Apel iz Nemačke: Pošaljite na front odbegle iz Ukrajine u Evropu

Да ли име помена о овоме у немачким законима? Да ли је дозвољено испоручивати избеглице у земљу где им је велика вероватноћа да буду убијени или осакаћени? На почетку су хвалили својом широкогрудошћу и давали украјинским избеглицама заиста незапамћене привилегије.

Od samog pocetka je jasno da ovo Rusija nece izgubiti, to bi znacilo propast Rusije.
Tako da je svako produzenje rata i slanje nevinih u smrt samo u cilju povecanja profita vojnog kompleksa zapada.
Znalo se odmah da Rusi nece izgubiti. Cilj je bio slabljenje Rusije eventualno sklanjanje Putina ali se neko mnogo zahebao. Da vidimo da li
su Poljaci ili Finci spremni da ginu, samo bude li Poljska ili Finska zaista pokusali nesto e to ce onda biti mnogo drugacije od rata u Ukrajini.

јес' вала,

наши медији стално преносе неке вести из цивилизације

како нешто тражи нешто ненормално, а што радује наше колеге,

а кад загребемо по површини, то је неки усамљени посланик европског парламента или источне Њемачке или Пољске или тако неки који је само један у телу које чини 500 људи, а међу 500 људи, увек има десетак будала.

Међутим, како не читамо даље од наслова, мислимо...стварно се нешто мења тамо у цивилизованом свету, и свет се окреће ка Русији.

Да, фамозни "Апел из Берлина!", а онда се испостави да је Апел донео неки психички болестан човек вриштећи у неком хаустору у источном Берлину.

Sto ne pomognes Ukrajincima da prevagne na njihovu stranu?
Nisam još stigao, tek sam se vratio iz Jemena. Sledeći rat mi je Avganistan, a tek posle Ukrajina... ali kako stoje stvari, Rusi su već popišani tamo i zaglavljeni u pograničnom pojasu.

Hitler je bio dosta uspešniji od Putina, barem u prve dve-tri godine.

Nisam još stigao, tek sam se vratio iz Jemena. Sledeći rat mi je Avganistan, a tek posle Ukrajina... ali kako stoje stvari, Rusi su već popišani tamo i zaglavljeni u pograničnom pojasu.

Hitler je bio dosta uspešniji od Putina, barem u prve dve-tri godine.
Е мој ти, ми смо мислили да је Путин бар 50% као Фирер, али како год, од Путина је још јаднији тај украјински народ, који није на референдуму бирао ову судбину која им се задесила.

Је%еш и Путина и Зеленског, да је било памети, да нису изабрали украјинску верзију Милошевића, могли су много боље да прођу.

И Милошевић је продавао понос и инат, па где нас је то довело, а Украјицни су иста го&на као и ми, док се десничари и левичари ложе ... лако је туђом ки&ом глогиње млатити.

Е мој ти, ми смо мислили да је Путин бар 50% као Фирер, али како год, од Путина је још јаднији тај украјински народ, који није на референдуму бирао ову судбину која им се задесила.

Је%еш и Путина и Зеленског, да је било памети, да нису изабрали украјинску верзију Милошевића, могли су много боље да прођу.

И Милошевић је продавао понос и инат, па где нас је то довело, а Украјицни су иста го&на као и ми, док се десничари и левичари ложе ... лако је туђом ки&ом глогиње млатити.
Što više prolazi vreme, obe strane će sve češće izgovarati onu "koji %$#" mi je ovo trebalo".

Ali sad je kasno.

I zna se ko je počeo.

Fašizam je u Rusiji, a ovo s Nemačkom ni najmanje ne opravdava kagebejskog ubicu koji je izazvao taj rat.
Типична антируска пропаганда од аутошовиниста. 2014 су почели Украјинци минобацачима свакодневно да гађају Руске градове у Источној Украјини коју је диктаторски Совјетски Савез отео од Руса и дао Украјинцима. Минобацачима су свакодневно гађали Украјинци Руске градове у Источној Украјини све док није Русија ушла са војском 2022, од 2014 до 2022 је стотине хиљада Руса отишло за Русију да се спасе од Украјинаца.

Back