Astralna projekcija

Da li neko zna taj postupak astralne proekcije ali pravi?nesto sam pokusavao al nista
Читао сам ту и тамо да може у току сна да се постигне астрална пројекција, ако је то то. Наиме, можеш да видиш себе, собу и остале просторије док спаваш и да посматраш остале док причају. Могуће је да су чула осетљивија па чујеш сваки звук и то пројектујеш у својој глави, ово је моја претпоставка. Може се доживети и у току неког стресног искуства, или под утицајем халуциногених супстанци.
Први начин је једини препоручљив начин за постизање астралне пројекције, али не знам како то извести. Можда ако покушаш да некако останеш свестан, или свесна околине док спаваш.
 
Hej cao. Zelela bih da vidim da li neko moze da mi objasni sta mi se dogodilo.
Od detinjstva imam lucidne snove. Cela strana očeve familije,pa i moj otac ima neverovatna iskustva iz snova.

Jedan od regularnih snova gde znam da sanjam,ovaj put je bio drugačiji. Sumnjam na postojanje loše energije u njegovom stanu,duha,nazovite to kako hoćete.
Znam da sanjam,otvaram oči,u mom sam krevetu,ustajem,ali moje telo ostaje da leži. Znam da sam na krevetu,ne vidim sebe,ali znam da sam u krevetu, a stojim nasuprot kreveta...vidim sebe baš u onome u čemu sam bila kada sam legla da spavam...sve isto,sve na svom mestu. Stajem na ivicu mojih vrata od sobe ali ne mogu da predjem prag,prelazim brzo pogledom preko prostorije da proverim je l sve u redu i vidim u uglu oka da se nešto pomera. Pomerale su se jakne i poletele su ka meni i pale direktno ispred mene ,kao da nisu ni one mogle da prodju moj prag. Iz straha ja se povlačim u svoju sobu i pokušavam brzo da zatvorim vrata,ali se vrata svom silinom otvaraju i nešto me odbaci. Stravična snaga nečega što nisam videla me odgurne i povredi. Poletela sam kao da sila gravitacije ne postoji i preletela skoro do drugog kraja sobe. Udaram glavom u ivicu ormara i počinjem da krvarim i umirem na neki način. Iz straha sama sebe pokušavam da probudim i brzinom koju nisam dozivela,ali ne mojom nego necijom drugom,neko me spasao i vratio u krevet,odneo me,jer sam ja bila povredjenja. Ustajem i kao i posle svakog sna se "štrecnem" zadihana sa ogromnim bolom u glavi gde sam bila povredjena u snu. Ni dan danas ne znam šta ili ko me je spasio i kako sam se vratila u svoje telo. I zasto kada je astralna projekcija nešto poput lucidnog sna i dozvoljava da naše misli rade šta im je volja i da uživamo u njima...zašto me je nešto napalo i šta? Šta me je spasilo od jednom i podiglo i vratilo u moje telo?
 
Jakna ti govori da treba da spakujes svoje stvari i izadjes iz kuce.

Ako vec imas svoj stan isto, jos si vezana za svoje ili si projektovala ponasanje odnosa svoje majke na svoj zivot sa partnerom koji ako se nastavi istim tempom dolazice uskoro do samopovredjivanja, tj. ulaska u bolest. Manipulisaces istom jer je to jedini nacin da se skrene paznja na sebe.
 
E, evo i mene! Mnogo, ne, MNOGO me zanima cela ova prica, pocela sam i da radim vezbe za postizanje AP, gledala snimke, citala knjige, savete, sve i svasta...
A onda sam sve vise pocela da nalecem na price o opasnostima, ,,strasne price za plasljivu decu" itd. Prenerazila sam se, ne smem da legnem u mraku i zaspim, a kamoli da radim vezbe za AP.
Misljenja su toooooliko razlicita! Koliko sam shvatila, ako nemas strahove, to ce biti jako lepo iskustvo, ali-ja sam upravo zbog strahova i resila da se bavim svim ovim. Zelim da se oslobodim strahova i idem redom, pa stigoh i do AP. Moze li neko, na osnovu LICNOG iskustva, a ne bajki kojih se (kao i ja) naslusao da mi kaze sta je zaista AP i sta ZAISTA moze da se desi? Ali ZAISTA!
Koliko je i da li je to zaista opasno?
 
Od negativnih iskustava izdvojio bi trzaje fizickog tela prilikom spavanja kada dolazi do vracanja suptilnog tela u fizicko,tacnije vise je neprijatan osecaj,nekad toliko jak da se ima utisak da eksplodira bomba.

Ovo za zvukove je normalna pojava cesto se desava prilikom kontakta sa astralnim ravnima,ako nastavis uskoro mozes videti i kako izgleda zvuk.

to se i meni desava kad hocu da zaspim,ali malo teze. ako sam hiperaktivan bio ili puno razmisljao pre nego sto sam legao spavati,onda to ume da se desi...znaci zbog aktivnosti mozga i sto ne mozes da se smiris da spavas,nego se vracas u budno stanje. mislim da to veze nema sa AP
 
Da li neko ima iskustva sa ovim? Jel neko izlazio iz svog tela i lutao po svetu i razgovarao sa drugim ljudima?

Kako se to postize?
Pisite svoja iskustva, mene ova tema mnogo zanima. Poz
Imam ja iskustvo ali samo jedanput.
Jedne noci sam spavao i trzao u krevetu, okretao vrpoljio.
Odjedanput sam se trznuo i ispao iz kreveta na pod i udario u komodu. Trupkao sam po parketu kao neka loptica a nikakav bol nisam osetio. Izgledalo ke sve poprilicno stvarno dok nisam ustao i okrenuo se i na krevetu video sebe kako spavam. Otisao sam u drugu sobu kod svoje majke i video je kako spava i hrce otvorenih istiju kao po obicaju. Nisam mogao da shvatim da sanjam jer je osecaj bio apsolutno realan sve kristalno jasno. Mrak je bio u celoj kuci bilo je oko. 2,3h nocu sve se videlo. Pogledao sam kroz prozor napolje i cinilo se kao da neka sila bruji. Otvorio sam prozor i osetila se zakva silina da sam ga odmah zatvorio. Secam se itnad kreveta moje majke se nalazi ogledalo i da nije bilo mog odraza na njemu i kako sam napravio korak blize osetio sam silu koja me vuce kao da je htelo da me usisa. Vratio sam se u svojoj sobi i prisao hteo sam sebe da vidim izbliza i samo mi je telo usisalo dusu. Jednostavno kao magnet i u tom trenutku budim se. Osecaj je meverovatan. Kasnike sam savim slucajno saznao da to nije bio sam vec astralna proekcija nisam mogao da verujem i isprepadao sam se.secam se svakog trenutka i toga da sam osecao opasnost ako bih izasao iz kuce i ogledala su me vukla da me jednostavno usisaju ako im pridjem blizu.
 

Back
Top