A kazu mi da izgledam i mladje pa se eto uklapam u taj klinacki profil.... Al dobro bas i ne bih voleo da izgledam 10 god starije nego sto stvarno jesam...
OK Pero...Mozda tako treba..........................................................................................
 

Back
Top