Automobil, instruktor i ja = kataklizma

Znaš da sam čula priče da 407 treba izbegavati?
Od ljudi koji voze razne pežoe i vole ih i razumeju se...navodno je upicanjen "spolja", a "iznutra" zbrljan na brzinu, loš u odnosu na pežoov standard.

Ja sam otkinula kad sam ga videla, još onu varijantu sa providnim krovom...uh :aha:

nisam jedina kojoj se svidja, znam jos njih kojima se svidja. mada, niko kome se svidja ga nema.

spoljni izgled mu se ne moze poreci. meni je to najlepsi auto koji sam vidjala na bg ulicama. ima ih jos par, ali ovaj je ubedljivo najlepsi.
 
natrpalo mu te plastiketine, ogromni prevjesi, unutra fiat punto 1 ima vise prostora.

na kraju cu i da vozim punta. :rida: :rida: :rida: a ja volim velike automobile, koji nisu preseceni pozadi, kao sto je punto presecen.

:lol:

2011-Ford-Mondeo-450x316.jpg
 
Poslednja izmena:
nisam jedina kojoj se svidja, znam jos njih kojima se svidja. mada, niko kome se svidja ga nema.

spoljni izgled mu se ne moze poreci. meni je to najlepsi auto koji sam vidjala na bg ulicama. ima ih jos par, ali ovaj je ubedljivo najlepsi.

ni dizajnerski ne valja nista, uostalom kako da valja kad ga je turcin dizajnirao. italijan pravi skulpturu, dizajnira limom, a turcin stavi farove i plastiketine u vidu ogromnih predimenzionisanih branika.
sva normalno dizajnirana auta nemaju metar plastike ispred prednjeg tocka. ogroman automobil, a medjuosovinski razmak ko kod fice, to ej bas onako super za izgled i stabilnost auta.
 
ni dizajnerski ne valja nista, uostalom kako da valja kad ga je turcin dizajnirao. italijan pravi skulpturu, dizajnira limom, a turcin stavi farove i plastiketine u vidu ogromnih predimenzionisanih branika.
sva normalno dizajnirana auta nemaju metar plastike ispred prednjeg tocka. ogroman automobil, a medjuosovinski razmak ko kod fice, to ej bas onako super za izgled i stabilnost auta.

vidi se da mu je prednji deo izbacen. al' dobro ne moras da mi kvaris ugodjaj. lep je i takav.:rtfm: i ovako nema opasnosti da ga kupim.

ispasce na kraju da su dobri samo (meni) ruzni automobili. :sad2:

meni se svidja i njihova 607. sta cu kada mi se svidjaju pezoi.

peugeot_607_0.jpg


ps. videh sad alficu 147, lep je napred, ali zasto su mu secnuli zadnji deo. :(
 
I ja sam to relativno skoro povezala. Prvo sam mislila da je sporadično, zavisno od modela, a ustvari nisam videla nijedan sa 4 vrata, a da ima zadnji brisač :confused: I dalje mi je nejasno kako to ne može da se reši, zadnji brisač nije baš nepotreban.
a jesi li nekada videla neki od tih dugačkih (avta) sa prljavim zadnjim staklom?
brisač je potreban samo onim bez produžetka, jer se uvek prlja najdalji deo.
aerodinamika ovo ono
inače postoji i nekoliko dužih koji imaju brisač ali je to samo izuzetak
 
vd:
a jesi li nekada videla neki od tih dugačkih (avta) sa prljavim zadnjim staklom?
brisač je potreban samo onim bez produžetka, jer se uvek prlja najdalji deo.
aerodinamika ovo ono
inače postoji i nekoliko dužih koji imaju brisač ali je to samo izuzetak

Znam za tu foru aerodinamika ovo ono, ali dosta ljudi iz mog okruženja koji voze 4-vratne pi.zdi zbog toga, (tako sam i povezala da nije sporadično), kažu da im baš pravi problem kad je jača kiša, umuzga se samo tako.
Izgleda da aerodinamika ipak nije dovoljna :confused:
 

Back
Top