Апарати за кафу

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.698
Да ли их имате и коју врсту. Да ли на капсуле или на падс(јастучиће), или неку трећу врсту. Или сте љубитељи кафе на старински начин..две три кашике гранда па бућ у врелу воду. :D
Мени се свиђа кафа из апарата зато сам га и купио. Класик кафа је супер, капућино.. врхунски укус.
 
Da imam superautomatski to znači samo pritisneš dugme.

Idealno volela bih da imam uslove za glomazne kafe-mašine sa Čekrkom
a ti se zaposli kao kofi majstorka u kaficu :D

How-to-Start-a-Coffee-Shop-in-13-Steps-The-Ultimate-Guide.png
 
Да ли их имате и коју врсту. Да ли на капсуле или на падс(јастучиће), или неку трећу врсту. Или сте љубитељи кафе на старински начин..две три кашике гранда па бућ у врелу воду. :D
Мени се свиђа кафа из апарата зато сам га и купио. Класик кафа је супер, капућино.. врхунски укус.
На стари традиционалан начин добра скувана црна домаћа кафа :)
Често ми кажу да се могу женити 🤔
 
Prvo sam kupio na kapsule i shvatio da kafa ima neki metalni odvratan ukus kada se ohladi. I preskupo na kapsule čista hemija. Posle kupio saeco aparat melje kafu j zrnu pravi espreso fantazija. Stalno menjam kafu najbolja je 50/50% arabika robusta. Najbolja lavaca ali kupujem švercovanu na kp. Recimo jacobs kilo 800 din. To nema nigde! Trošim mesečno kilo ipo dva. U svakom stanu imam po jedan aparat.
 
Prvo sam kupio na kapsule i shvatio da kafa ima neki metalni odvratan ukus kada se ohladi. I preskupo na kapsule čista hemija. Posle kupio saeco aparat melje kafu j zrnu pravi espreso fantazija. Stalno menjam kafu najbolja je 50/50% arabika robusta. Najbolja lavaca ali kupujem švercovanu na kp. Recimo jacobs kilo 800 din. To nema nigde! Trošim mesečno kilo ipo dva. U svakom stanu imam po jedan aparat.
Ако мислиш да је хемија купиш метални калуп и стављаш кафу коју волиш..нпр гранд..
Screenshot_20221206-063954-919.png
 
Капсуле? Не знам јел то нешто течно и за коју врсту апарата? То не користим и могуће да има хемије. Ја користим кафу (арабика и робуста) у филтер кесицама (падс) и апарат са горње слике Филипс. Права кафа и мирис и укус. Лично сам поцепао те папирнате филтере и извадио кафу па скувао на старински начин, кафа као из апарата само са талогом.
 
Poslednja izmena:

Back
Top