АПЕЛ МОДЕРАТОРИМА

BranoPG

Primećen član
Poruka
506
Ако Бога знате, чистите ову дикљанску смрадију са форума и њихове теме. једино чему служе овдје јесте да људи пљују по њима и да шире турско-дукљанску пропаганду.

Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним.
 
Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним
Vrh. :super:
 
Ако Бога знате, чистите ову дикљанску смрадију са форума и њихове теме. једино чему служе овдје јесте да људи пљују по њима и да шире турско-дукљанску пропаганду.

Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним.

Брано, не брини, ми се овде зезамо са овом Килибардином дилејом Дукљанином, он није озбиљан саговорник јер непрекидно лаже и измишља, тако да не видим ЗАШТО БИ НАШИ ОДГОВОРИ ОВАКВИМ ЛУЈКАМА УГРОЖАВАЛИ СРБЕ У ЦГ ???
 
Брано, не брини, ми се овде зезамо са овом Килибардином дилејом Дукљанином, он није озбиљан саговорник јер непрекидно лаже и измишља, тако да не видим ЗАШТО БИ НАШИ ОДГОВОРИ ОВАКВИМ ЛУЈКАМА УГРОЖАВАЛИ СРБЕ У ЦГ ???

Огавно ми је те габеље дукљанске читат што пишу овуда...но што велиш нит они нити ја, писањем овуда нећемо нит поправити нити погоршати стање у ЦГ.

Они једино константно убризгавају отров и раздор својим постовима, али ко има желудац нека чита. Мени је барем лако, кад пожелим, дофатим по неког дикљанина овамо у ПГ, па га олешим од батина и тако изудшим...лакше него на форуму.Тек кад их скинемо са власти, виђећете каква је то олош била и што је оставила за собом.
 
Брано, не брини, ми се овде зезамо са овом Килибардином дилејом Дукљанином, он није озбиљан саговорник јер непрекидно лаже и измишља, тако да не видим ЗАШТО БИ НАШИ ОДГОВОРИ ОВАКВИМ ЛУЈКАМА УГРОЖАВАЛИ СРБЕ У ЦГ ???


Mito oslobodioče naš

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Брано, не брини, ми се овде зезамо са овом Килибардином дилејом Дукљанином, он није озбиљан саговорник јер непрекидно лаже и измишља, тако да не видим ЗАШТО БИ НАШИ ОДГОВОРИ ОВАКВИМ ЛУЈКАМА УГРОЖАВАЛИ СРБЕ У ЦГ ???

Mita i njegova rec utjehe i podrske. Suze mi krenuse :sad2:

Drzi se, Brano :(
 
Мени је барем лако, кад пожелим, дофатим по неког дикљанина овамо у ПГ, па га олешим од батина и тако изудшим...лакше него на форуму.Тек кад их скинемо са власти, виђећете каква је то олош била и што је оставила за собом.

Ako budeš takav - opet će uvest Titograd ..
 
Ако Бога знате, чистите ову дикљанску смрадију са форума и њихове теме. једино чему служе овдје јесте да људи пљују по њима и да шире турско-дукљанску пропаганду.

Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним.

.........па модерација је углавном таква како си описао...
 
Brano, ja bih tebi prijateljski porucio da se manes tih Dukljana i da dodjes, brate, u Beograd.

Нека хвала, Подгорица је чак и оваква српскија од Београда проевропског...ође се поред свега окупи по која десетина хиљада правих Срба.

IMG_0086.JPG


Једино је мучно када на наводно српском форуму, ова дукљанска олош пљују саме Србе...што чине и ваши турци али и лопатари усташки. Пробајте ви тако нешто на њиховим форумима па да видите како ћете проћи. Ја сам увијек за ону "око за око, зуб за зуб".
 
Нека хвала, Подгорица је чак и оваква српскија од Београда проевропског...ође се поред свега окупи по која десетина хиљада правих Срба.

IMG_0086.JPG


Једино је мучно када на наводно српском форуму, ова дукљанска олош пљују саме Србе...што чине и ваши турци али и лопатари усташки. Пробајте ви тако нешто на њиховим форумима па да видите како ћете проћи. Ја сам увијек за ону "око за око, зуб за зуб".
"Srpskija"? A jugoslovenska zastava... :lol:
 
Ако Бога знате, чистите ову дикљанску смрадију са форума и њихове теме. једино чему служе овдје јесте да људи пљују по њима и да шире турско-дукљанску пропаганду.

Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним.

Брано, пошаљеш пп модераторима.
 
Једино је мучно када на наводно српском форуму, ова дукљанска олош пљују саме Србе...што чине и ваши турци али и лопатари усташки. Пробајте ви тако нешто на њиховим форумима па да видите како ћете проћи. Ја сам увијек за ону "око за око, зуб за зуб".

srbijanci su to ...pitom i naivan narod...ko nije zivio sa poturicama, ustasama i siptarima taj ne zna sta je mrznja
 

Back
Top