Autoru smešnog oglasa za "jugo" pretili smrću

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Autor verovatno najsmešnijeg oglasa ikada sastavljenog za automobil marke “jugo”, Amerikanac iz Los Anđelesa, dobio je zbog uvreda upućenih čuvenom “jugiću” niz pretnji smrću sa adresa iz Srbije.

“Srbi ne znaju za šalu”, rekao je ovaj šaljivdžija čiji je oglas objavljen na poznatom američkom sajtu “Krejglist” obišao svet.


Kada je nedavno sastavio i objavio duhovit oglas ne bi li našao kupca za svog “juga” koga ima još od 1988, 43-godišnji Amerikanac nije ni pomišljao da će time uvrediti mnoge Srbe, koji su ga zasuli uvredljivim mejlovima, u kojima mu čak prete i smrću.




“Prodajem gomilu jugo đubreta. Dizajnirao ga je retardirani inžinjer, a sklopila grupa pijanih radnika. Ima performanse i lakoću rukovanja kao kolica u prodavnici robe za dolar... Održava svoju vrednost kao kuće u predgrađu Alabame. Od ovog auta jača je konzerva koka-kole. Prešao je 38.000 milja, prvi sam vlasnik, imam sve originalne papire iz 1988, nije udaran. Najgora kola koja možete imati... Ponesite 2.200 ili dajte ponudu za ovaj komad .... istorije.”


Amerikanac je novinaru rekao da njegove namere nisu bile zlonamerne, već humorističke.



“Kažu da sam još od prvog razreda pokazivao specijalni smisao za humor – ali mnogi Srbi su ovaj oglas doživeli lično”, rekao je novinaru “Politike” u imejl prepisci autor oglasa koji ne želi da mu se pominje ime, jer je, kaže, porodični čovek, a preteće poruke nije shvatio kao zabavne.


“Primio sam zaista mnogo imejlova, i oko polovina je sa rasnim pogrdama (na račun Amerikanaca), vulgarnostima i drugim ružnim rečima, uključujući i pretnje smrću. Srbi ne znaju za humor”, kaže ovaj 43-godišnjak, poreklom iz Izraela.
 
Krsh iz “Prodajem gomilu jugo đubreta. Dizajnirao ga je retardirani inžinjer, a sklopila grupa pijanih radnika. Ima performanse i lakoću rukovanja kao kolica u prodavnici robe za dolar... Održava svoju vrednost kao kuće u predgrađu Alabame. Od ovog auta jača je konzerva koka-kole. Prešao je 38.000 milja, prvi sam vlasnik, imam sve originalne papire iz 1988, nije udaran. Najgora kola koja možete imati... Ponesite 2.200 ili dajte ponudu za ovaj komad .... istorije"

Skupo neko djubre koje kosta 2.200

Koliko tamo kosta napr.Ford istog godista kao taj Jugo?
 
Krsh iz “Prodajem gomilu jugo đubreta. Dizajnirao ga je retardirani inžinjer, a sklopila grupa pijanih radnika. Ima performanse i lakoću rukovanja kao kolica u prodavnici robe za dolar... Održava svoju vrednost kao kuće u predgrađu Alabame. Od ovog auta jača je konzerva koka-kole. Prešao je 38.000 milja, prvi sam vlasnik, imam sve originalne papire iz 1988, nije udaran. Najgora kola koja možete imati... Ponesite 2.200 ili dajte ponudu za ovaj komad .... istorije"

Skupo neko djubre koje kosta 2.200

Koliko tamo kosta napr.Ford istog godista kao taj Jugo?
Evo kod Engleza Ford Fiesta 1990.godište 200 funti.
 
Da je retard, retard je. Nažalost ništa manje retardi nisu ni oni koji su "retardu" pretili smrću, umesto da ismeju tu njegovu "duhovitost".z:(

Kako da ismeju? Da se sami sebi smeju?


Uvreda za koga???.........za Srbiju ?? za Kosovo??.....za sveto srpstvo , i junake sa Kosova polja , koji su , verovatno jezdili yebenim yugom jos 1389 ???z:D

Za Srbiju i Srbe.

Pa izvini, ali toliko retardirani nismo. Zasto su ga uvozili ako ne valja? Zasto ga je kupio?
 

Back
Top