Quantcast

Are you coward test

Poruka
24.507
Pogledajte prilog 662243

Ово прво питање ме подсећа на кад сам једном с Милицом била на неком концерту и њој иза леђа стајао неки тип, и она тако ђуска а коса јој везана у реп и нон - стоп га шиба косом по фаци.

И лик је пипне по рамену, она се окрене, он као "извини, али стално ме удараш косом по лицу, је л можеш некако само мало да се помериш напред?"
- ШТА? НЕ ЧУЈЕМ ТЕ НИШТА
"Извини, удараш ме косом по лицу"
- А ТО. БОЛИ МЕ *****.
Trebao je da uzme upaljac i da joj zapali pramicak kose ili da ga otfikari necim.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Supermoderator
Poruka
49.148
Ma ovde je `Bog`, samo ne znam sta bi se bojali drugih sekcija phoruma, svugde sam bio (mada na onoj sekciji regioni, Australija,statijaznam,najmanje...)
A,pa vi ste blazena varijanta sajkoa.:cool:
Не боји се нико него не морам и на форуму да се бавим истим стварима као у рл.

Black_star

Iskusan
Poruka
6.026
Nesto slicno ovome radi kod nas Sandra Siladjev alias Dinja. Sem onih skeceva, snimila je par klipova s tim ne-znam-tacno-ime `mekim` govorom,
gde pokazuje da vladanje tehnikom izgovora odnosi primat nad sadrzajem, premda je i on u dosluhu s tim nacinom. Znaci, treba da gledas da ne
poslusas coveka koji ti umirujucim glasom kaze: Idi skoci `chirusku lastu` s solitera, to je taaako lepo za videti i taako lepo za doziveti..;):p:lol::cool:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.