automobili stariji od 15 godina moraće dva puta godišnje na tehnički pregled

Држава тражи исправност возила, увешће 2-3-5 обавезна техничка прегледа у току године. Ок.

Али, онда и ми имамо право од те исте државе да тражимо:
- квалитетно гориво са нормалним ценама а не као сада - најгоре у Европи, надувано акцизама, порезима, свим и свачим;
- квалитетне путеве .... посебно улице по градовима где су рупа до рупе;
- задовољавајући број паркинг места, јавних гаража.

Само знају да траже други да испуњавају обавезе, а да они (држава) испуни своје .... е тад се јавља амнезија.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
tehnicke vrse samostalna preduzeca al ce sad cenu da im propisuje drzava i 80% te sume ce ici u budzet

tacnije ovo im je nova fora za pljacku naroda

dosad je tehnicki pregled bio 1000 dinara sada ce ovi da placaju ljudi 7000 godisnje jos drzavi

posle ovoga uvode testiranje na zagadjenje tacnije koliko CO2 vas automobil pusta u atmosferu

svi koji voze auta starija od 10 godina ce placati taksu od 300 evra a starija od 15 taksu od 1000 evra godisnje

jednostavno ova vlast samo smislja nove cene i nove harace za dranje naroda.
 
U nekim zemljama Evrope je tako, pa ovi naši mudroseri prepisali...
Možda to i nije toliko besmisleno, ako je cena tehničkog prihvatljiva za većinu vozača.
U protivnom - jeste harač !

hahaha gledaj ovog ds-ovca sto se pravi nevest :hahaha:

MOZE BIT A I NE MORA :hahaha:

nego reci mi ti imate li vi demokrate imalo stida?

dokle cete vise da pljackate ovaj ojadjeni narod koji ste doveli do prosijackog stapa?
 
Kakvih 100€ mjesečno? :rotf::rotf: Valjda godišnje?

da godisnje . lapsus

inace za te krseve je registracija 100-200 evra mesecno sto znaci da su na ovu foru poskupeli sirotinji najvecoj registraciju automobila za najmanje 50%

UDRI NAROD TADICU :super:

kad sam ja pricao ovde da treba da izadjemo na ulice i da im yebemo kevu zbog poskupljenja registracije , do cak 2000 evra , meni su se ovde neki smejali i pricali vozi biciklo, e pa drugari sad vi vozite biciklo....

tako je to kad nismo slozni
 
Држава тражи исправност возила, увешће 2-3-5 обавезна техничка прегледа у току године. Ок.

Али, онда и ми имамо право од те исте државе да тражимо:
- квалитетно гориво са нормалним ценама а не као сада - најгоре у Европи, надувано акцизама, порезима, свим и свачим;
- квалитетне путеве .... посебно улице по градовима где су рупа до рупе;
- задовољавајући број паркинг места, јавних гаража.

Само знају да траже други да испуњавају обавезе, а да они (држава) испуни своје .... е тад се јавља амнезија.

burazeru mi ovde nema sta da trazimo mi smo ovde samo da placamo njihove harace....
 
da godisnje . lapsus

inace za te krseve je registracija 100-200 evra mesecno sto znaci da su na ovu foru poskupeli sirotinji najvecoj registraciju automobila za najmanje 50%

UDRI NAROD TADICU :super:

kad sam ja pricao ovde da treba da izadjemo na ulice i da im yebemo kevu zbog poskupljenja registracije , do cak 2000 evra , meni su se ovde neki smejali i pricali vozi biciklo, e pa drugari sad vi vozite biciklo....

tako je to kad nismo slozni

Tu se slažem, kod vas su registracije ja mislim duplo, ako ne i više skuplje nego kod nas.
 
tehnicke vrse samostalna preduzeca al ce sad cenu da im propisuje drzava i 80% te sume ce ici u budzet

tacnije ovo im je nova fora za pljacku naroda

dosad je tehnicki pregled bio 1000 dinara sada ce ovi da placaju ljudi 7000 godisnje jos drzavi

posle ovoga uvode testiranje na zagadjenje tacnije koliko CO2 vas automobil pusta u atmosferu

svi koji voze auta starija od 10 godina ce placati taksu od 300 evra a starija od 15 taksu od 1000 evra godisnje

jednostavno ova vlast samo smislja nove cene i nove harace za dranje naroda.
Немамо квалитетно гориво, квалитетне улице, путеве ..... немамо ни плате као у Европи. Али када треба да платимо - све мора да буде на Европском стандарду.

Швабе, на пример, возе ауто 5-7 год. замене га уз доплату за нови, и тако у круг + какав им је асфалт ... као стакло. И увек возе нова кола. А ми њихова кола стара 12 год па навише, увозисмо уз одушевљење како су очувана и добра.

А наша власт, нек уводи нове намете, хараче ... ако. Јер кад овај народ и даље ћути и трпи, треба још да нас деру. ''Магаре се товари док је у глиб '' :rtfm:
 
hahaha gledaj ovog ds-ovca sto se pravi nevest :hahaha:

MOZE BIT A I NE MORA :hahaha:

nego reci mi ti imate li vi demokrate imalo stida?

dokle cete vise da pljackate ovaj ojadjeni narod koji ste doveli do prosijackog stapa?

Nego reci ti meni komunjaro radikalska imate li vi imalo mozga ?
Prosipaš ovde neke nebulozne cifre , i u starom radikalskom fazonu praviš preko tih laži propagandu.
Ajde mudroseru napiši koliko košta trenutno jedan tehnički ?
Poturaš ovde cene kompletne registracije, a zakon traži samo tehnički - ne i one silne ostale dažbine.
Plitka ti je priča.
 
Nego reci ti meni komunjaro radikalska imate li vi imalo mozga ?
Prosipaš ovde neke nebulozne cifre , i u starom radikalskom fazonu praviš preko tih laži propagandu.
Ajde mudroseru napiši koliko košta trenutno jedan tehnički ?
Poturaš ovde cene kompletne registracije, a zakon traži samo tehnički - ne i one silne ostale dažbine.
Plitka ti je priča.

modruseru ,

jedan tehnicki kosta trenutno 1000 dinara, toliko sam ja zadnji put platio a uskoro ce da kosta 4500 ili 5500 dinara sto je poskupljenje od 4-5 puta

drugo plus ce svi ovi sto voze starija kola morati da rade tehnicki 2 puta godisnje

od tog tehnickog, servisi ce dobijati identicno kao i do sada verovatno 1000 dinara po obavljenom a ostatak ce biti reket ovih tvojih lopova

ja ti ovde poturam KOMPLETNU CIFRU jer kad registrujes vozilo ti placas registracione takse + polisu osiguranja + tehnicki pregled

da si 2 put seo u zivotu u automobil to bi znao

e vidis za ova starija vozila cena svega toga je bila oko 100-200 evra, a sad ce zbog ove fore sa poskupljenjem tehnickog + uvodjenja obaveze za 2 tehnicka pregleda godisnje da im poskupi za duplo

siguran sam da ti sve ovo znas kao i ja nego eto pravis se lud malo, jer tvoji pljackaju
 
modruseru ,

jedan tehnicki kosta trenutno 1000 dinara, toliko sam ja zadnji put platio a uskoro ce da kosta 4500 ili 5500 dinara sto je poskupljenje od 4-5 puta

drugo plus ce svi ovi sto voze starija kola morati da rade tehnicki 2 puta godisnje

od tog tehnickog, servisi ce dobijati identicno kao i do sada verovatno 1000 dinara po obavljenom a ostatak ce biti reket ovih tvojih lopova

ja ti ovde poturam KOMPLETNU CIFRU jer kad registrujes vozilo ti placas registracione takse + polisu osiguranja + tehnicki pregled

da si 2 put seo u zivotu u automobil to bi znao

e vidis za ova starija vozila cena svega toga je bila oko 100-200 evra, a sad ce zbog ove fore sa poskupljenjem tehnickog + uvodjenja obaveze za 2 tehnicka pregleda godisnje da im poskupi za duplo

siguran sam da ti sve ovo znas kao i ja nego eto pravis se lud malo, jer tvoji pljackaju
Moje automobile registrujem preko agencije...
A sve što si gore naškrabao je tvoja pretpostavka - ili onako ceniš - ili ti se javlja...
 
Moje automobile registrujem preko agencije...
A sve što si gore naškrabao je tvoja pretpostavka - ili onako ceniš - ili ti se javlja...

ma razumes se ti u sve ovo ko u marica u krivog stojka

a sve sto sam gore napisao znam jer ja svoj automobil registrujem sam....

a ako ne verujes paceru , otidji na sajt dunav osiguranja pa na kalkulator registracije pa izracunaj sam , neznalico
 
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Društvo/97401/Strožija+kontrola+vozila+.html
Zato bicikle u ruke, jer sto ste vas 50 000 (mada mislim da ih ima puno vise) vozaca izvozali, izvozaliste ga :confused:

Pa konacno su se bitange setile da naprave nesto sto je u drugim zemljama odavno. Zar je trebalo jos ljudi poginuti u starim i neisparvnim autobusima, da bi se neko setio sta je ispravno.

Onaj ko nema normalan auto, neka ne ugrozava drugom zivot svojim krsem.

Da se razumemo, nemam ni ja auto i necu ga kupiti dok ne skupim za normalan.
 
Ово је тако безобразно да се заиста бринем ако наставе оваквим темпом да ће ускоро раји постати необично ако која недеља прође без дизања акциза или негог маштовитијег завлачења руке у џеп са благословом државе ...

Безобразно ... ако није само опипавање расположења јавности не пише нам се добро ...
 
Ово је тако безобразно да се заиста бринем ако наставе оваквим темпом да ће ускоро раји постати необично ако која недеља прође без дизања акциза или негог маштовитијег завлачења руке у џеп са благословом државе ...

Безобразно ... ако није само опипавање расположења јавности не пише нам се добро ...

ja sam bas srecan zbog ovoga

prvo srecan sam jer su se ovde neki radovali sto ce neki placati registracije od 2000 evra

drugo srecan sam jer ce ovo jos vise da sjebe i onako sjebanu sirotinju i da ih natera da zamrze ovu vlast -ako dosad nisu
 

Back
Top