Auto moda kroz istoriju automobilizma

mario80

Legenda
Poruka
56.915
Nekada dok sam vozio forda uvek mi je bilo bitno da imam neku jaknu, kapu i čarape u autu kako se ne bi smrzao dok popravljam ili čekam pomoć, tu je bila i prostirka na koju je uvek moglo da se zalegne ispod forda i locira kvar. Pored kompleta alata imao sam i kožne rukavice. Drugar je otišao malo dalje, u fordu mondeo je vozio celu metalnu kutiju za alat koja je samo zveckala preko rupa. Uvek je govorio nikad se ne zna sa fordom. Imao je i krznene uloške za cipele ako ford rikne na putu :lol: U kecu smo imali i krzneni gunj & šubaru :lol:

Kod lade je bilo nešto slično osim razvodne ruke i rezervnog elektronskog paljenja u rezervi.

Sa vw to se svelo samo na kožne rukavice.

Danas nemam ništa od toga u gepeku sem onog što je zakonom propisano.

Nekako za alfu i fijata mi i dan danas ide i kompletna kamp oprema u autu nikada se ne zna. Kapa, šal, šta vi sve vukljate sa sobom? Drugar je u varburgu nosio i kompletan motor :)

Најскупљи ауто је најмодернији ауто.

ЧумахерМ
kupis Rols Rojs i ne nosis ni vozacku sa sebe jer, cik da te policija zaustavi.
Ako nesto crkne, satelit te locira i automatski salje lokaciju kao i vrstu kvara u najblizu RR-bazu i za par minuta stize RR-helikopter do prvog Kempinskog , il drugi RR-auto i ti nastavljas put...................i sve tako dok Putin ne zavrsi ovo sto je poceo.

Ako nesto crkne, satelit te locira i automatski salje lokaciju kao i vrstu kvara u najblizu RR-bazu i za par minuta stize RR-helikopter do prvog Kempinskog , il drugi RR-auto i ti nastavljas put...................i sve tako dok Putin ne zavrsi ovo sto je poceo.

Нешто цркне у РР ?!

Пу Пу Пу .. да не чује Володимир

Rikne vozac a ovi ga 3D isprintuju.

Back