Quantcast

astrolozi

lana7

Početnik
Poruka
7
jel moze neko da me posavetuje kom astrologu da poverim izradjivanje natalne karte????mnogi mi pricaju kako je najbolji predrag radovic,a da ni sanja colja nije losa....... :confused:

Silko

Zainteresovan član
Poruka
458
Kad bih ti ja savetovao rekao bih ti da odeš kod Mileta Dupora ili Gorana Milekića ali oni su otišli..
Predrag je OK, ali je skup!..Sanja ćini mi se također..
Odličan je i Imširagić...
P.S. Ja mogu da ti uradim pa ako nisi zadovoljna ne moraš da mi platiš!!!
Pozdrav...

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.803
Silko:
Pozdrav...
-----------------------------------------------------------------
ovaj...el mozes da uradis meni natalnu kartu?

hvala, unapred nezadovolji fixa :D

Mady

Primećen član
Banovan
Poruka
679
Preminuo je 31.1., moglo se dosta procitati u februarskom Astrologusu o njemu. Veoma dugo je bolovao, tesko. Ususkao se medju zvezde, sapuce nam i grdi nas.

Silko

Zainteresovan član
Poruka
458
Fixa:
ovaj...el mozes da uradis meni natalnu kartu?

hvala, unapred nezadovolji fixa :D
..he,he,he - mogu!:lol:
...ali ću da ti pričam o kravama, žabama i svrakama pa ti vidi - možda tad i budeš zadovoljan!!
8-)

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.654
devojkaK:
ako je Milekic vrsni astrolog, zasto onda nije, pametno, iskoristio natalnu kartu za zdravlje
zato sto je to unapred zapisana sudbina...kako je tako je...i ne moze da se menja...
astrolog moze nesto da previdi, da nesto pogresno vidi, protumaci...
da nesto uopste ne vidi....ali bez obzira da li je mi vidimo ili ne, i dali uspevamo da je procitamo ili ne, sudbina postoji takva kakva je, nezavisno od svega toga..
jer ono sto ne vidis...ne znaci da to ne postoji....

ja sam determinista...
a da li postoji slobodna volja?...da naravno da postoji , ali i ona je deo zapisa sudbine....

mahamaja

Aktivan član
Poruka
1.307
lana7:
jel moze neko da me posavetuje kom astrologu da poverim izradjivanje natalne karte????mnogi mi pricaju kako je najbolji predrag radovic,a da ni sanja colja nije losa....... :confused:
Meni je konsultacije u vezi operacije partnera radio Dusko Savic , i da ga ne hvalim NAZALOST odlicno je predvideo. Znaci konsultacije, natalna karta, uporedni, solar... Oko 2h mi je posvetio.40E. koliko sam cula to je prosek.Posto ovo nije mesto za marketing, probaj sa www.pcprogram , mislim da ces ga naci

Silko

Zainteresovan član
Poruka
458
sexy lady2005:
Imsiragic ne radi horoskope, drzi samo skolu i stvarno je odlican!
Ja bih isto kod nekog... :(, nego ne znam kod koga bih
Eto možeš kod mene - tvojoj astrološkoj bliznakinji(razlika je 15 min u vremenu), sam radio horoskop pre deset godina (user name: pčelica Maja) i još uvek smo u kontaktu..Svakih mesec dana me zove da joj ispričam tranzite itd..
Pozdrav!!!
.. i samo opušteno..

lana7

Početnik
Poruka
7
Silko:
Kad bih ti ja savetovao rekao bih ti da odeš kod Mileta Dupora ili Gorana Milekića ali oni su otišli..
Predrag je OK, ali je skup!..Sanja ćini mi se također..
Odličan je i Imširagić...
Pozdrav...
reci koliko naplacujes i kako mozemo da stupimo u kontakt?

urania

Početnik
Poruka
26
deco, ako hocete profi analizu i prave informacije, javite se, imam jako puno iskustva, prognoze 90% sluchajeva tachne ali psiholoshki pristup! Poshtujem determinizam ali malo shire sagledavam mogucnosti! moja parola:saznajte shta vam se deshava! .....imala sam nastupe na koshavi, bice valjda toga josh...prva analiza na forumu free of charge! :-D

Dina81

Domaćin
Poruka
3.587
urania:
deco, ako hocete profi analizu i prave informacije, javite se, imam jako puno iskustva, prognoze 90% sluchajeva tachne ali psiholoshki pristup! Poshtujem determinizam ali malo shire sagledavam mogucnosti! moja parola:saznajte shta vam se deshava! .....imala sam nastupe na koshavi, bice valjda toga josh...prva analiza na forumu free of charge! :-D
A jel odradjena ta prva analiza ili ponuda jos vazi? :confused:

Torokusa

Početnik
Poruka
22
lana7:
Ja sam bila kod Aleksandre i skroz sam zadovoljna!Ako zelis poslacu ti telefon na pp :)
Caos