Avast,Comodo,Avira protiv 10 000 virusa ;)

Posto ja trenutno koristim Aviru, zanima me koliko vremena treba Aviri da prebaci u karantin 9800 virusa?

Najsporije Avast,imao sam problema i sa velicinom karantina,i radio sam brisanje iz nekoliko puta jer nije hteo sve da stavi u karantin,kocio se i bagovao.
Comodo je brze od avasta skenirao i mozda najbrze brisao.
Avira ubedljivo najbrzi sken i par minuta,mozda oko 3 min ih stavljao u karantin ;)
Ima u video snimku,vidi se vreme dole na satu,mrzi me da gledam :)
 
Covece,sad sam pokusao da uradim test sa Kasperskim i sa 10 000 virusa,i ladno skenira vec 1 sat i 50 min i tek 14 % je gotov.Pritom uzima 100 % CPU i oko 190 MB ram memorije.
Zavrsio bi za oko 10 sati mozda.Odustajem,idem na NOD32,da vidimo sta on kaze.
Ja u zivotu sporiji skener nisam video od kasperskog(bez uvrede kasp.fanovima),ovo avira zavrsi za deset minuta. :zcool:
 
Covece,sad sam pokusao da uradim test sa Kasperskim i sa 10 000 virusa,i ladno skenira vec 1 sat i 50 min i tek 14 % je gotov.Pritom uzima 100 % CPU i oko 190 MB ram memorije.
Zavrsio bi za oko 10 sati mozda.Odustajem,idem na NOD32,da vidimo sta on kaze.
Ja u zivotu sporiji skener nisam video od kasperskog(bez uvrede kasp.fanovima),ovo avira zavrsi za deset minuta. :zcool:

Probaj opet drugi put, mozda bude brze :)
 
Nije meni masina slaba,ovo radim na wmware.
Hoces da ti dam ovih 10 000 samplova da vidis koliko je sporo?
Kada radim sken sa NOD-om,na kraju mi izbaci samo listu inficiranih fajlova,a nisu obrisani,niti mi nudi opcije da ih obrisem?
Trazio sam u podesavanjima,ali ne mogu da nadjem.Jel zna neko?
Edit:Nasao sam :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top