Quantcast

АПЕЛ МОДЕРАТОРИМА

BranoPG

Primećen član
Poruka
505
Ако Бога знате, чистите ову дикљанску смрадију са форума и њихове теме. једино чему служе овдје јесте да људи пљују по њима и да шире турско-дукљанску пропаганду.

Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним.

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним
Vrh. :super:

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.810
Ако Бога знате, чистите ову дикљанску смрадију са форума и њихове теме. једино чему служе овдје јесте да људи пљују по њима и да шире турско-дукљанску пропаганду.

Ако им не забраните или барем ограничите дјеловање, директно помажете антсирпску политику и прогон који ова група на власти спроводи према Србима у Црној Гори и отежавате нам борбу за слободу која је свакако тешка под овим смрадинама турским одрођеним.
Брано, не брини, ми се овде зезамо са овом Килибардином дилејом Дукљанином, он није озбиљан саговорник јер непрекидно лаже и измишља, тако да не видим ЗАШТО БИ НАШИ ОДГОВОРИ ОВАКВИМ ЛУЈКАМА УГРОЖАВАЛИ СРБЕ У ЦГ ???

BranoPG

Primećen član
Poruka
505
Брано, не брини, ми се овде зезамо са овом Килибардином дилејом Дукљанином, он није озбиљан саговорник јер непрекидно лаже и измишља, тако да не видим ЗАШТО БИ НАШИ ОДГОВОРИ ОВАКВИМ ЛУЈКАМА УГРОЖАВАЛИ СРБЕ У ЦГ ???
Огавно ми је те габеље дукљанске читат што пишу овуда...но што велиш нит они нити ја, писањем овуда нећемо нит поправити нити погоршати стање у ЦГ.

Они једино константно убризгавају отров и раздор својим постовима, али ко има желудац нека чита. Мени је барем лако, кад пожелим, дофатим по неког дикљанина овамо у ПГ, па га олешим од батина и тако изудшим...лакше него на форуму.Тек кад их скинемо са власти, виђећете каква је то олош била и што је оставила за собом.

Patriota®

Primećen član
Banovan
Poruka
829

Mito oslobodioče naš

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

ernauton de carmainge

Domaćin
Banovan
Poruka
4.363
Mita i njegova rec utjehe i podrske. Suze mi krenuse :sad2:

Drzi se, Brano :(

bh_citadela

Buduća legenda
Banovan
Poruka
38.209
Мени је барем лако, кад пожелим, дофатим по неког дикљанина овамо у ПГ, па га олешим од батина и тако изудшим...лакше него на форуму.Тек кад их скинемо са власти, виђећете каква је то олош била и што је оставила за собом.
Ako budeš takav - opet će uvest Titograd ..

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333

.........па модерација је углавном таква како си описао...

BranoPG

Primećen član
Poruka
505
Brano, ja bih tebi prijateljski porucio da se manes tih Dukljana i da dodjes, brate, u Beograd.
Нека хвала, Подгорица је чак и оваква српскија од Београда проевропског...ође се поред свега окупи по која десетина хиљада правих Срба.

Једино је мучно када на наводно српском форуму, ова дукљанска олош пљују саме Србе...што чине и ваши турци али и лопатари усташки. Пробајте ви тако нешто на њиховим форумима па да видите како ћете проћи. Ја сам увијек за ону "око за око, зуб за зуб".

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Нека хвала, Подгорица је чак и оваква српскија од Београда проевропског...ође се поред свега окупи по која десетина хиљада правих Срба.

Једино је мучно када на наводно српском форуму, ова дукљанска олош пљују саме Србе...што чине и ваши турци али и лопатари усташки. Пробајте ви тако нешто на њиховим форумима па да видите како ћете проћи. Ја сам увијек за ону "око за око, зуб за зуб".
"Srpskija"? A jugoslovenska zastava... :lol:

gost 214153

Poznat
Poruka
7.806

Брано, пошаљеш пп модераторима.

GolubBabic

Domaćin
Poruka
3.759
srbijanci su to ...pitom i naivan narod...ko nije zivio sa poturicama, ustasama i siptarima taj ne zna sta je mrznja

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.