Quantcast

Australiam Open -X Files?

zubcanik razuma

Zainteresovan član
Poruka
206
sta...??? loptica nije htela da odskoči , došli majstori izbušili tri rupe i sve ok.
kakva je to misterija kada se resi ručnom bušilicom na bateriju...???
sve i da je neka graviti anomalija kako objašnjavaš da je rešena prostim bušenjem podloge,

nešto se desilo sa podlogom majstori sa bušilicom se pojavljuju i odmah rešavaju problem na keca sto ukazuje na to da im nije prvi put da se to dešava, kao da su tačno znali šta da rade i tacno koji alat da ponesu

A-man

Aktivan član
Poruka
1.530
To smo mi obicno radili na klizalistu kad primetimo vazdusni dzep u ledu. Exerom izbusimo rupu i sipamo vode da zaledi. Tako i ovde ispod pvc folije se stvorio vazd. dzep i gotovo...da ljudi su bili spremni jer se to cesto desava.

27E

Buduća legenda
Poruka
49.581
nisam ja tamo bio. samo sam na snimku video ponasanje loptice mimo uobicajenog. ta vrsta podloge tamo je, inace, najtvrdja u tenisu. ne verujem u slucajnosti

kome je ovo normalno...pa nismo svi isti sto se tice percepcije. za njih je cudo i avion sto leti. jer od metala je, tezi od vazduha, a leti i nista se posebno ne vidi

27E

Buduća legenda
Poruka
49.581
mozda. samo sto loptica milionima i milijardama puta udari i odskoci onako kako je i ocekivano i kako je red

pa bih te zamolio da postavis jedno desetak linkova o ovakvom ponasanju loptice/tela na ovakav nacin, i poverovacu ti

sveznalo

Ističe se
Poruka
2.835
mozda. samo sto loptica milionima i milijardama puta udari i odskoci onako kako je i ocekivano i kako je red

pa bih te zamolio da postavis jedno desetak linkova o ovakvom ponasanju loptice/tela na ovakav nacin, i poverovacu ti
slusaj me sinak, o natprirodnom znam mnogo vise nego ti to ti garantujem... u natrpirodno verujem vise nego ti i to ti garantujem... tako, da nemam nameru da ti ista objasnjavam, rekao sam ti o cemu se radi, proveravaj sam sta oces...
i malo je ogranicano posmatrati stvari sa tog aspekta de sve prvo pripisujes magiji i natprirodnom, te opcije dolaze tek na kraj... zato danas i ljudi imaju takvo misljenje o svemu ovome, bas zbog takvih kao sto si ti... :bye:

adeptus

Iskusan
Poruka
5.093
slusaj me sinak, o natprirodnom znam mnogo vise nego ti to ti garantujem... u natrpirodno verujem vise nego ti i to ti garantujem... tako, da nemam nameru da ti ista objasnjavam, rekao sam ti o cemu se radi, proveravaj sam sta oces...
i malo je ogranicano posmatrati stvari sa tog aspekta de sve prvo pripisujes magiji i natprirodnom, te opcije dolaze tek na kraj... zato danas i ljudi imaju takvo misljenje o svemu ovome, bas zbog takvih kao sto si ti... :bye:
Nije čovek džabe sveznalo... :lol:
Ko zna, zna... :lol:

27E

Buduća legenda
Poruka
49.581
fala, fala

ja sam samo dao snimak, posto ovde svi traze nekakve dokaze. sad ni snimak nije dovoljan

da bi se okruglo telo onako zalepilo u momentu za podlogu treba da ima veoma veliku masu ili gustinu te mase. to je cudno. ili da postoji neka kontra sila. svejedno meni je dosta, neka komentarise ko sta hoce, demokratija je, za sve pa i za kontrase

sveznalo

Ističe se
Poruka
2.835
ha. :cool:

fala, fala

ja sam samo dao snimak, posto ovde svi traze nekakve dokaze. sad ni snimak nije dovoljan

da bi se okruglo telo onako zalepilo u momentu za podlogu treba da ima veoma veliku masu ili gustinu te mase. to je cudno. ili da postoji neka kontra sila. svejedno meni je dosta, neka komentarise ko sta hoce, demokratija je, za sve pa i za kontrase
slozicemo se oko ovog.. drugog dela naravno...
a ovo sto si izlozio za masu zna svako dete iz osnovne skole... ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.