Auspuh prdavac

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad kod mene na raskrsnici lik turira motor kao kromanjonac i morao sam otici na prozor videti o kakvom obliku idiota se radi. Upali mu se zeleno, lik nabije gascinu i zamalo da on i ta cura padnu sa motora, jer ga je bacilo malo u stranu.

Cesto nema veze vezba i duzina vozackog staza, ako nemas prirodni osecaj za to. Jer jedno je vozac koji vozi normalno, a drugo je vozac koji ima osecaj za brzu i divlju voznju. Ja sam taj, meni to lezi, ali necu se hvaliti jer to nije pristojno.:)

Zene da li vi prvo proverite kako on vozi pre nego sto idete na motor ili u auto, ono cisto pustite ga par krugova ili vas bas briga sta ce biti, bitno je da se provozate pa ko osto ko ne?
 
Nikad nisam rado ulazila ljudima u kola, čak ni drugaricama što ih znadoh 100 godina, a to se, na kraju, ispostavilo kao koristan osećaj :neutral: kad sumiram degenerike čije sam iživljavanje morala da istrpim zato što gospoje nisu imale za taksi :neutral: a oće da izađu :neutral:
 
Sad kod mene na raskrsnici lik turira motor kao kromanjonac i morao sam otici na prozor videti o kakvom obliku idiota se radi. Upali mu se zeleno, lik nabije gascinu i zamalo da on i ta cura padnu sa motora, jer ga je bacilo malo u stranu.

Cesto nema veze vezba i duzina vozackog staza, ako nemas prirodni osecaj za to. Jer jedno je vozac koji vozi normalno, a drugo je vozac koji ima osecaj za brzu i divlju voznju. Ja sam taj, meni to lezi, ali necu se hvaliti jer to nije pristojno.:)

Zene da li vi prvo proverite kako on vozi pre nego sto idete na motor ili u auto, ono cisto pustite ga par krugova ili vas bas briga sta ce biti, bitno je da se provozate pa ko osto ko ne?

ja ga prvo "provozam" pa sta ostane od njega :zper::p
 
e, hbi ga

ja po nazivu teme mislio da je rec o nesto otpozadi, sa starijom gospodjom ili slicno, a postavljac se kao cudi, i ne sta bi pa trazi savet

kad ono pravi auspuf
 
e ja sam pre neko veče videla dva kretena kako voze paralelno motore i razgovaraju
al ajde to
nego iza jednoga od njih je sedela devojkai udarala ga po glavi, valjda da brže ide, šta li.
baš je bilo mnogo glupo =)
 
e ja sam pre neko veče videla dva kretena kako voze paralelno motore i razgovaraju
al ajde to
nego iza jednoga od njih je sedela devojkai udarala ga po glavi, valjda da brže ide, šta li.
baš je bilo mnogo glupo =)

Što joj nisi doviknula da mu skine šlem, ili da bar upotrebi čekić? Mada bi najbolja kombinacija bila da uradi oboje!
 
čim kupim motor, ću radim burnout da me vide sve ribe u selu...i neću nosim kacigu, jer kako će znaju da sam ja...i ću odenem majčicu na bratele, da se vidi triceps i tattoo...i ću odenem jadranke...i ću privežem maramu oko glave iako me nije ubila promaja...i ću povezem prvu koja pristane, al ću joj kažem di da se drži, a meni će da raste...
 
Sad kod mene na raskrsnici lik turira motor kao kromanjonac i morao sam otici na prozor videti o kakvom obliku idiota se radi. Upali mu se zeleno, lik nabije gascinu i zamalo da on i ta cura padnu sa motora, jer ga je bacilo malo u stranu.

Cesto nema veze vezba i duzina vozackog staza, ako nemas prirodni osecaj za to. Jer jedno je vozac koji vozi normalno, a drugo je vozac koji ima osecaj za brzu i divlju voznju. Ja sam taj, meni to lezi, ali necu se hvaliti jer to nije pristojno.:)

Zene da li vi prvo proverite kako on vozi pre nego sto idete na motor ili u auto, ono cisto pustite ga par krugova ili vas bas briga sta ce biti, bitno je da se provozate pa ko osto ko ne?

Šta ima da proveravaju ako već imaju besplatnu vožnju, samo kaže vozi. ;)
A ja, jel voliš brzu vožnju? :)
 

Back
Top