Quantcast

Apex dc++ i dr. ne rade na Neobee ADSL-u.

phoomarre

Početnik
Poruka
1
Treba pomoc!
Batalio sam kablovski (SBB) internet jer je skup i uzeo Neobee ADSL flat 512 kbps. Sve ok sa netom, ali mi ne shljaka p2p program, Apex dc++, tj. konektujem se na habove, ali nece download. Ne znam da li treba drugachije da podesim parametre u njemu, a ne znam ni kako, ako treba. Cak ne znam ni da li programi za share rade preko Neobee ADSL-a, nemam iskustva sa tim.
Saveti su dobrodosli.

BeeKey

Obećava
Poruka
56
Meni podešavanja konekcije stoje na direct (passive je po meni loša varijanta), isto sam korisnik neobee adsl-a, pa sam primetio da dosta filtriraju p2p saobraćaj, recimo ni noviji torrenti sa preko 2k seedera nece preko dana da idu preko 20 Kb/s, ali zato preko noći lepo ide.

Ne koristim zone alarm, samo kasperky. Možda da ti je do tog ZA.

executer

Početnik
Poruka
32
Treba pomoc!
Batalio sam kablovski (SBB) internet jer je skup i uzeo Neobee ADSL flat 512 kbps. Sve ok sa netom, ali mi ne shljaka p2p program, Apex dc++, tj. konektujem se na habove, ali nece download. Ne znam da li treba drugachije da podesim parametre u njemu, a ne znam ni kako, ako treba. Cak ne znam ni da li programi za share rade preko Neobee ADSL-a, nemam iskustva sa tim.
Saveti su dobrodosli.
Ako si batalio Sbb samo zbog cene a radi ti dobro, onda si se dobro zayebao. Za 1400 din imas 256/128 net i 512/384 lokal.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.