Sin_tisućljetne_kulture
Veoma poznat
- Poruka
- 13.710
Kod nas u Hrvatskoj "Auto Zubak" ponudio automobile na pretplatu. Navodno vani se to sve više koristi i pogotovo kod mladih.
Evo link:
https://lease.hr/
A evo i jedan intervju u vezi toga.
Zašto kupiti rabljeni dizelaš kad za fiksnu pretplatu možete voziti novi Audi ili Škodu? Mi nudimo upravo to'
Prosječni automobil u Hrvatskoj stariji je od 13 godina, a sve više građana nove modele smatra financijski nedostižnima. Ekipa iz Zubak Grupe zato pokušava ponuditi alternativu: fiksnu mjesečnu naknadu koja uključuje automobil, registraciju, osiguranje, servis i gume, uz mogućnost povrata vozila bez penala nakon dvije i pol godine za dio modela.
O tome zašto vjeruje da je Hrvatska spremna za pretplatu na vozila, kako planiraju konkurirati klasičnom leasingu i zašto smatra da automobil više nije investicija razgovarali smo s Dimitrijem Trbovićem, članom Uprave Zubak Grupe.
...
https://www.tportal.hr/biznis/clana...u-mi-nudimo-upravo-to-20260531?meta_refresh=1
Ne znam baš. Evo gledam i vidim najjeftinije što se nudi je Polo za 510€ mjesečno. Meni se to čini puno. Što vi mislite?
Evo link:
https://lease.hr/
A evo i jedan intervju u vezi toga.
Zašto kupiti rabljeni dizelaš kad za fiksnu pretplatu možete voziti novi Audi ili Škodu? Mi nudimo upravo to'
Prosječni automobil u Hrvatskoj stariji je od 13 godina, a sve više građana nove modele smatra financijski nedostižnima. Ekipa iz Zubak Grupe zato pokušava ponuditi alternativu: fiksnu mjesečnu naknadu koja uključuje automobil, registraciju, osiguranje, servis i gume, uz mogućnost povrata vozila bez penala nakon dvije i pol godine za dio modela.
O tome zašto vjeruje da je Hrvatska spremna za pretplatu na vozila, kako planiraju konkurirati klasičnom leasingu i zašto smatra da automobil više nije investicija razgovarali smo s Dimitrijem Trbovićem, članom Uprave Zubak Grupe.
...
https://www.tportal.hr/biznis/clana...u-mi-nudimo-upravo-to-20260531?meta_refresh=1
Ne znam baš. Evo gledam i vidim najjeftinije što se nudi je Polo za 510€ mjesečno. Meni se to čini puno. Što vi mislite?


