Quantcast

Are you coward test

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Supermoderator
Poruka
49.147
Screenshot_20200311_201418.jpg

Ово прво питање ме подсећа на кад сам једном с Милицом била на неком концерту и њој иза леђа стајао неки тип, и она тако ђуска а коса јој везана у реп и нон - стоп га шиба косом по фаци.

И лик је пипне по рамену, она се окрене, он као "извини, али стално ме удараш косом по лицу, је л можеш некако само мало да се помериш напред?"
- ШТА? НЕ ЧУЈЕМ ТЕ НИШТА
"Извини, удараш ме косом по лицу"
- А ТО. БОЛИ МЕ *****.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.015
Untitled.png

I stvarno je tako... Nemam nameru da trošim vreme na ispravljanje krivih Drina, tako je kako je-ako može da se reši brzo, rešiće se, ako ne izbegavaćemo se. Čak i ako osobu nateram da me izbegava tako što ću joj staviti do znanja da idem na 1000% ili 0%, izbegavaćemo se jer je to jedino ispravno.

BAMBINO_NEGRO

Iskusan
Banovan
Poruka
5.778
Pogledajte prilog 662249
I stvarno je tako... Nemam nameru da trošim vreme na ispravljanje krivih Drina, tako je kako je-ako može da se reši brzo, rešiće se, ako ne izbegavaćemo se. Čak i ako osobu nateram da me izbegava tako što ću joj staviti do znanja da idem na 1000% ili 0%, izbegavaćemo se jer je to jedino ispravno.
Kad vidiš da je sukob neizbežan udri prva, gađaj u predelu brade i gledaj da udarac ide iz kuka..to ti je par sekundi..neustručavaj se da koristiš čaše i flaše oko sebe ako omaneš sa udarcem.eto

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.015
Kad vidiš da je sukob neizbežan udri prva
Nisam za nasilje, to me najmanje zanima, ali sam i ''gradskim mangupima'' umela kad je trebalo da uteram strah u kosti na svoj način kad me napadnu i to u šah-mat poziciji u kojoj je ili da prestaneš, ili da izginemo u pravom smislu te reči-na licu mesta. Ne diram te-ne diraj me, to je sve što tražim.
Volela sam kad se pronese glas da sam luda, mada nikada nije bilo svedoka, samo se šuškalo... Tako sam mogla da budem svuda svoj na svome.
Danas nemam prilike, a ni potrebe da treniram strogoću, ali bilo je zabavno nekad... :mrgreen:
Moje dete ima da trenira borilačke veštine, i da igra šah kao bela lala.

Black_star

Iskusan
Poruka
6.026
Pogledajte prilog 662243

Ово прво питање ме подсећа на кад сам једном с Милицом била на неком концерту и њој иза леђа стајао неки тип, и она тако ђуска а коса јој везана у реп и нон - стоп га шиба косом по фаци.

И лик је пипне по рамену, она се окрене, он као "извини, али стално ме удараш косом по лицу, је л можеш некако само мало да се помериш напред?"
- ШТА? НЕ ЧУЈЕМ ТЕ НИШТА
"Извини, удараш ме косом по лицу"
- А ТО. БОЛИ МЕ *****.
Ovo sam citirao ne zbog tvoje nekulturne drugarice, niti ove teme zaista, vec mi je zapao za oko jedan detalj oko kog sam vec mnogo ranije otvorio jednu temu na psihologiji. Jednostavno, pojavila si se tu kao primer par exelance, pa cu te zamoliti da mi odgovoris na istoj, ako ti nije problem, jer me to interesuje. :) Link: https://forum.krstarica.com/threads/manirus-omni-intimus.806553/

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Supermoderator
Poruka
49.147
Ovo sam citirao ne zbog tvoje nekulturne drugarice, niti ove teme zaista, vec mi je zapao za oko jedan detalj oko kog sam vec mnogo ranije otvorio jednu temu na psihologiji. Jednostavno, pojavila si se tu kao primer par exelance, pa cu te zamoliti da mi odgovoris na istoj, ako ti nije problem, jer me to interesuje. :) Link: https://forum.krstarica.com/threads/manirus-omni-intimus.806553/
Чек, имам дукс као одговор на ову поруку

IMG_20200308_213757.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.