Quantcast

[autorska] Prelistavamo danasnji Kurir

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530

Pa sta to imamo na naslovnici? Sve sama lepota, divota, Slatkoca, takorec'!

Toliko me je tukao i za usi vukao da je zavrsio u gipsu - Ispovest Tanje Gurovic (konzumiranje alkohola na chokanje je cool, konzumiranje celih flasa bas i nije)
Pretucena novinarka KURIR-a - ovo, po svemu sudeci, nije nasilje u porodici. Pa ko je kriv? Pa Djilas, on otima deci lilihip i bije zene. I gradi mostove 3 u 1.
Sramna odbrana Sime Cigana (ko je taj? Ex predsednik opstine Grocka): Milan Jovanovic je nepismeni dekica, a ja sam posten, drpio sam "samo" 29 mio evra po eSeNeSeS nalogu!
Iebiga, Sima Cigan, po onoj Veljinoj narodnoj, "kraducka"... A on jeste super pismen: zavrsio dopisni ekonomski fakultet u Przogrncima, a magistrirao u Zaklopaci.
Franjino pismo Irineju: Branim ja svetinje srpske u Milogori. Brani, sveti Otac, u rezimeu mu pise da je odbranio srpske svetinje na Kosovu. Job well done!
Tomane i Zander: drpili Zvezdi $2.4 mio USD, a Zvezda opet izduhala Evropu. Koliko za te pare moze da se qupi starleta, qurcaleta?
Biljana Srbljanovic (ko je ta? Gudrasica, poznata blogerka, koja je promenila Srbiju svojim romanima i selenjem u FRA): Handke je smece, takoreci trash, abfall, garbage...
Uostalom, svi clanovi i clanice DSa i jesu gudrasi i gurasice, sa Jovanjice, Gakova, Takova... Kaze i dokazuje nas Vuqler, sa bratom i bratvom, i licnom kartom!

Umalo zaboravih: remontuju penise! Sjajan business. Umesto da remontuju fabrike i proizvodnju, remontuju penise ovoj pemzionjerskoj populaciji da prave bebe.

Sta reci za naslovnicu: Naslovnica je smece, takoreci trash, abfall, garbage... Za koga je, odlicna je, svetska novina! :mrgreen:

difrent from others...

Veoma poznat
Poruka
12.217

Pa sta to imamo na naslovnici? Sve sama lepota, divota, Slatkoca, takorec'!

Toliko me je tukao i za usi vukao da je zavrsio u gipsu - Ispovest Tanje Gurovic (konzumiranje alkohola na chokanje je cool, konzumiranje celih flasa bas i nije)
Pretucena novinarka KURIR-a - ovo, po svemu sudeci, nije nasilje u porodici. Pa ko je kriv? Pa Djilas, on otima deci lilihip i bije zene. I gradi mostove 3 u 1.
Sramna odbrana Sime Cigana (ko je taj? Ex predsednik opstine Grocka): Milan Jovanovic je nepismeni dekica, a ja sam posten, drpio sam "samo" 29 mio evra po eSeNeSeS nalogu!
Iebiga, Sima Cigan, po onoj Veljinoj narodnoj, "kraducka"... A on jeste super pismen: zavrsio dopisni ekonomski fakultet u Przogrncima, a magistrirao u Zaklopaci.
Franjino pismo Irineju: Branim ja svetinje srpske u Milogori. Brani, sveti Otac, u rezimeu mu pise da je odbranio srpske svetinje na Kosovu. Job well done!
Tomane i Zander: drpili Zvezdi $2.4 mio USD, a Zvezda opet izduhala Evropu. Koliko za te pare moze da se qupi starleta, qurcaleta?
Biljana Srbljanovic (ko je ta? Gudrasica, poznata blogerka, koja je promenila Srbiju svojim romanima i selenjem u FRA): Handke je smece, takoreci trash, abfall, garbage...
Uostalom, svi clanovi i clanice DSa i jesu gudrasi i gurasice, sa Jovanjice, Gakova, Takova... Kaze i dokazuje nas Vuqler, sa bratom i bratvom, i licnom kartom!

Umalo zaboravih: remontuju penise! Sjajan business. Umesto da remontuju fabrike i proizvodnju, remontuju penise ovoj pemzionjerskoj populaciji da prave bebe.

Sta reci za naslovnicu: Naslovnica je smece, takoreci trash, abfall, garbage... Za koga je, odlicna je, svetska novina! :mrgreen:
isti ****** kao i ostala nasa zuta stampa :kafa:

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Ima ona emisija ovih dana: Brak za treću mladost.

Odatle je onaj citat "Meni treba jak muškarac jak muškarac"

Gledajuci ovaj Ju Tubet, sve mi nesto pada na pamet ova izmastana slicica: ovaj mali divlji macak (mya) spava u lezaljci, a okolo, na okolnim drvcetima, cijucu nekakvi zunjici i vrapcici, dolaze da se hrane na hranilici, i da macku uvesele dan.

Nekako se ja umorih od svih tih jakih zena koje treba da budu pregazene u krevetu i nadigrane van istog... Imao sam takve, ne sporim, i zaiebane igracice jesu, igrati se sa njima jeste zanimljivo... I da, cenim ih, treba biti izgradjen od posebnog materijala (narodna keva Cecijija kao primer).

Ali mi ova gornja slika poslednjih godina ne izlazi iz glave! Bice da starim... :mrgreen:

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530

Udarnicki se grade auto putevi, zasada se jos ne remontuju vargine/virgine. Ali se baca crna magija na bivse ljubavnice, starlete, qur... :vudu:

I da. Opet je Dzitler lapio nesto. Bwe, ovaj Dzitler opasan kleptoman, lapava svaki dan, treba da ga posaljemo preko H2O da kleptomanise Tramparu i urnise jameriku. :kez:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.