Ask for genuine microsoft software - kako to da resim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i meni se to pojavilo prije par dana...
i koju god sliku postavim na desktop,
ukine je, i ostane samo crna podloga...:neutral:

rekli su mi da treba formatirati računar ...ili tako nešto :confused:

Resio sam problem i kod emne je bilo kao i kod tebe,idi an start/run/msconfig isao an restore sistem pa se problem sam uklonio a nece tako da ti se ukloni problme uradi sledece>

Lauch Windows Task Manager.
2. End wgatray.exe process in Task Manager.
3. Restart Windows XP in Safe Mode.
4. Delete WgaTray.exe from c:\Windows\System32.
5. Delete WgaTray.exe from c:\Windows\System32\dllcache.
6. Lauch RegEdit.
7. Browse to the following location:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\
Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify
8. Delete the folder ‘WgaLogon’ and all its contents
9. Reboot Windows XP.

Note: With this method, you may be prompted to install WGA Notifications again which can still be unselected

BTW, ovo nije piraterija.

ps U UGASI AUTUMATIC WINDOWS UPDATE
 
Poslednja izmena od moderatora:
Microsoft te prvalio da imas nelegalan system ;).

Ugasi Automatic Update...

Pozzz...

Lauch Windows Task Manager.
2. End wgatray.exe process in Task Manager.
3. Restart Windows XP in Safe Mode.
4. Delete WgaTray.exe from c:\Windows\System32.
5. Delete WgaTray.exe from c:\Windows\System32\dllcache.
6. Lauch RegEdit.
7. Browse to the following location:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\
Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify
8. Delete the folder ‘WgaLogon’ and all its contents
9. Reboot Windows XP.

Note: With this method, you may be prompted to install WGA Notifications again which can still be unselected

BTW, ovo nije piraterija.
Ovo nije lose...
 
Poslednja izmena od moderatora:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Doduše ja sam 100% siguran da ti nemaš pojma o čemu pričaš , tako da ....

Moglo bi se prodiskutovati o tome!!
Na primer, kakva je svrha formatizovanja, ako Češ instalirati ne licenciran Њиндоњс,
i još pri tome ostaviti automatski update??

p.s. inače, negde nadŽoh 12-13 načina za rešavanje ovog problema, verovatno tamo gde
i @tecanis!!
 
Resio sam problem i kod emne je bilo kao i kod tebe,idi an start/run/msconfig isao an restore sistem pa se problem sam uklonio a nece tako da ti se ukloni problme uradi sledece>

Lauch Windows Task Manager.
2. End wgatray.exe process in Task Manager.
3. Restart Windows XP in Safe Mode.
4. Delete WgaTray.exe from c:\Windows\System32.
5. Delete WgaTray.exe from c:\Windows\System32\dllcache.
6. Lauch RegEdit.
7. Browse to the following location:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\
Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify
8. Delete the folder ‘WgaLogon’ and all its contents
9. Reboot Windows XP.

Note: With this method, you may be prompted to install WGA Notifications again which can still be unselected

BTW, ovo nije piraterija.

ps U UGASI AUTUMATIC WINDOWS UPDATE


još nisam ništa od ovoga pokušala..:confused:
hoću li izgubiti nešto od programa ili dokumenata ako uradim kao što je ovdje opisano???
jel' treba nešto prije toga da sačuvam, snimim, premjestim negdje...???

i nemojte mi o tim ključićima, cakama, i drugim metodama...:P
 
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Doduše ja sam 100% siguran da ti nemaš pojma o čemu pričaš , tako da ....
pod nmb.1:nemoj biti siguran 100%!ja ne podcenjujem tvoje znanje,nemoj ni ti moje!
pod nmb2:majkrosoft se koristi perfidnim metodama-objavi na svim medijima da je na netu novi virus i da obavezno skinete zakrpu.kao taj virus preuzima kontrolu nad kompom.vi se apdejtujete i skinete zakrpu>to nije zakrpa nego alatka za proveravenje verifikacije os-a!-ta alatka ili ti ^patch^ se uchachka na booot sector na hardu,znaci formatiranje nepomaze-ako imate nelegalan os.posle reinstalacije trazi:original servis pack(ako koristis xp)! i spali ti sistem!resenje:vecina paticion tool nemoze da cita boot sector-niti da izbrise!imas dosta alatki iz hiren booot (dos programa)-obrisi obe particije sa nekim od njih(boot tool,hard disc tool...)dobar je western digital tool.posle opet moxes instalirati PiRatic os,ugasis update(imas prethodna objasnjenja)ugasi za svaki slucaj update media plejera ili nekih programa koji se apdejtuju na MCRsft sajt.npr-pc speed boost ili slicni....i to ti je to!
 
Kakvo bre formatiranje, kakvo brisanje particija i upotreba Hiren's Boot-a?! Zašta?! Da bi se uklonio Windows Genuine Advantage Notifications tool. Ccc...
smiley_emoticons_doh.gif
e ovde se stvarno svašta može pročitati!

Može se ukloniti postupkom koji je napisao @ tecanis, a može i mnogo jednostavnije i komfornije sa programčetom RemoveWGA koji će sve to automatski odraditi.

I još nešto, nema potrebe isključivati Automatic Updates, samo mu treba čekirati treću stavku... Notify me but don't automatically download or install them. I svaki put kad vam ponudi nešto za update, vi pogledate šta je to i ako kojim slučajem opet ponudi WGA Notification tool dečekirajte ga i nema bojazni da će vam instalirati nešto a da vi ne znate šta.
smiley_emoticons_wink.gif
 
Kakvo bre formatiranje, kakvo brisanje particija i upotreba Hiren's Boot-a?! Zašta?! Da bi se uklonio Windows Genuine Advantage Notifications tool. Ccc...
smiley_emoticons_doh.gif
e ovde se stvarno svašta može pročitati!

Može se ukloniti postupkom koji je napisao @ tecanis, a može i mnogo jednostavnije i komfornije sa programčetom RemoveWGA koji će sve to automatski odraditi.

I još nešto, nema potrebe isključivati Automatic Updates, samo mu treba čekirati treću stavku... Notify me but don't automatically download or install them. I svaki put kad vam ponudi nešto za update, vi pogledate šta je to i ako kojim slučajem opet ponudi WGA Notification tool dečekirajte ga i nema bojazni da će vam instalirati nešto a da vi ne znate šta.
smiley_emoticons_wink.gif

POKUSAO SAM TIM PROMGAMOM ALI TRACI MI NEKI KOD DA TO MOGU UKLONITI
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top