Quantcast

Assassin's creed serijal

luffy

Aktivan član
Poruka
1.494
Da li ste igrali neku igru iz Assassin's creed serijala i kakvo mišljenje imate o serijalu.?

Prilozi

• images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    11,7 KB · Pregleda: 4

bmaxa

Veoma poznat
Poruka
12.440
assassin nisam igrao, potsvesno me odbija. rec assassin.
evo odakle rec potice:
a member of the Nizari branch of Ismaili Muslims at the time of the Crusades, when the newly established sect ruled part of northern Persia (1094–1256). They were renowned as militant fanatics, and were popularly reputed to use hashish before going on murder missions.

luffy

Aktivan član
Poruka
1.494
assassin nisam igrao, potsvesno me odbija. rec assassin.
evo odakle rec potice:
a member of the Nizari branch of Ismaili Muslims at the time of the Crusades, when the newly established sect ruled part of northern Persia (1094–1256). They were renowned as militant fanatics, and were popularly reputed to use hashish before going on murder missions.
I tematika igrice se temelji na osnovu te istorije.

Ilijasty

Početnik
Poruka
8
Ja sam igrao sve od prvog do valhale(nju cu igrati kad izadju svi dlcevi).Moje misljenje je da su skrenuli malo sa puta posle syndicate-a jer su postali akcioni rpg,ali sta znam jos uvek su mi vrh igre,Mozda je to zbog mojih niskih standarda xD

Altair

Ističe se
Banovan
Poruka
2.590
Trenutno igram prvi deo. Igrala sam i ranije, ali nikako nisam završila. Valjda ove online igre previše pažnje mame. Mana u prvom delu (ne znam za ostale) jeste što se ne može podesiti manuelno šta ću gde raditi. Nego moram učiti predefinisano.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.