Foggo
Domaćin
- Poruka
- 4.665
pa zar se nije sletilo 69'? pa i 69' su se udaljilji od zemlje ako su isli prema mjesecu..kako se ova ekipa najvize udaljila, tako sto je napravila jedan krug iza mjeseca, a 69' su isli pravolinijski zemlja - mjesec..
Cilj nije samo da čovek sleti na Mesec, već da se tamo postave ljudske baze, koje bi u budućnosti bile polazna tačka za dublja istraživanja svemira.
Plan je da se za dve godine ponovo sleti na Mesec, a za desetak godina da se uspostave prve trajne baze.
