+Apocalyptica+

Oni su SUPER BEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Inovativan pristup,njihova cela dok izvode trash numere zvuce fantasticno,a i autorske numere su odlicne.Po meni je njihov najbolji album Reflections,i Cult je dobar,a i onaj Plays Metallica by four cellos je gotivan,ma svi su im dobri.Sto se tice pesama Hope 1. 2.,Prologue,No education,Somewhere around nothing,Nothing else matters,Sad but true......Samo ne znam sta ce im onaj Lauri,covek stenje,cvili i zagadjuje im pesme :evil:
Sto se tice njih samih,moj izbor je definitivno EICCA :lol:
 
meni je najbolja drugarica jednom rekla da ne idem nikad na COB koncert,kaze izblamiracu se.Ja reko sto? a ona meni " zaskocices alexija na sred bine!!".ma neeee...
joj ne mogu da docekam avgust,idem na cob koncert u bugarskoj (verovatno).JUPI!!!

Btw a hoce li apocalyptica ikad vise doci na exit? kako mi je krivo sto ih nisam gledala :(
 
COB_girl:
meni je najbolja drugarica jednom rekla da ne idem nikad na COB koncert,kaze izblamiracu se.Ja reko sto? a ona meni " zaskocices alexija na sred bine!!".ma neeee...
joj ne mogu da docekam avgust,idem na cob koncert u bugarskoj (verovatno).JUPI!!!

Btw a hoce li apocalyptica ikad vise doci na exit? kako mi je krivo sto ih nisam gledala :(

hehe..
ja ja ne znam sta bih uradila kad bih bila na kocertu bodoma,
ne znam ni kako bih reagovala,da li da se gubim uz muziku,
ili da buljim u najlepseg coveka na svetu..
jao sve bi dala...........................
ides u bugarsku na cert???
strava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ocu i jaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
jao kako bi bilo d i i i v n o . . . . aaaaaaaaaaaaaaaa ..................
i nije daleko ta bugarska mnogo,ima da svratim tamo.. :D :D :D :D :D :D
a sto ne dodju i kod nas??????????????? :( ...........................................
ali dobro,posto bi za bodome sve dala,nece biti problem skoknuti do bugarske..bas me briga kako cu da dodjem i odem i vratim se,nista posle bodoma uzivo,nece biti bitno ;)

e ozbiljno,sad cu da zovem ortake..........!!!!!!!!!!!
ima svi da idemo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
kaki iluziju,ima to stavrno da bude..
bez humora i sale :D

Pa naravno samo da dodju! Moraćemo se prvo upoznati, zar ne??? :)
Zamislite ono kao upoznavanje...
Apocalyptica koncert, iza u beckstage-u nekoliko devojaka...
Dolaze oni a nas koliko nas je ludih prvo naskačemo na obezbedjenje pa na njih! majke mi ako vidim nekog ko postupa skoro isto kao ja stvarno pomisliću da ste to vi! Nadam se da ćete stvarno biti tamo i ispuniti to što pričate!!! :D
Cure nemojte me razočarati, moramo to jednom stvarno uraditi!!! :)
Svi ćemo stići na red pre nego što počne koncert. Čak ćemo imati i vremena posle! :D
Baš bih volele da vas upoznam! ;-)
 
e trebalo bi jednom da se nadjemo i upoznamo sve!!!!za raspust najbolje.meni je karta do BG-a oko 150 dinara.+do panceva imam mesecnu,tako da samo 70 do bg-a.
samo da neko nije tamo negde bogu iza nogu :D :D
@ midian-nagovoricu ja caleta u skorije vreme da me vozi do felix-a pa se usput nadjemo i razmenimo cd-ove !!
 

Back
Top