"Automobili su luksuz"

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Reče ova budala juče na 2. Dnevniku RTS-a i osta' živ.

16465_zizak01-foto-v-gogic_f.jpg


U pitanju je analitičar i čuveni "ekonomski stručnjak" sa B92, Goran Nikolić. Pa on čovek tolike gluposti lupa da ti se smuči da ga slušaš.

Uglavnom, bila je priča o sve većoj ceni benzina i kolima i on 'ladno kaže da su automobili luksuz. Znači strašno !!!

Ja da sam neka vlast, posle ove stupidne izjave bi mu zabranio da bilo gde ide kolima ! Jel si rekao da su automobili luksuz ? Rekao si ! Pa sad idi peške brate ! Nemoj da se luksuziraš ! I ne bi mu dao da uđe u kola! Debilčina !

Da se razumemo, mrzim one ljude što su se "rodili u kolima" i što do prodavnice ili neke druge radnje u komšiluku idu kolima, znači ne izvlače du*e iz kola ali ne radi se ovde u tome. Kola su normalna potreba savremenog čoveka i kad poskupi gorivo, poskupi sve živo pošto sve zavisi od prevoza, automobila, distribucije robe, usluga... Sve je to povezano ! I zato su mi debilne izjave tipa: Šta me briga što poskupljuje benzin, ja nemam kola! Pa takve izjave su debilne isto kao i ova ovog morona sa slike !!! :dash:

P.S. E da, slične izjave o kolima i luksuzu je davala i naša prepametna finansijska ministarka Diana!
 
Reče ova budala juče na 2. Dnevniku RTS-a i osta' živ.

16465_zizak01-foto-v-gogic_f.jpg


U pitanju je analitičar i čuveni "ekonomski stručnjak" sa B92, Goran Nikolić. Pa on čovek tolike gluposti lupa da ti se smuči da ga slušaš.

Uglavnom, bila je priča o sve većoj ceni benzina i kolima i on 'ladno kaže da su automobili luksuz. Znači strašno !!!

Ja da sam neka vlast, posle ove stupidne izjave bi mu zabranio da bilo gde ide kolima ! Jel si rekao da su automobili luksuz ? Rekao si ! Pa sad idi peške brate ! Nemoj da se luksuziraš ! I ne bi mu dao da uđe u kola! Debilčina !

Da se razumemo, mrzim one ljude što su se "rodili u kolima" i što do prodavnice ili neke druge radnje u komšiluku idu kolima, znači ne izvlače du*e iz kola ali ne radi se ovde u tome. Kola su normalna potreba savremenog čoveka i kad poskupi gorivo, poskupi sve živo pošto sve zavisi od prevoza, automobila, distribucije robe, usluga... Sve je to povezano ! I zato su mi debilne izjave tipa: Šta me briga što poskupljuje benzin, ja nemam kola! Pa takve izjave su debilne isto kao i ova ovog morona sa slike !!! :dash:

P.S. E da, slične izjave o kolima i luksuzu je davala i naša prepametna finansijska ministarka Diana!

šta ih briga ono ne plaćaju benzin imože da lupaju ko otvoren prozor.:think:
 
У праву је.
Захваљујући ехпертској просрпској власти,аутомобил је заиста лухуз.
У 21. веку,веку технологије.У еуропској србији,лидеру регијона.И шире.
 
šta ih briga ono ne plaćaju benzin imože da lupaju ko otvoren prozor.:think:

Pa cekaj bre ... zar nije ova neki aktivistaa za gejj prava ....ili ORkA ...
Cek ...ne ,,,on je zena u crnom . zar ne . Znaci ,ima covek dve funkcije .
Pre podne lupa gluposti , a popodne postaje trandza u crnini , koji brani prava OVK ,od srpski casnih sestara iz Manastira , koje one postene momke maltretiraju i genocidisu ih , ko sto inace srpske casne sestre uvek rade .
 
Pa cekaj bre ... zar nije ova neki aktivistaa za gejj prava ....ili ORkA ...
Cek ...ne ,,,on je zena u crnom . zar ne . Znaci ,ima covek dve funkcije .
Pre podne lupa gluposti , a popodne postaje trandza u crnini , koji brani prava OVK ,od srpski casnih sestara iz Manastira , koje one postene momke maltretiraju i genocidisu ih , ko sto inace srpske casne sestre uvek rade .
da, da, radi i u parku kod ž. stanice mislim zastupa ih.
 
i jesu luksuz sem. samo kako bi ti to shvatio.

dokle ćeš da spamuješ forum ispraznim temama?

zašto ne otvoriš jednu zbirnu . DOSADNO MI JE, ĆITAM NOVINE I OSEĆAM SE INFERIORNO.
hoću da se i moj glas JAVNO ČUJE

nije bitno što NEMAM NIŠTA SUŠTNSKI BITNO DA KAŽEM
 
У праву је човек.У држави са преко милион незапослених у којој је цена рада међу најнижим у Европи,где просечна плата износи 20 000 динара а потрошачка корпа преко 37 000 динара,само поседовање аутомобила преставља луксуз,а да не говоримо о његовој свакодневној употреби,цени горива и регистрације које поскупљује рапидном брзином док платежна моћ грађана пропорцијонално опада.Код мене у крају аутомобили се продају више него икада.На сваком другом паркираном аутомобилу стоји натпис-продајем ауто.
 
Reče ova budala juče na 2. Dnevniku RTS-a i osta' živ.

16465_zizak01-foto-v-gogic_f.jpg


U pitanju je analitičar i čuveni "ekonomski stručnjak" sa B92, Goran Nikolić. Pa on čovek tolike gluposti lupa da ti se smuči da ga slušaš.

Uglavnom, bila je priča o sve većoj ceni benzina i kolima i on 'ladno kaže da su automobili luksuz. Znači strašno !!!

Ja da sam neka vlast, posle ove stupidne izjave bi mu zabranio da bilo gde ide kolima ! Jel si rekao da su automobili luksuz ? Rekao si ! Pa sad idi peške brate ! Nemoj da se luksuziraš ! I ne bi mu dao da uđe u kola! Debilčina !

Da se razumemo, mrzim one ljude što su se "rodili u kolima" i što do prodavnice ili neke druge radnje u komšiluku idu kolima, znači ne izvlače du*e iz kola ali ne radi se ovde u tome. Kola su normalna potreba savremenog čoveka i kad poskupi gorivo, poskupi sve živo pošto sve zavisi od prevoza, automobila, distribucije robe, usluga... Sve je to povezano ! I zato su mi debilne izjave tipa: Šta me briga što poskupljuje benzin, ja nemam kola! Pa takve izjave su debilne isto kao i ova ovog morona sa slike !!! :dash:

P.S. E da, slične izjave o kolima i luksuzu je davala i naša prepametna finansijska ministarka Diana!

10 godina star auto zapremine 1,6l staje 22-24,000 dinara godišnje da se registruje! Užas!
 
Šta je u pravu?
Ništa i ni u čemu on nema prava da bude u pravu.
Ono što je on ovde SVESNO, valjda ima svest, izabrao da složi meni NISU RADILI NI udbaši. Nisu, jadni imali net.

Neka on prvo pogleda sebe, do tada nema APSOLUTNO NIKAKVOG PRAVA DA KRITIKUJE DRUGOG.

a vi vozite rolšule. dobro je za zdravlje i nije skupo. ovo je Srbija, zemlja čuda i čudesnog moralnog posrnuća moralista, boraca za pravdu, pozivača na red i zakon.

šuplje, šuplje
 
Ko posle ove izjave podrzi vlast, tetka mu je stric...z:mrgreen:

Covek jeste u pravu, ali je zaboravio da doda ko je za to odgovoran, sto je cak i neka sklopocija od auta luksuz....
Pa 93-ce je svako ko je hteo mogao da vozi, ako je znao odredjene ljude, a sad ni to?!
 
Šta je u pravu?
Ništa i ni u čemu on nema prava da bude u pravu.
Ono što je on ovde SVESNO, valjda ima svest, izabrao da složi meni NISU RADILI NI udbaši. Nisu, jadni imali net.

Neka on prvo pogleda sebe, do tada nema APSOLUTNO NIKAKVOG PRAVA DA KRITIKUJE DRUGOG.

a vi vozite rolšule. dobro je za zdravlje i nije skupo. ovo je Srbija, zemlja čuda i čudesnog moralnog posrnuća moralista, boraca za pravdu, pozivača na red i zakon.

šuplje, šuplje

Dakle i ko ide na posao na razdaljini 10-12 kilometara isto rolere...?! Kakve cu gluposti da cujem ovde...
 
Па јесте овај мамлаз у праву. У Србији је аутомобил луксуз. Треба ти цела једна плата да га региструјеш + сваког месеца по 100 евра да га возиш.
 
Reče ova budala juče na 2. Dnevniku RTS-a i osta' živ.

16465_zizak01-foto-v-gogic_f.jpg


U pitanju je analitičar i čuveni "ekonomski stručnjak" sa B92, Goran Nikolić. Pa on čovek tolike gluposti lupa da ti se smuči da ga slušaš.

Uglavnom, bila je priča o sve većoj ceni benzina i kolima i on 'ladno kaže da su automobili luksuz. Znači strašno !!!

Ja da sam neka vlast, posle ove stupidne izjave bi mu zabranio da bilo gde ide kolima ! Jel si rekao da su automobili luksuz ? Rekao si ! Pa sad idi peške brate ! Nemoj da se luksuziraš ! I ne bi mu dao da uđe u kola! Debilčina !

Da se razumemo, mrzim one ljude što su se "rodili u kolima" i što do prodavnice ili neke druge radnje u komšiluku idu kolima, znači ne izvlače du*e iz kola ali ne radi se ovde u tome. Kola su normalna potreba savremenog čoveka i kad poskupi gorivo, poskupi sve živo pošto sve zavisi od prevoza, automobila, distribucije robe, usluga... Sve je to povezano ! I zato su mi debilne izjave tipa: Šta me briga što poskupljuje benzin, ja nemam kola! Pa takve izjave su debilne isto kao i ova ovog morona sa slike !!! :dash:

P.S. E da, slične izjave o kolima i luksuzu je davala i naša prepametna finansijska ministarka Diana!
nemoj da se cudis za one koji nemaju i jeste luksuz, za one koji imaju je preka potreba.
 

Back
Top