Quantcast

AVAST UPOZORENJE

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Po uputu ...Moderatora " FALCO ".....otvorio sam ovu TEMU....možda bude ...KORISNO...

Elem ....SVAKI PUT....kada dodiem na ...Forum: Kompjuteri i Internet....i uđem na.....Pod Forum:
Operativni sistemi.....AKTIVIRA se antivirusni program na mom kompu ( Avast Prof. ) i izbaci isto upozorenje....

Da li je TO ....OK....NORMALNO....ili je registrovao....NEŠTO

Ako JESTE....nadam se da sam...POMOGAO....

random.

Ističe se
Poruka
2.057
Po uputu ...Moderatora " FALCO ".....otvorio sam ovu TEMU....možda bude ...KORISNO...

Elem ....SVAKI PUT....kada dodiem na ...Forum: Kompjuteri i Internet....i uđem na.....Pod Forum:
Operativni sistemi.....AKTIVIRA se antivirusni program na mom kompu ( Avast Prof. ) i izbaci isto upozorenje....

А како стојиш са столицом... јел имаш пролив ?

snejks

Elita
Poruka
17.413

Ništa se ne brini to je kod verzije 4,x normalno , problem se nalazi u sajtu krstarice , sakriven negde među raznim add-ovima (/reklamama) , tamo se nalazi i add koji upućuje na stranicu koja je blokirana , ovo je inače u verziji 5 po defaultu na "silent" a u veriji 4.x se može staviti u silent mod.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.