ATENCIONE! NOVI PRAVILNIK KRSTARICE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Poštovani korisnici Foruma Krstarice, drugarice i drugovi kliktači na banere i linkove, danas 13. aprila, dve iljade jedaneste godine Nove ere, tačno u 00:34 stupa na snagu novi Pravilnik Krstarice koji ima snagu Ustava i u svim pravnim sporovima će se tretirati u ravni Ustava Srbije:

Kada se piše o predsedniku Srbije Borisu Tadiću, mora se pre imena Boris obavezno napisati poštovani gospodin drug svevišnji najlepši najpametniji Boris Tadić. Bilo kakvo vređanje institucije preCednika banana republike njegovog preosveštenstva i veličanstva gospodina Tadića prepodobnog će se kažnjavati momentalnim kastriranjem i privremenim banom od 100 godina. Ako banovani korisnik u međuvremenu baci kašiče, ban se prenosi na njegove unuke, praunuke i ostalu familiju. Najstrožiji je zabranjeno vređati Instituciju preCednika na forumu i pominjati njegovu užu i širu familiju do 15. kolena. Strogo je zabranjeno nazivanje njegovog veličanstva preCednika lopovom, lažovom, izdajnikom i ološom jer drug Tadić to zaista nije. On nas već 10 godina uspešno vodi u EUropu i svetlu, sjajnu i blistavu EUroatlancku budućnos' i stvarno nema smisla da ga vređate!

Takođe je zabranjeno vređanje i bilo kakvo pominjanje u negativnom-lopovskom i mafijaškom kontekstu vladajuće nam Demokracke stranke. Ljudi ginu za nas i uspešno nas vode u prosperitet i svetlu budućnos' a vi da ih vređate! Pa stvarno nema smisla.

Vređanje Dinkića, pominjanje u negativnom kontekstu i nazivanje lopovom, lažovom i secikesom je od pre mesec dana dozvoljeno!

Strogo je zabranjeno vređanje SPS-a zato što je SPS sad reformisana i umivena stranka i nisu više ona zla, destruktivna, lopovska, Miloševićeva stranka kakva su bili 90ih. Pu, pu, pu, daleko bilo! Oni su sad fina, demokracka, EUropska, gradžanska i civilno-sektorska stranka. Čak su i pedera primili u glavni odbor. To treba da se ceni. Ko vređa SPS, Mrka sedne na njega.

Zabranjeno je vređanje LSV-a, LSD-a DHSS-a i drugih lopov...pardon demokrackih stranka. Čeda je cool!

Zabranjeno je homoseksualce i gejeve nazivati pederima, pozadincima, gologuzanima, furundžijama i topdžijama zato što to nije u skladu sa demokrackim i EUropskim principima i novim sveckim poretkom. U svakoj poruci u kojoj se pominju ****** mora da piše fontom 6: GEJ JE OK!

Zabranjeno je pominjanje EU i NATO-a u negativnom kontekstu. EU je naša sudbina kako reče naš prosrpski precednik i bilo bi glupo da nas on svaki dan u vodi u EU a mi da vređamo i destabilizujemo tu istu EU. EU je bogata, napredna, demokracka i uspešna tvorevina i zato svi treba da težimo ka njoj. Ko bega od EU, kilava mu deca!

Zabranjeno je vređanje Nato-a zato što Nato nije više ona nacistička, zločinačka i fašistička alijansa kakva su bili za vreme Miloševića. Nato je sad dobar, demokracki, narodni, prijateljski, miroljubivi i nadasve pravedan savez i njihove bombe mirišu! U skladu sa tim, mora se sve najbolje pisati o Nato-u na ovom forumu a svako ko nije da uđemo u Nato je klerofašista i treba ga streljati. Na demokracki način naravno!

Zabranjeno je vređanje i klevetanje Palme, Mocarta, Betovena, Šopena, žirafe i foke! Najstrožije je zabranjeno pominjanje Kolubare na forumu i eventualno slučajno dovođenje u vezu Palme sa lopovlukom u Kolubari! On s tem nema ništa!!!

Ne da je zabranjeno nego je još i preporučljivo i obavezno vređanje opozicije i opozicionih lidera i to na sledeći način:

Svaki forumaš mora najmanje 57 puta dnevno da napiše sledeće uvrede za vođe i funkcionere opozicionih stranaka u Srbiji:

Šešelj je budala! Toma je izdajnik! Aca je lažov! Koštunica je mlohav i pari se s mačkama! Aligrudić je furundžija! Naši i SNP1389 su klerofašisti! Velja je seljak i sirovina. I kraducka u slobodno vreme...

Zabranjeno je svako vređanje B92. Svaki učesnik na forumu Krstarice mora 2 puta dnevno da napiše bar po 62 hvalospeva o B92, RTS-u, Pinku i Radiju Slobodna Evropa!
Takođe je zabranjeno vređanje i klevetanje Komunističke partije i komunjarskih ideja. Oni su sad umiveni, presvučeni, fini, dobri i nisu više ona zla komunjarska partija kakvi su nekad bili. Taman posla.

Moderatori i admini se moraju oslovljavati sa DRUŽE GOSPODINE VAŠE VELIČANSTVO, VISOČANSTVO, PREOSVEŠTENSTVO, PREPODOBNI, UZVIŠENI MODERATORU/ADMINISTRATORU! Ko napiše samo mod ili admin mora dobrovoljno da skoči u Moravu bar 2 puta (ili sve dok se ne udavi).

Da bismo podigli kvalitet diskusije na forumu na višLJi nivo, svakog dana ćemo organizovati književne večeri na forumu i recitatorske priredbe. Voditelj i organizator takvog prigodnog kulturno-umetničko-recitatorskog programa će biti Slađana Zdravković iz Niš. Takođe ćemo pisati pesmice, basne i bajke i to ovako nešto:

Šetao sam šumicom, mirisao ljubičice, perunike i ostalo cveće, slušao cvrkut ptica i žubor potoka i spazio dragog nam i poštovanog admina. Rekao sam mu: Dobar dan gospodine druže mili admine, kako ste, o kako je danas divan, lep, sunčan i kišovit dan, da nije ovog snega i vetra vreme bi bilo idealno. U tom naiđe njegovo visočanstvo gospodin drug precednik Tadić, vreme nad šumom se prolepša, sunce nas ogreja, Srbija uđe u EU, i od tada su Srbija i EU živeli srećno i dugovečno zavjek vjekova. Amin. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
A sad ozbiljno, što se tiče ovih novih pravila, uglavnom je OK ali ovo za sadašnje i bivše predsednike i vladare su ga preterali. Šta sad, ispada da ne smemo da kažemo ništa loše o Tadiću, Đinđiću, Miloševiću, Titu... Pa to su gluposti! Ako je čovek lopov, lažov i nesposoban da vodi narod moraš ga tako i nazvati. Umivanjem lopova i šminkanjem (političkih) mrtvaca se ništa ne dobija!
 

Nema tu jao. Odma 'apsi počinioca i deli mu vitamine C i CitroJene iako nije u tvom delokrugu. Ako nećeš ti njega, admin će tebe da baca u Moravu!

Ipak mora da se zna red, rad i disciplina! Nema tu trte, mrte-samo trte!

TOOOOOOOOOOOOOOO MILICIJO! UDRI! SATRI U KORENU! RAZVALJUJ BUBREGE! TOOOOOOOOOOOOOO NARODNA MILICOJO! TOOOOOOOOOOOOO GVOZDENA PESNICO KOMUNIZMA I SOCIJALIZMA!

Mora da se zna ko je tata! Mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju!!! :rtfm:

:mrgreen:
 
Kada se piše o predsedniku Srbije Borisu Tadiću, mora se pre imena Boris obavezno napisati poštovani gospodin drug svevišnji najlepši najpametniji Boris Tadić.

U svakoj poruci u kojoj se pominju ****** mora da piše fontom 6: GEJ JE OK!

брате оно, што двапут исто

иначе одлично си их скинуо, дао бих ти поен ал изгледа лопови и то украли
 
Poštovani korisnici Foruma Krstarice, drugarice i drugovi kliktači na banere i linkove, danas 13. aprila, dve iljade jedaneste godine Nove ere, tačno u 00:34 stupa na snagu novi Pravilnik Krstarice koji ima snagu Ustava i u svim pravnim sporovima će se tretirati u ravni Ustava Srbije:

Kada se piše o predsedniku Srbije Borisu Tadiću, mora se pre imena Boris obavezno napisati poštovani gospodin drug svevišnji najlepši najpametniji Boris Tadić. Bilo kakvo vređanje institucije preCednika banana republike njegovog preosveštenstva i veličanstva gospodina Tadića prepodobnog će se kažnjavati momentalnim kastriranjem i privremenim banom od 100 godina. Ako banovani korisnik u međuvremenu baci kašiče, ban se prenosi na njegove unuke, praunuke i ostalu familiju. Najstrožiji je zabranjeno vređati Instituciju preCednika na forumu i pominjati njegovu užu i širu familiju do 15. kolena. Strogo je zabranjeno nazivanje njegovog veličanstva preCednika lopovom, lažovom, izdajnikom i ološom jer drug Tadić to zaista nije. On nas već 10 godina uspešno vodi u EUropu i svetlu, sjajnu i blistavu EUroatlancku budućnos' i stvarno nema smisla da ga vređate!

Takođe je zabranjeno vređanje i bilo kakvo pominjanje u negativnom-lopovskom i mafijaškom kontekstu vladajuće nam Demokracke stranke. Ljudi ginu za nas i uspešno nas vode u prosperitet i svetlu budućnos' a vi da ih vređate! Pa stvarno nema smisla.

Vređanje Dinkića, pominjanje u negativnom kontekstu i nazivanje lopovom, lažovom i secikesom je od pre mesec dana dozvoljeno!

Strogo je zabranjeno vređanje SPS-a zato što je SPS sad reformisana i umivena stranka i nisu više ona zla, destruktivna, lopovska, Miloševićeva stranka kakva su bili 90ih. Pu, pu, pu, daleko bilo! Oni su sad fina, demokracka, EUropska, gradžanska i civilno-sektorska stranka. Čak su i pedera primili u glavni odbor. To treba da se ceni. Ko vređa SPS, Mrka sedne na njega.

Zabranjeno je vređanje LSV-a, LSD-a DHSS-a i drugih lopov...pardon demokrackih stranka. Čeda je cool!

Zabranjeno je homoseksualce i gejeve nazivati pederima, pozadincima, gologuzanima, furundžijama i topdžijama zato što to nije u skladu sa demokrackim i EUropskim principima i novim sveckim poretkom. U svakoj poruci u kojoj se pominju ****** mora da piše fontom 6: GEJ JE OK!

Zabranjeno je pominjanje EU i NATO-a u negativnom kontekstu. EU je naša sudbina kako reče naš prosrpski precednik i bilo bi glupo da nas on svaki dan u vodi u EU a mi da vređamo i destabilizujemo tu istu EU. EU je bogata, napredna, demokracka i uspešna tvorevina i zato svi treba da težimo ka njoj. Ko bega od EU, kilava mu deca!

Zabranjeno je vređanje Nato-a zato što Nato nije više ona nacistička, zločinačka i fašistička alijansa kakva su bili za vreme Miloševića. Nato je sad dobar, demokracki, narodni, prijateljski, miroljubivi i nadasve pravedan savez i njihove bombe mirišu! U skladu sa tim, mora se sve najbolje pisati o Nato-u na ovom forumu a svako ko nije da uđemo u Nato je klerofašista i treba ga streljati. Na demokracki način naravno!

Zabranjeno je vređanje i klevetanje Palme, Mocarta, Betovena, Šopena, žirafe i foke! Najstrožije je zabranjeno pominjanje Kolubare na forumu i eventualno slučajno dovođenje u vezu Palme sa lopovlukom u Kolubari! On s tem nema ništa!!!

Ne da je zabranjeno nego je još i preporučljivo i obavezno vređanje opozicije i opozicionih lidera i to na sledeći način:

Svaki forumaš mora najmanje 57 puta dnevno da napiše sledeće uvrede za vođe i funkcionere opozicionih stranaka u Srbiji:

Šešelj je budala! Toma je izdajnik! Aca je lažov! Koštunica je mlohav i pari se s mačkama! Aligrudić je furundžija! Naši i SNP1389 su klerofašisti! Velja je seljak i sirovina. I kraducka u slobodno vreme...

Zabranjeno je svako vređanje B92. Svaki učesnik na forumu Krstarice mora 2 puta dnevno da napiše bar po 62 hvalospeva o B92, RTS-u, Pinku i Radiju Slobodna Evropa!
Takođe je zabranjeno vređanje i klevetanje Komunističke partije i komunjarskih ideja. Oni su sad umiveni, presvučeni, fini, dobri i nisu više ona zla komunjarska partija kakvi su nekad bili. Taman posla.

Moderatori i admini se moraju oslovljavati sa DRUŽE GOSPODINE VAŠE VELIČANSTVO, VISOČANSTVO, PREOSVEŠTENSTVO, PREPODOBNI, UZVIŠENI MODERATORU/ADMINISTRATORU! Ko napiše samo mod ili admin mora dobrovoljno da skoči u Moravu bar 2 puta (ili sve dok se ne udavi).

Da bismo podigli kvalitet diskusije na forumu na višLJi nivo, svakog dana ćemo organizovati književne večeri na forumu i recitatorske priredbe. Voditelj i organizator takvog prigodnog kulturno-umetničko-recitatorskog programa će biti Slađana Zdravković iz Niš. Takođe ćemo pisati pesmice, basne i bajke i to ovako nešto:

Šetao sam šumicom, mirisao ljubičice, perunike i ostalo cveće, slušao cvrkut ptica i žubor potoka i spazio dragog nam i poštovanog admina. Rekao sam mu: Dobar dan gospodine druže mili admine, kako ste, o kako je danas divan, lep, sunčan i kišovit dan, da nije ovog snega i vetra vreme bi bilo idealno. U tom naiđe njegovo visočanstvo gospodin drug precednik Tadić, vreme nad šumom se prolepša, sunce nas ogreja, Srbija uđe u EU, i od tada su Srbija i EU živeli srećno i dugovečno zavjek vjekova. Amin.
:hahaha:

Можда неко није прочитао,
па да обновим .....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Пази кад су пола ових накнадних правила увели због мене, хахахах

Од пишања по бившим владарима до пријављивања увредљивим речником, од обраћања са Бугарину, до... хаха ма мрзи ме даље и да читам
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top