Arapi napali ženu u Sarajevu zbog GOLOG RAMENA, a evo kako im je ona ODBRUSILA

Kusturica kao mlad i naivan mulac svojevremeno je pokušao objasniti dobrijem Bošnjama islamskog zakona da ne hule i ne pale knjige Ive Andrića te ne ruše njegov spomenik već da ga prihvate kao krajnje upozorenje u trenucima prekretnice u kojoj su tada bili. Dobrije Bošnje ga nisu poslušale a niti slušale. Njih je privlačio glas sa istoka atavističkim nagonom te su hipnotisani slušali Izebegovića glasajući za njega kao za kakvog isceljitelja (da ne kažem izbavitelja). Kasnije su to nastavili glasajući za Bakira.
E sad jedno logično pitanje ; Da li neko ko punim srcem prihvata doktrinu gospodina Izebegovića i glasa za njega može išta drugo da očekuje osim težnje za šerjatom i slatkoćom džamahirijskog uređenja po uzoru na Bliski Istok i severnu Afriku ?
Pa ne može !!
Da li većina dobrije Bošnjana islamskog zakona glasala za kuću Izebegovića ?
Pa jeste !
Šta je sa Srbima ?
Pa Srbi su izvojevali slobodu , naravno nisu ostvareni maksimalistički ciljevi ali imaju svoj entitet u kome uređuju stvari po svom nahođenju.
I šta sad hoće Srbi u vezi života muslimana .
Pa neće ništa, volja je muslimana da žive kako god hoće pod uslovom da same Srbe ne primoravaju na to , no taj uslov je ispunjen.
Šta želi Kruno iz Vojislavgrada ?
Kruno je jedna Titoistička budala koja ne razume da su ta vremena prošla i da njegovo sablažnjavanje neće promeniti ništa. Kad jedan Kusturica u koga su se iste Bošnje klele pre rata nije uspeo ni da okrnji nagonsku snagu njihovih prohteva to sigurno neće uspeti ni memljivi Titoista iz Vojislavgrada .


Da zaključim; jedino ogoljena sila može da zaustavi nagonsku snagu njihovih prohteva ali samo privremeno jer ona će uvek nalaziti načine svoga ispoljavanja dok ne pobedi. Kad je već tako onda je nabolje ostaviti dobrije Bošnjanje islamskog zakona da uživaju u slatkoći šerjata.
Mislis Krunoslav ?
 
Da Krunislav iz Vojislavograda.
Uvaženi kolega,ne bih hteo da ovo što ću napisati na bilo koji način shvatite kao neku pridiku ili ispravlajnje ili bilo kako u smislu da je protiv Vas.Ogromna većina Srbia prisvojni pridev izveden iz ličnog imena Vojislav napisali bi isto kao i vi tj Vojislavov međutim još šestdesetih godina prošloga veka Filološko odeljenje SANU preporučilo je kao jedino pravilno da se prisvojni pridev od ličnih imena koja se završavaju na slav formira dodatkom slavljev.Tako Vojislavljevgrad a ne Vojislavovgrad.Kao što ne kažemo ni Miroslavovo jevanđelje nego Miroslavljevo jevanđelje
Srdačan Pozdrav
 
Gurbetu kada bi imao nekog prijatelja u inostranstvu ,npr u Svedskoj pa da imate Facebook video bi da se Srbi i Bosnjaci najvise druze kada su preko,idu na iste koncerte ,vuku jedan drugog u biznisu,zasto je to tako?
Nije istina ovo
Zivio sam godinama u Svicarskoj animozitet je mnogo veci nego BIH,ne naznam zasto ali ko god ode vani postane jos veci nacionalista i sovinista,valjda tudji svjet,nostalgija ili sta vec
Imam neke prijatelje iz djetinstva da BlL ulica,bili su nikakvi srbi,vaspitavani kao komunjare i jugosloveni jedan je u otisao u australiju a drugi u USA
U Sarajevu se moze videti svega, od evropski obucenih devojaka i zena do komplet nindzi. Ipak ovo je generalno stanje u tom pogledu.


39308_Sarajevo%20-%20dnevna%20setnja%2011.10.2013%20(13).jpg


okle ovo u sarajevu aj ne prdi casti ti ovo nisu bule uopste
kad si zadnji put buo u sarajevu
i u gugl images src kad ukucas zene u sarajevu dobijes pola slika zamotanih zena u nikabima ,feredzama
bio sam jednom u sarajevu ,zene zamotane,dzamije na svakom cosku,starsno je sve to za dozivjet
 
Gurbetu kada bi imao nekog prijatelja u inostranstvu ,npr u Svedskoj pa da imate Facebook video bi da se Srbi i Bosnjaci najvise druze kada su preko,idu na iste koncerte ,vuku jedan drugog u biznisu,zasto je to tako?
Krunoslave ili Jurice tj Jurko ,koliko puta moram da napišem da to što me oslovljavaš sa gurbet meni ne zvuči uvredljivo?.Gurbeti su naše komšije Romi.Poznajem desetak Roma i sasvim su ok.Nisam nikad napisao ni da Srbi i Muslimani ne treba da se druže.S kim će da se druži,izbor je i privatna stvar svake individue.Ja kao slobodar i da imam nešto protiv toga,nikad ne bih ni napisao ni izgovorio.A nemam jer Muslimani su takođe naše komšije i među njima ima veoma dobrih ljudi.
Ovde na temi,reč je zapravo o tome da jedan ostatak jedan recidiv dveju zločinačkih tvorevina,pokušava da nas sa ismevanjem vere Federacije Bosne i Hercegovine,zavađa sa našim komšijama Muslimanima.Da nas navede da i mi ismevamo islam kao da je islam u delu kojim uređuje život muslimana nešto što se nas dotiče.Mi Srbi a posebno mi srpski radikali svoju veru volimo a tuđe poštujemo pa tako poštujemo i islam.
 
Poslednja izmena:
Nije istina ovo
Zivio sam godinama u Svicarskoj animozitet je mnogo veci nego BIH,ne naznam zasto ali ko god ode vani postane jos veci nacionalista i sovinista,valjda tudji svjet,nostalgija ili sta vec
Imam neke prijatelje iz djetinstva da BlL ulica,bili su nikakvi srbi,vaspitavani kao komunjare i jugosloveni jedan je u otisao u australiju a drugi u USA



okle ovo u sarajevu aj ne prdi casti ti ovo nisu bule uopste
kad si zadnji put buo u sarajevu
i u gugl images src kad ukucas zene u sarajevu dobijes pola slika zamotanih zena u nikabima ,feredzama
bio sam jednom u sarajevu ,zene zamotane,dzamije na svakom cosku,starsno je sve to za dozivjet
Švajcarska ! ****** miša
 
pa jest ja navijam
Jednom bio i sve zamotane, za jedan dan nisi mogao proci Titovom i Bascarsijom a ne nesto vise.
bio sam u svicarskoj ambasadi ona se nalazi u blizini bascarsije pa sam malo prosetao bascarsijom,strasno je sve to vidjeti zamotane zene,ljudi sa bradama i kratkim pantalonama,crni arapi i cuti onu uzasnu galamu sa minareta
pre rata sam bio sa skolom georgi stojkov rakovski 1988 u sarajevu na istoj toj bascarsiji,isli na tjentise pa navratili u sarejevo
Sarajevo iz 1988 uopste ne lici na ovo danas,ovo danas je saudijska qarabija u srcu evrope
 
pa jest ja navijam

bio sam u svicarskoj ambasadi ona se nalazi u blizini bascarsije pa sam malo prosetao bascarsijom,strasno je sve to vidjeti zamotane zene,ljudi sa bradama i kratkim pantalonama,crni arapi i cuti onu uzasnu galamu sa minareta
pre rata sam bio sa skolom georgi stojkov rakovski 1988 u sarajevu na istoj toj bascarsiji,isli na tjentise pa navratili u sarejevo
Sarajevo iz 1988 uopste ne lici na ovo danas,ovo danas je saudijska qarabija u srcu evrope
Upadaš u zamlku ! .Jedno je politika Muslimana i to je za svaku osudu i nešto protiv čega se treba boriti ali njhova vera i njihova kultura ne sme btii predmet kritike ni ismejavanja,naprotiv.
 
Poslednja izmena:
Bosančino,koga briga šta rade tamo neki muslimani drugim muslimanima,arapi ex jugoslovenskim muslimanima ili obrnuto? Mogu da rade šta hoće.To je njihova stvar i mi "Bosanci" se u to ne treba i nećemo da mešamo,Nepristojno je da druge kulture odnosno civilizacije uopšte komentarišemo Kapiš ?

A kakva je to kultura da od tudje žene (Duško Tošić) tražiš da izbaci sendvič na mobilni telefon (Jelena Karleuša)?
I šta se koj moj pa razvodila ona od fudbalera? Zabranjeno da se pogleda malo?
Neće ovom narodu skoro svanuti...
Umesto u budućnost, svi gledaju u tudje gaće...
Kultura...
Mentalitet - sveopšti ljudski kvalitet
 
Uvaženi kolega,ne bih hteo da ovo što ću napisati na bilo koji način shvatite kao neku pridiku ili ispravlajnje ili bilo kako u smislu da je protiv Vas.Ogromna većina Srbia prisvojni pridev izveden iz ličnog imena Vojislav napisali bi isto kao i vi tj Vojislavov međutim još šestdesetih godina prošloga veka Filološko odeljenje SANU preporučilo je kao jedino pravilno da se prisvojni pridev od ličnih imena koja se završavaju na slav formira dodatkom slavljev.Tako Vojislavljevgrad a ne Vojislavovgrad.Kao što ne kažemo ni Miroslavovo jevanđelje nego Miroslavljevo jevanđelje
Srdačan Pozdrav

Baštako, baštako...

Bijo naslov u Kuriru: "Penis Seje Kalača 23cm, alal vera majstore"
I tu je greška jer se lik zove Sejo.
U tom slučaju se piše: "Penis Seja Kalača 23cm, alal vera majstore"

S poštovanjem
Stojkov Menidjer
Beograd 18.06.2019.
 
Nije nista spektakularno ali jedna mlada Sarajka ,Bosnjakinja odrasla u liberalnom drustvu sto se tice oblacenja i ponasanja imala je problem u jednom sarajevskom trznom centru, Zbog nesto sire majice i golog ramena ,prisla joj je jedna arapska porodioca i pocela da vice na nju,Devojka je bila u soku ali se pribrala i rekla OVO JE MOJA ZEMLJA ne mozete da mi napadate u mojoj zemlji zbog golog ramena....https://www.hercegovina.info/vijest...atke-majice-pa-dobili-brutalan-odgovor-128725

Sta me je zaintrigiralo ,ukoliko je ovo tacno preneto Arapi su poceli da se bahate i ponasaju kao da je ovo Saudijska Arabija i da namecu serijat ili sta vec podrazumeva muslimanski nacin oblacenja za zene, Ova devojka nije spremna za to ,vec se vidi da im smeta ta arapska kultura jer oni su samo periferno deo nje,
adela_88430697.jpg

Adela Mahmutovic ,koja je ovaj dogadjaj objavila i prokomentarisala

http://www.blic.rs/vesti/republika-...ramena-a-evo-kako-im-je-ona-odbrusila/5z50wty


Ima toga i u "boljim kucama" :

 
A kakva je to kultura da od tudje žene (Duško Tošić) tražiš da izbaci sendvič na mobilni telefon (Jelena Karleuša)?
I šta se koj moj pa razvodila ona od fudbalera? Zabranjeno da se pogleda malo?
Neće ovom narodu skoro svanuti...
Umesto u budućnost, svi gledaju u tudje gaće...
Kultura...
Mentalitet - sveopšti ljudski kvalitet
Није то питање културе, него шоу-бизниса.

Напуниш 40 година, долазе млађе и лепше, и мораш нешто да предузмеш да би остао у центру пажње.
 
Gurbetu kada bi imao nekog prijatelja u inostranstvu ,npr u Svedskoj pa da imate Facebook video bi da se Srbi i Bosnjaci najvise druze kada su preko,idu na iste koncerte ,vuku jedan drugog u biznisu,zasto je to tako?
To sam primjetio isto kod Pakistanaca i Indusa.Kad su u Aziji mrze se,a kad su u Americi druze se manje vise.Uglavnom zajedno su istisnuli evropljane i amerikance iz apoteka.Gdje god udjes u apoteku sve Paki i Indusi.
 

Back
Top