Quantcast

Automobili sa cetvoro vrata koji izgledaju kao da imaju dvoja vrata

iivan

Obećava
Poruka
92
Lepo izgledaju, kao oni sa dvoja vrata, a imaju cetiri sto olaksava ulaz putnika na zadnja sedista i veci prostor istim tim putnicima. Obicno nemaju klasicne kvake na zadnjim vratima i izgledaju malo sportskije. Ajde ako se setite jos nekog, stavite cisto radi pravljenja neke liste i mozda kupovine :)

Mazda RX8 - sa malo neobicnnim pristupom odrade vrata

Seat Leon

Honda Civic koju videh malopre

Poslednja izmena:

iivan

Obećava
Poruka
92
Alfa je to i započela...

Ne znam bas ko je zapoceo, ova Alfa izgleda dosta staro. Koje je godiste?
Meni se cini da sam video prvi put kod Seata Leona taj princip.

@botr
Kako se zove ta kineska marka? Video sam da je komunalna policija u BGu ima. Edit: ne procitah sta si napisao nego samo videh slike i zaleteh se :) sorry, my bad

Poslednja izmena:

TheWickerMan

Domaćin
Poruka
4.283
Ne znam bas ko je zapoceo, ova Alfa izgleda dosta staro. Koje je godiste?
Meni se cini da sam video prvi put kod Seata Leona taj princip.

@botr
Kako se zove ta kineska marka? Video sam da je komunalna policija u BGu ima. Edit: ne procitah sta si napisao nego samo videh slike i zaleteh se :) sorry, my bad
Alfa 156 se pojavila 1997. godine ;)

iivan

Obećava
Poruka
92
A gde bi svrstali hyundai veloster? ;):think:

Nasao sam i njega sinoc kad sam trazio jos automobila sa cetvoro vrata. On je za sada izrod :) mada je lep sportski auto i mozda ce jos neko da napravi nesto slicno. Ako razmisljamo o sigurnosti, znate ono kad sa zadnjeg sedista hoces da izadjes dok si na putu pa nikako ne mozes da se osiguras 100% kad da otvoris vrata. Ovde nemas kud, moras na jedina vrata koja imas i bas te briga da li neko dolazi od pozadi :)
Jedino mu je cena mlo poveca, ako se recimo poredi sa Kia ProCeed-om

. . .

Poznat
Poruka
8.339
Lepo izgledaju, kao oni sa dvoja vrata, a imaju cetiri sto olaksava ulaz putnika na zadnja sedista i veci prostor istim tim putnicima. Obicno nemaju klasicne kvake na zadnjim vratima i izgledaju malo sportskije. Ajde ako se setite jos nekog, stavite cisto radi pravljenja neke liste i mozda kupovine :)

Mazda RX8 - sa malo neobicnnim pristupom odrade vrata
Takva zadnja vrata su cesta pojava na trakovima, a od kola imao ih je i jedan Saturnov model (zaboravio sam koji). . . A kad su u pitanju SUV-ovi ako se nevaram i ona Toyotina rugoba CJ ih isto ima. . .

Ribar

Poznat
Poruka
9.186
Da li je ovde u pitanju da bude skrivena brava, da se zadnja vrata otvaraju kontra ili da sa leve strane nema vrata?
Brava mora biti skrivena isključivo fabrički, otvaranje kontra takođe mora biti fabričko.
Mislim da je bolje da auto ima četvora (petora) vrata nego jedna sa leve i dvoja sa desne strane. Da bih sprečio izlaz na levu stranu, zadnja leva vrata sam blokirao (dečje osiguranje) da ne mogu da se otvore iznutra. To osiguranje danas imaju sva kola.

iivan

Obećava
Poruka
92
Da li je ovde u pitanju da bude skrivena brava, da se zadnja vrata otvaraju kontra ili da sa leve strane nema vrata?
Brava mora biti skrivena isključivo fabrički, otvaranje kontra takođe mora biti fabričko.
Mislim da je bolje da auto ima četvora (petora) vrata nego jedna sa leve i dvoja sa desne strane. Da bih sprečio izlaz na levu stranu, zadnja leva vrata sam blokirao (dečje osiguranje) da ne mogu da se otvore iznutra. To osiguranje danas imaju sva kola.
Brave da budu skrivene, a vrata da se otvaraju kako god (normalno ili kontra). A sto se tice "missing left door" moze i to u ovu temu, jer zaista takvi modeli izgledaju sportskije.
Sigurnost koju smo spomenuli kod velostera smo samo onako spomenuli. Nisam mislio da to bude tema. Child lock je takodje sigurnosna mera. To je OK spomenuti, samo sto nisam ni to mislio da bude ovde tema.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.