Quantcast

Arheolozi amateri pronašli najveći otisak dinosaura na svijetu

gost 129003

Primećen član
Poruka
960
Ima odlican igrano - dokumentarni film o tome, zove se "Dragonworld".
Isti je baziran na otkricima odlicno ocuvanog skeleta neceg najpribliznijeg zmaju, a kraj njega dva ljudska skelete -sprzena.

Rekoh, odlicno ocuvane jer su bile okovane ledom.

Preporucujem svakome da pogleda taj dokumentarac, jer ako nista, uradjen je da drzi paznju, onako bas napeto.. :)

Gledao sam! Pre par godina na hrvatima, i niko sem mene to nije gledao, a nisam znao ni kako se zove ni kako da pretrazim, thanx za naslov :ok:
Navodno, zmaj bljuje vatru jer tako greje neki kamen u kome cuva jaja, neka vrsta inkubatora....

gost 129003

Primećen član
Poruka
960
J anemam obicaj da otvaram linkove ka drugim sajtovima, jer to smatram bezobrazlukom.

Ili se copy/past-uje, sve sa napomenom izvora, ili preprica stvar i okaci po potrebi slika.
Ovo je ipak forum sa svojim clanovima, a ne oglasna tabla.
...

???
A ne, nego cu da prekucavam tekst?
Zasto, pa Krstarica je dovoljno "velika" da ne mora da se plasi "konkurencije", ako neko usmeri link ka nekom drugom sajtu, zasto bi to bio problem?

A uostalom, ovo o cemu mi pricamo - pa to nikoga normalnog i ne zanima... A kamoli neko da zaradi na tome, kao ono... reklama...

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Gledao sam! Pre par godina na hrvatima, i niko sem mene to nije gledao, a nisam znao ni kako se zove ni kako da pretrazim, thanx za naslov :ok:
Navodno, zmaj bljuje vatru jer tako greje neki kamen u kome cuva jaja, neka vrsta inkubatora....

Da, cak su i rekonstruisali organ odgovoran za vatru (rekonstruisali teoretski, nikako zapravo)

GSE

Zainteresovan član
Poruka
132
Evo zbog cega se paleontolozima ne moze dati puna sloboda istrazivanja.

20080731DinosaurFootAlvis.jpg

Ovde imate tekst...
http://ritestuff.blogspot.com/2009/03/dinosaur-tracks.html

Predpostavljam da ce neko odmah reci da je ovo fake? Pa da....kako da ne!

iskreno ja nigde ne vidim otisak čovekove noge na ovoj slici.
vidim nešto što liči na otisak ruke u gornjem delu sa neverovatnom rupom pravilnog kružnog oblika na delu koji bi trebao da bude kažipst.

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
ZABRANJENA ARHEOLOGIJA:

vise od 2 veka istrazivaci pronalaze ahreoloske artefakte i razlicite kostane nalaze sirom sveta, koji dokazuju da su ljudi poput nas ziveli na Zemlji i pre vise miliona godina. No naucnici, akademski establisment je namerno i istrajno potpuno zanemario i ignorisao sve znacajne dokaze samo zato sto se nisu uklapali u sliku istorije sveta, koju su zamislili i objavljivali ti isti clanovi akademske zajednice. Neki su jednostavno uklonjeni i nespominju se u tzv. "ozbiljnoj literaturi" jer su u suprotnosti sa tvrdnjama sadasnje zvanicne nauke u pogledu odredjivanja starosti i porekla ljudske vrste
http://www.piramidasunca.ba/ba/dokumenti/Zabranjena_arheologija.pdf

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.