Quantcast

APOKALIPSA DANAS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.003
uostalom, ne verujem u te apokalipse i ostalo ...
to je u bibliji napisano sa odredjenom funkcijom, verovatno kao nesto sto bi se moglo desiti, a ne kao nesto sto ce se desiti.
ma kakva apokalipsa bre :twisted:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.003
snaja88:
Ma,pitanje je samo dal verujes u boga il ne.Nista komplikovano.Mislim da se to zna od malih nogu.
ja sam premlad da verujem, tako da istrazujem, ali znam da bog postoji :wink:
svako ga moze pronaci u sebi, nista lakse.
a to sto ti kazes da se to zna od malih nogu, to nije tvoje misljenje, to je misljenje koje ti je usadjeno u glavu tradicijom i obicajima, misljenje koje nije zasnovano na tvom istrazivanju i ispitivanju. 8)

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.296
snaja88:
Ma,pitanje je samo dal verujes u boga il ne.Nista komplikovano.Mislim da se to zna od malih nogu.
To je jaaaaako komplikovano.Evo,uzmimo mene za primer:moji nisu neki preterani vernici,ali ono mam mi posti petkom,idemo u crku (retko,ali ono idemo) itd.E,zamislite vi mene,jadnu,zbunjenu u sred svega toga.Ja sam skoro ateista,ali nikad necu postati potpuni,jer sam vaspitana da verujem u Boga i nemam nikakvog razloga da ne verujem (mislim,nikad me nije "izneverio").Znaci,ja verujem u Boga na neki moj nacin. Npr.ne verujem u Bilbliju.Ona mi je bas smesna,pogotovo sad kada je Darvinova teorija evolucije skoro dokazana.Znaci Bog kao neka sila iznad nas-DA,Biblija,kao price za laku noc-NE.Ma,to je sve mnogo komplikovano :D

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.003
Courtney:
snaja88:
To je jaaaaako komplikovano.Evo,uzmimo mene za primer:moji nisu neki preterani vernici,ali ono mam mi posti petkom,idemo u crku (retko,ali ono idemo) itd.E,zamislite vi mene,jadnu,zbunjenu u sred svega toga.Ja sam skoro ateista,ali nikad necu postati potpuni,jer sam vaspitana da verujem u Boga i nemam nikakvog razloga da ne verujem (mislim,nikad me nije "izneverio").Znaci,ja verujem u Boga na neki moj nacin. Npr.ne verujem u Bilbliju.Ona mi je bas smesna,pogotovo sad kada je Darvinova teorija evolucije skoro dokazana.Znaci Bog kao neka sila iznad nas-DA,Biblija,kao price za laku noc-NE.Ma,to je sve mnogo komplikovano :D
pazi, u redu je Darvinova teorija, ali biblija daje teolosko - duhovno objasnjenje nastanka coveka :wink:
nije se mislilo bukvalno da je bog prvog dana radio ovo pa ono ...... to sve ima simbolicko znacenje 8)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.