Frederick_
Elita
- Poruka
- 22.105
Studenti u blokadi objavili su da je danas tokom održavanja 16 minuta tišine ispred Pravnog fakulteta u Beogradu čovek u automobilu pokušao nasilno da prođe raskrsnicu koju su tim povodom blokirali studenti i građani, izašao iz kola i udario jednog studenta, a zatim automobilom i jednog starijeg sugrađanina.
https://n1info.rs/vesti/video-autom...nina-tokom-16-minuta-tisine-napao-i-studenta/
Klasičan SNS majmun.
Čist pokušaj ubistva.
A pandurčine ga ne bi ni uhapsile da nije narod reagovao.
https://n1info.rs/vesti/video-autom...nina-tokom-16-minuta-tisine-napao-i-studenta/
Klasičan SNS majmun.
Čist pokušaj ubistva.
A pandurčine ga ne bi ni uhapsile da nije narod reagovao.
