...ASTRALNA PUTOVANJA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
josjednom:
Da dusa izadje iz tela i "drzi se"srebnom nitnom?!Nema sanse ,nemogu da poverujem u to.Moze samo podsves ili nase misli kao energija da u snu ili u nekoj hipnozi,meditaciji "izadju"i posete nekog ili nesto pa cak i buducnost.To se najcesce desava u snu nesvesno,a ako toneko hoce da radi "svesno"nek mu je Bog u pomoci,ja se sa tim nebih igrala!
Zasto to "nek mu je Bog u pomoci"?
I to nije igra, i naravno nije opasna po bilo koga.
I u prvu si, to se u snu desava, samo sto se toga neko seca, a neko ne.
 
Pozdrav

Po meni ne izlazi dusa iz tela vec astralno telo koje je povezano srebrno vrpcom koja je neunistiva i u astralu ti se nista ne moze desiti. Svima je astralna proekcija urodjena uz malo rada uspes da se projektujes svojom voljom a ne kroz san i da se ne secas nicega, to ti je kao kada ucis da hodas tako i ovo na primer za 20 minuta se projektujes posle za 15 pa za 10 itd....onda dodjes do granice gde se za neverovatnih 5 sekudni projektujes svojom voljom ali sad zavisi od osobe kako je spremna da prihvati to itd........nekome treba 3 nedelje nekome mesec dana sve zavisi od osobe.
Josjednom to nista nije opasno da je opsano mi se ne bi radjali sa tom sposobnoscu ali posto si u astralu 100% bezbedan onda nema sta da te plasi kada izadjes van tela osecaj je super kao da si ono u telu hodanje sve samo sto ne osecas tezinu a vid je mnogo bolji ..............
 
kao sto sam rekao moje znanje je prilicno ograniceno, a i kako i nebi ovo je moj ugao gledista. zato cu se povuci u tamu i odatle pratiti desavanja.ipak sebi postavljam pitanje
kada otkrijemo veo nesvesnog koliko stvari ostaje van psihe i unutrasnjeg dozivljaja.
bljestavilo me ne interesuje vec matematicke funkcionalne linije podsvesnog
zadovoljan sam time sto imam, a gledano sa stanovista vasih poruka to je veoma malo.
za mene je ozbiljnost najbitnija. ovo je moj poslednji post.Zbogom
 
Davno davno sam postavio pitanje u vezi iskustva sa vec spomenutom paralizom u toku spavanja, medjutim dugo miu niko nije odgovorio na pitanje koje sam postavio, a to je da lli to ima veze sa AP. Skoro mi je Lazy2005 odgovorio potvrdno i njemu se zahvaljujem ovom prilikom.
Nego imam ja jos jedno pitanje. U toku te paralize koja mi se desila jedno 4 puta, 3 puta mi je neko stajao pored kreveta i to sva 3 puta otprilike pored mojih nogu. Ne znam da li je to bitno, ali ajde da spomenem. Interesuje me ako neko zna zasto sam video te osobe, inace cudnog izgleda, pored mene? Vidim da niko ne spominje ovde da vidi nekoga, pa me interesuje. Takodje, da li je mozda nama koji smo imali takva iskustva lakse da ozivimo to iskustvo, naravno vezbom i uspemo da se projektujemo?

Veliki pozdrav svima...
 
Pozdrav

Paraliza je po neki put normalan pred proekciju takodje pre prokecijo ono moze da se desi da vidis razne stvari poneka mozes i da vidis svog cuvara ali ti kazes da si video cudne osobe mozda su to halucinacije pred proekciju mozda su kako da kezem duhovi to moras sam da otkrijes, jel si imao neki osecaj kada su bili pored tebe neki los osecaj dobar itd......
 
eto malo jos mojih iskustava neki dan desilo mi se je nesto jako lose i bio sam pun negativne energije jako negativne ono kad si zivcan pun k... otisao sam na spavanje i usnuo san da sam sa nekom zenim na groblju mracnom u stilu 15 stoljeca i tamo je bio neki tunel u kojem je bio odgovor kad sam pogledao kao odgovor tjelo mi je pocelo vibrirat i shvatio sam u snu da mi se tjelo paralizira i da je to prvi stadij ap--a ond sam cuo neki uzasni glas preuzasni glas koji izgovara mantre tjelo mi je pocelo sve vise vibrirat a san sve vise bljedio i postao sam svjestan sta se desava i odlucio sam prestat tj probuditi se jer me je bilo jako strah posto sam nekako namjerno pun negativne energije pokusao izletjeti iz tjela......odmah drugi dan nakon toga napio sam se i oso spavat i dozivio opet vibre cak sam ih mogao i kontrolirat npr u predjelu srca a poslje ih prebacim na cjelo tijelo ali opet svjesno nisam dopustio da mi preuzmu cjelo tjelo jer mi je srcekucalo ko ludo 8)
e nakon toga sam utonuo u lucidni san kao budim se u sobi malo sam se gledao u ogledalo i mislim si zanimljivo onda sam krenuo po stepenicama probo sam i poletjet ali nisam mogao pa sam zabrijao da je uopce niti ne sanjam nego da je to stvarnost hehe koji trip i onda sam se na silu probudio,,,, btw jedan tip: kad sam god dozivio vibracije pre ap a ja sam si vizualiziro neke slike u glavi koje kad su postale full realne ono da mozes vidjet i detalje tjelo mi je pocelo vibrirat i neki cudni me je stadij uhvatio isprva nisam mogo kontrolirat te vibracije a sad ih mogu seliti po cjelom tjelu..ali opet maoram priznat da je to jos meni jakoooooo neugodan osjecaj isprepomjesan sa strahom--- :shock: pozdrav!!
 
Pozdrav

Ja ne kapiram kako te strah mislim znas da ti se nista ne moze desiti u astralu i niko ne moze da ti preuzme telo.
To je super za vibracije dok one cepaju kroz telo tada izlazis kada osetis vibracije prosiri ih na celo telo i samo zamisli kako izlazis iz tela ili se penjes uz kanap i izlazis is tela kraj.
 
Talamasca:
Pozdrav

Paraliza je po neki put normalan pred proekciju takodje pre prokecijo ono moze da se desi da vidis razne stvari poneka mozes i da vidis svog cuvara ali ti kazes da si video cudne osobe mozda su to halucinacije pred proekciju mozda su kako da kezem duhovi to moras sam da otkrijes, jel si imao neki osecaj kada su bili pored tebe neki los osecaj dobar itd......

Pa imao sam los osecaj. Jel ima uticaja da li je los ili dobar? Vidim da ovde ljudi spominju svakakve osecaje. I lose i dobre i tripozne.

pozdrav
 
Pozdrav

Ne znam ni jednu knjigu mislim znam neke pogledaj po netu eBooks ali ja nisam citao ni jednu, po netu sam citao forume a i nekoliko postova unazad napisao sam neke tehnike evo linka http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1728926&posted=1#post1728926
nije nista tesko sam treba da predjes strah i to je to jedina prepreka je strah.Kada se projektujes nista ne moze da ti se desi niko ne moze da te ubije da ti preuzme telo itd...
 
ok Talamasca. Hvala. Prionucu i pocecu da probavam.
Nego u vezi te tehnike...davno sam probavao da zamislim sebe kako lebdim u vazduhu, znaci iznad oblaka i uspevao sam nekoliko puta da se nadjem u nekom beztezinskom stanju, ali cim sam to osetio brzo sam se vracao u standardno gravitaciono stanje :)
Pretpostavljam da bih uz malo vise vezbe mogao da ucinim da to potraje. Sta mislis da li bih mogao na taj nacin da dodjem do one tacke kada ne osecam telo i uspem da se projektujem?

pozdrav
 
eto koji sam imao danas pa bome DOBARRR TRIPPPPP----
odlucio sam da opet dozivi ap- tj pocetno stanje ono vibracije i to i nisam ustajao iz kreveta sve do 3 popodne dok se nije zalomilo:zubo: opet sam osjetio vibracije tjela zubi su mi se stiskali ko da me trese struja ali nisam se bojao odlucio sam vibre prosiriti po cjelom tjelu najzanimljivije je kad dodju do glave koji se elektronicki zvukovi cuju i odjednom....bummmm tisina ko kad si pod morem ja gledam sebe u ogledalo gdje sam 3 godine mladji..i gledam se malo mi je paranoja ali mislim si nema razloga i smirim se i onda sam odlucio proletjet kroz ogledalo tj uronit kad sam to napravio pod mojim nogama se nasla moja stara soba sa namjestajem i to sam sta umjesto tepiha je bilo milijarde zvjezdica u nekoj masi crnoj ili bolje tekucini malo sam to dodirnuo ali nekako mi je bilo nelagodno i odlucio sam se vratiti opet sam otisao krozogledalo van i bilo je sve crno cuo sam svoje disanje i probao se pomaknut nije bas islo ali nekako sam se trznuo i probudioo....ono sta je najzanimljivije kad sam se probudio osjecao sam se emocionalno ispraznjen malo izgubljen i zalosno..ko ako netko zna poslje GLJIVA ak ih je probao..ali mogu rec da od svega sta sam probao ovo je najaci trip koji sam dozivio ko zna sta sve nas mozak moze ispustiti:zubo: .....PITANJE ZA ISKUSTVENE : dali je ovo bio lucidni san ,flashbackovi ili ???? jer obe nije bio posto nisam vidio svoje tjelo....
 
U zadnje vreme sam dosta citao knjige vezane za AP i uzeh sada cisto radi promene knjigu od Paulo Koelja ‚‚Veronika je htela da umre" kad ono i tamo u jednom delu knjige na 42str. opisano kako se neka zena odvaja od tela,to mi je bas bilo zanimljivo,verovatno i sam pisac zna nesto o tome,i tada sam se pitao kako bi obican citalac koji ne zna nista o AP reagovao na taj deo,verovatno bi pomislio da je pisac ubacio malo naucne fantastike kako bi roman bio zanimljiviji.
Pozdrav!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top