Apsurd - danas smo zdraviji jer nema secera u Srbiji

izuzetan

Primećen član
Poruka
846
Jao su perfidni ovi gore kod nas sto vladaju drzavom. Lepo su ogranicili cene osnovnih namirnica i onda sad im je lakse da prehrambene proizvode vise ne plasiraju na nasem trzistu vec izvoze u belom svetu po velikim cenama. A kod nas ce iz dana u dan sve vise biti praznih rafova jer niko nije ld da prodaje robu na ne trzisnim cenama i da ima gubitke.

na zapadu jeste da je inflacija ali bar ima robe na rafovima a kod nas kako vreme ide jeste da su cene zamrznute ali roba nece biti. Evo pocelo je sa secerom. Juce sam iso u par megamarketa i nema secera nigde. Ima po neka zaostala kesica onog mlevenog u prahu secera i u kockama ali to je zaostala roba. Naravno kako vreme odmice i stalih prehrambenih proizvoda ce biti sve manje.

Znaci Srbija ima prehrambene proizvode jer imamo proizvodnju ali sve ce ici na izvoz. Srbija ima najvise oradive povrsine na citavoj teritoriji Evrope po glavi stanovnika ali mislim da ce biti problema i da necemo imati hran ejer ovi gore koji vladaju srbijom ce izvoziti tu hranu.

markons82

Elita
Poruka
18.865
Jao su perfidni ovi gore kod nas sto vladaju drzavom. Lepo su ogranicili cene osnovnih namirnica i onda sad im je lakse da prehrambene proizvode vise ne plasiraju na nasem trzistu vec izvoze u belom svetu po velikim cenama. A kod nas ce iz dana u dan sve vise biti praznih rafova jer niko nije ld da prodaje robu na ne trzisnim cenama i da ima gubitke.
Sta kenjas? Pre dve godine kada nigde u evropi nije bilo brasna I secera ja kupovao bez problema, saljem sliku drugu u Norveskoj a on meni prazni rafovi. Juce isao da kupim zuti secer, morao da pravim malom kolace, pored.zutog jedno 200kg belog..
na zapadu jeste da je inflacija ali bar ima robe na rafovima a kod nas kako vreme ide jeste da su cene zamrznute ali roba nece biti. Evo pocelo je sa secerom. Juce sam iso u par megamarketa i nema secera nigde
Zssto kenjas?
Ima po neka zaostala kesica onog mlevenog u prahu secera i u kockama ali to je zaostala roba. Naravno kako vreme odmice i stalih prehrambenih proizvoda ce biti sve manje.
Ne kenjaj..
Znaci Srbija ima prehrambene proizvode jer imamo proizvodnju ali sve ce ici na izvoz. Srbija ima najvise oradive povrsine na citavoj teritoriji Evrope po glavi stanovnika ali mislim da ce biti problema i da necemo imati hran ejer ovi gore koji vladaju srbijom ce izvoziti tu hranu.
Pa pa pa paranoja...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.