auto skole

bladebbr

Zainteresovan član
Poruka
299
Prvo znam da postoji tema medjutim uglavnom su od pre nekoliko godina,pa bi da otvorim novu.Treba da krenem uskoro na obuku i jos razmisljam u koju auto skolu.
Zanima me jel ima neko iskustva sa auto skolom "Susic" sa novog beograda?
drugo kako izabrati instruktora? i da li uopste mozes da biras ili ti oni daju automatski.
Sta je jos bitno za izbor auto skole...? Uglavnom ova mi je nekako auto skola "Susic" prva na listi zbog mesta a i cene ali slabo sta drugo znam drugo hteo bi na nbg zbog predstojece zime tamo bar redovno ciste nece biti odlaganja casova zbog toga,za ucenje mislim da je odlicno upravo jer su ulice sire i nekako je sve preglednije a nije mi ni daleko.Pre par godina sam vec kretao na obuku koju sam napustio zbog instruktora em je uvek kasnio po pola sata sat,em je konstantno vikao da sam dobio traumu koju nadam se cu uspeti da zalecim za koji dan.
Hvaaala.

Poslednja izmena:

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
pa imam lose vesti moraces da ides po novom zakonu.. Tj nisam siguran ali sam tako cuo od mog bivseg instruktora.. Inace ako ti nije odgovorao instruktor trebao si ga odmah menjati :), normalno ej da naidjes, a i nalilazices na raznorazne budale, i uvek gledaj da odmah ne radis posao sa takvim ljudima.. Pozz

bladebbr

Zainteresovan član
Poruka
299
pa imam lose vesti moraces da ides po novom zakonu.. Tj nisam siguran ali sam tako cuo od mog bivseg instruktora.. Inace ako ti nije odgovorao instruktor trebao si ga odmah menjati :), normalno ej da naidjes, a i nalilazices na raznorazne budale, i uvek gledaj da odmah ne radis posao sa takvim ljudima.. Pozz

jok raspitao sam se...taj novi zakon za njih ko zna kad ce poceti da se primenjuje.

gerogejune pa ja bas zato i kapiram da obuku idem na nbg vise traka,sire ulice,pa samim tim i manje zgusnut saobracaj

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.